Geçmiş Yaşamında Kimdin?

reenkarnasyon1GEÇMİŞTE SİZ KİMDİNİZ?

Sonuna kadar okunası yazı….

1800’lü yılların 2. yarısı. Küçük bir erkek çocuğu babasının elinden tutmuş ABD de ilk kez halka açılan büyük akvaryumu izliyor. Çok heyecanlı ve mutlu. Annesi onun doğumunda ölmüş. Babası ve dedesi tarafından büyütülüyor.

Yıllar geçiyor, üniversite eğitimini Matematik üzerine alıyor, mezun oluyor ve aynı zamanda astrolojiye ilgi duyuyor, devlet memuru olarak çalışıyor. Evleniyor, bir çocukları olduğunda, naif karısı o dönemde çaresi bulunmayan şimdilerde tedavisi gayet kolay olan bir hastalıktan ölüyor. Mezarının başında saatlerce ağlıyor ve yemin ediyor:

-Bir daha asla sevmeyeceğim, bir daha asla evlenmeyeceğim!

Kendisiyle aynı kadere sahip oğlu Paul’u babasıyla birlikte büyütüyor, evlendiriyor, torunları oluyor.  Tüm Dünyayı geziyor. Geç yaşlarında hayata gözlerini yumuyor. Ölüm anında hissettiği huzuru asla unutmayacak. Bir nefeste özgürlük olarak tanımlıyor.

1900’lü yılların ikinci yarısı. Su Karakuş akvaryumlara bayılıyor. Ortamda deniz, dere, göl, akvaryum yoksa bardağa su koyup saatlerce izliyor. Paul adı resimli romanlarda çok ilgisini çekiyor. 7 yaşında bir karar veriyor: bu Dünyaya asla bir çocuk getirmeyecek. Kararına sadık kalıyor.

Yıllar geçiyor mühendislik eğitimi alıyor. Amerika’ya bir önceki yaşamında doğduğu topraklara bilmeden gidiyor. orada yaşıyor. Astrolojiye ilgi duyuyor. Yıllar sonra astrolog olarak çalışıyor ve yan yana yakın olabileceği birine bağlanmaktan kaçınıyor. “En iyi aşk en uzak olandır” diyor. Evlenmeyi asla aklından bile geçirmiyor. Sevdiklerinin ölmesinden çok ama çok korkuyor. Seyahat etmekten hiç hoşlanmıyor “zaten Dünya’yı gezmiş gibi hissediyorum” diyor.

Geçmiş Yaşam Terapisi görüntülerinden anladığı üzere, Paul şimdiki hayatında babası olarak yaşamına anlam katıyor. Geçmiş yaşamındaki torunları şimdiki yaşamında ablaları olarak yanında yer alıyor.

Eve dönerken aklına geliyor, köpeği Cuniye nedensizce CunitoPaul diye sesleniyor uzun zamandır.

Ve terapi sonunda meleklerin verdiği bilgiye göre Paul ve Su her zaman bir akvaryumun yada içinde canlıların yaşadığı suların kenarında buluşuyorlar. tekrar buluşup bu kez kardeş olarak Dünyaya gelecekler.

Geçmiş Yaşam Terapisi randevuma gittiğimde bir saçmalığın içinde bulunduğuma neredeyse emindim. Biri beni hipnoz ettiğini sanacaktı, kendi kendine hikayeler anlatacaktı ben de inanmayacaktım. Tam tersi oldu: kimse beni hipnoz falan etmedi. Görüntüler ve yaşam öyküsü kendiliğinden oluştu ve ben anlattım o dinledi. Bir mezarın başında dakikalarca ağladım. Ve o zaman anladım ki ben bu görüntüleri uydurmuyorum.

Yolda uzun uzun düşündüm. Önce inkar edileceğini bilmiyordum.

“Yok canım 1800’lü yıllarda halka açık akvaryum ne gezer? Masal kitabı mı okuyordu babam bu imkansız! Masal kitabı daha yeni bir şey olmalı!”

Hemen başladım araştırmaya ve sonuç şaşırtıcıydı. İlk halka açık akvaryum 1800 lü yılların ikinci yarısında oluşturuluyor ve masal kitabı 1600 yıllarından bu yana var. Tekrar bir geçmiş yaşam terapisi almak için can atmaya başladım. Herkesin böyle hissettiğini çok sonradan öğrenecektim.

Sizde geçmiş yaşamınızda kim olduğunuzu, karmanızda neler olup bittiğini, bu hayatta güzel olduğunuz ve delice sevildiğiniz halde neden evlenmeyi aklınızdan bile geçirmediğinizi, başarılı olduğunuz halde neden zenginleşmediğinizi, tek çocuk olarak doğduğunuz halde neden özgüven geliştiremediğinizi, neden hep evli kişilere veya sizi sevmeyenlere ilgi duyduğunuzu, çok zeki olduğunuz halde neden bir türlü para kazanamadığınızı, elinizi atığınız dalın neden kuruduğunu, neden tek düze bir yaşam sürdüğünüzü, panik atakla veya kaygı bozukluğuyla neden yaşamaya mahkum olduğunuzu ve daha bir çok şeyi merak ediyorsanız;

Geçmiş Yaşam Terapi (Regresyon Terapi) yle tanışmalısınız.

Çözemediğiniz bir sorununuz varsa, ruhsal bir problem veya bir türlü ilerlemeyen ilişkiler, işler sizi zorluyorsa kaynağı geçmişinizde olabilir. Geçmişte nasıl bir hayat yaşadınız? Kimdiniz? Bu güne neler taşıdınız? Neden bir türlü evlenemiyorsunuz? Neden para biriktiremiyor borç içinde yaşıyorsunuz? Nasıl oluyorsa kimse sizi sevmiyor? Neden kimse sizi anlamıyor varlığınızı umursamıyor? Endişe, kaygı, panik atak gibi ruhsal sorunların kaynağı şimdi ki hayatınız mı yoksa geçmiş yaşamınız mı? Önceki yaşamınızda kimdiniz? Bütün bu soruların yanıtını Geçmiş Yaşam Terapisinde bulabiliyorsunuz. Bir sorununuz yoksa bile sadece meraktan alabileceğiniz harika bir çalışma.

MAKALE 21.ŞUBAT 2018 DE YAYINLANDI. CUNİ 27.7.2020 SAAT 21.32 DE HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU.

 

Su Karakuş
Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59