Eşim İstemiyor Yine de Altın Üçgen ve Reiki Gönderebilir miyim?

Aşağıda anlatılanlardan Reiki için önerileri Shamballa için de kullanabilirsiniz. 

Ankara’dan A.U hanımın eşi kalp krizi geçirdikten sonra şaşırtıcı bir şekilde ;

Bana reiki,meiki, altın üçgen falan gönderme demeye başlıyor. Sinirli tahammülsüz birine dönüşüyor.

Oysa yoğun bakımdayken bolca gönderilen Altın Üçgenleri alıyor, kabul ediyor. Şimdilerde A.U hanım şaşırmış bir durumda. Ne yapabileceğini soruyor.

İstemese de ben arkasından o gözden kaybolana kadar koruma sembolünü çiziyorum balkondan ama istemeyince kafam karıştı diyor. Tavsiyemi soruyor. (Bu konuyu uyumlamalarda anlatırım ama ihtiyaç duyana dek bilgi unutulur. Şahsen yanıt verdim birde konuyu ve yanıtı sizlerle paylaşmak istedim.)
Reiki enerjisini birine gönderebilmek için daima izin almalıyız.

En basit haliyle izin ritüeliniz ve cümleniz şöyle olmalı:

Bana Reiki gönder başım ağrıyor diyen biri “içinden” istemiyor, Reiki’nin inanılası olmadığını ispata çalışıyor veya ağrıdan beslenerek etrafının ilgisini çekmeyi başardığı için ağrısından vazgeçmek istemiyor olabilir.

Bu tür durumları her Reiki uygulayıcısı en az bir kez deneyimlemiştir. Gerçekten kimin isteyip istemediğini, kimin kabul edip aldığını anlamak çok kolay. Reiki göndermeden önce içinizden:

Eşimin yüksek benliğinden izin istiyorum ve O’nun daha sağlıklı bir kalbe bedene ruha sahip olması için Reiki gönderiyorum demeniz yeterli.

Eğer ellerinizde akış olursa veya çakralarınızdan enerji çıkışını hissederseniz sorun yok karşınızdaki ne derse desin alıyor ve kullanıyor demektir.
Eğer karşınızdaki kişiye göndermeye çalıştığınız enerji akışını ne ellerinizde ne çakralarınızda hissedemezseniz kişi kendini kapatmış gönderdiğiniz enerjiyi almıyor demektir.

Altın Üçgen enerjisini bir başkasına gönderirken kişiden izin almanız gerekmez. Ne içinizden ne de dışınızdan!

Yapmanız gereken;

-İhtiyaç duyduğunda kullanmak üzere eşime Altın Üçgen gönderiyorum demeniz.

O anda istemese bile gerçekten ihtiyaç duyduğu bir anda Altın Üçgen enerjisi Hızır gibi yetişecektir.
Ağır vakalardan sonra iyileşme olsa bile şifa enerjilerine inanç sarsılır. Muhtemelen A.U hanımın eşi

–O kadar işe yarasaydı hasta olmazdım, bu kadar stresli bir yaşamım da olmazdı düşüncesi içinde.

Böylesi durumları hepimiz yaşadık. Biz uygulayıcıların bile inancının sarsıldığı dönemler oldu. Fakat mucizeler bizi ikna etmeyi başardı. Daha mutlu hissetmesi için kalp hastaları ve ağır hastalara uygulanacak en doğru enerji Altın Üçgendir. O anda stresten kurtulup enerjiyi içlerine alamasalar bile, en küçük mutluluk anlarında Altın Üçgen enerjisi çalışmaya başlayacak ve mutlulukları katlanarak artacak, yeni iyilikler, mucizeler yaşayacaklardır.

Şimdi bütün Altın Üçgen uygulayıcısı öğrencilerimden listemizdeki hastalarımıza, en yakınlarındaki ağır hastalara ve kendilerine bir kez daha Altın Üçgen göndermelerini öneriyorum.

Bu tür enerjilerin verdiği mutluluk kullandıkça artar. Gücü kullandıkça artan enerjilerden daha fazla yararlanabilmeniz dileğimle.

Master Su Karakuş

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Whatsapp: 0505 010 70 59