Venüs Tılsımı: Aşka Küsmüşken Bakın Ne Oldu

Tekrar merhaba,

Uzun zamandır yazmak isteyipte yazamadığım bi sürü şey var aslında. Şu anda size teşekkür etmekle başlamalıyım sanırım. Bütün içtenliğinizle bizlerin mutlu olmasına ve dileklerimize kavuşmamıza köprü olduğunuz için, o güzel enerjinizi bizimle paylaşıp yol gösterdiğiniz için.

Size çok sıkıntılı bir dönemimde internette tesadüfen rastladım. çalışmalarınızı okudum.Özellikle gezegen tılsımları çok ilgi çekici ve merak uyandırıcıydı benim için. Önce uyumlama yaparak sonrada venüs tılsımını sizinle birlikte uygulayarak başladık. İnanın uyumlamada hiç bir şey hissetmediğim için çok üzülmüştüm. Venüs uygulamasından sonrada cok hic şey hissetmemiştim aslında. Çünkü ilk uygulamayı yaparken şimdi farkediyorum ki gerçekten bir istek ve inanç yoktu. Bir yapalım bakalım da neler olacak hissi vardı daha çok. Sonra çok değil bir kaç ay önce hem Venüs hemde Jupiter tılsımını uyguladık sizinle. Ve inanın o gün ihtiyacım olduğunu hissederek ve inanarak yapmıştım.Uygulama malzemeleri bile hep özenerek ve büyük bir heyecanla almıştım. Sonrasında ne mi oldu? Çok cok güzel gelişmeler. Zaten iyi bir işim vardı ama istediğim kadar ön planda değildim kendime güveniyor ama bunu bir türlü fark ettiremiyordum. Ve öyle bir proje geldi ki elime “işte bu” dedim. İnanın yıllarca calışsam kendimi bu şekilde fark ettiremezdim. Şimdi maaşıma çok olmasa da zam yapıldı, daha fark edilir ve önemli işler yapıyorum. En önemlisi bilgim ve başarımla fark ediliyorum.

Ve sonrasında hiç ummadığım çok çok mutlu olduğum plansız yapılmış bir tatil geldi ardından hemde en güzel koşullarda yapıp olabilecekken en ucuz fırsatları yakalayarak. Siz demiştiniz “Venüs karşınıza uygun fırsatları çıkarır diye aynen öyle oldu. Buna benzer bir sürü küçük örneklerde var aslında. Sonra en büyük şoku yaşadım. 3-4 yıldır hayatında kimse olmayan ve artık aşka küsmüş bir durumda iken tatilde aniden biriyle tanıştım. Ve şu anda ne kadar mutlu olduğumu anlatmaya inanın kelimeler yetmez. Enteresan olan şu ki siz Venüs uygulamasında “kimseyi düşünmeyin sizin için ihtiyacınız olanı isteyin” demiştiniz aynen öyle de oldu. Benim aklımda tamamen bir başkası varken ve onun için üzülürken gerçekten nasıl birine ihtiyacım varsa gelip o beni buldu:))

Size gerçekten sonsuz teşekkürler, güzel kalbiniz için. Bende sizin için iyi şeyler diliyorum. Sizinde neye ve kime ihtiyacınız varsa onlarda gelip sizi bulsun diyorum:) siz çok çok mutlu olun bizi de çok mutlu edin..

Sevgiler G.S