Boğa Yeniayı Burç yorumları (Video)

18-24 Kasım Burç Yorumları ( Jüpiter-Venüs kavuşuyor şansını kaçırma!)

Boğa Yeniayı Burç yorumları (Video)18-24 Kasım haftası Burç Yorumları (Şansını kaçırma!)

KOÇ: Yöneticiniz Mars’ın akrep burcuna geçişiyle ekstra gelir kazanma çabanızda yükseliş başlayacak. Hırslarınızı, ödemelerinizi hatırlayacak, muhtemelen yeni kazanç kaynakları yaratacaksınız. Bu noktada kazanmak için harcamak kaybettirebilir, dikkat etmelisiniz. Merkür retrosu aynı alanda sona eriyor ödemeleri zamanında yapıp yapmadığınızı kontrol etmelisiniz. Jüpiter-Venüs kavuşumu seyahatlerinizi seveceğinizi, medya çalışmalarınızın verimli sonuç vereceğini müjdeliyor. Bereket ve aşk yolculuklardan, eğitim alanlarından, basın yayın tarafından gelecek.

BOĞA: Mars’ın akrep burcuna geçişiyle yakınlarınız, aileniz ve özgürlükleriniz arasında sıkışmış hissedecek, çok ani ve yıkıcı tepkiler verme eğiliminde olacaksınız. Birkaç hafta sürecek bu ruh haline karşı şimdiden dikkatli olun. Yenilenmeli, değişmeli, gelirlerinizi arttırmak için savaşmalısınız. Merkür retrosu aynı alanda sona eriyor partnerinize karşı hatalarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Venüs-Jüpiter kavuşumundan en fazla yararlanacak burçlardan birisiniz. Hem ekstra gelir kazanma şansınız var. Hem derin duygularınızı yeniden hatırlayacaksınız. Gelecek haftaya daha mutlu başlayacaksınız.

İKİZLER: Mars, iş yaşamınıza dokunmak üzere akrep burcuna yerleşiyor. Daha hırslı hissedeceksiniz ancak kimi iş arkadaşlarınızla aranızda gerilimler yaşanabilir. Ani ayrılıklar ve kopuşlar müşterilerinizle ilişkilerinize de zarar verebilir. Dikkatli yönetilen ilişkiler ve akış da kalmak veriminizi arttıracak. Merkür retrosu aynı alanda sonra eriyor. İş alanınızda yapılan hataları listelemeli ve ders almalısınız. Diğer yandan Jüpiter-Venüs kavuşumu mutluluğunuzu yükseltecek. Evlilik ve ortaklık alanınız aşkla, bolluk bereketle donanacak. Olumlu duygular içinde olmakla, olumlu olayları çekeceksiniz.

YENGEÇ: Aşk yaşamınız Mars’ın akrep burcuna geçişiyle şenlenecek. Çekici insanları etrafınızda fark etmeye başlayacaksınız. Bir ilişkiniz varsa, duygularınızdaki derinlik şaşırtabilir. Ve bu nedenle arkadaşlarınızı ihmal edebilir, suçlanabilirsiniz. Merkür retrosu aşk alanızda sona eriyor artık ilişkileri düzeltmeye başlamalısınız. Jüpiter-Venüs kavuşumu  iş ve sağlık yaşamınızda güzellikle kolaylıklar ve başarı getirecek. Daha iyimser daha çalışkan olabilirseniz verimli bir hafta yaşanabilir. Bu bolluk dönemini iyi değerlendirmelisiniz.

ASLAN: Ev kazaları, evde tartışmalar ve ani ayrılık kararları açısından zor bir evre başlıyor. Mars akrep burcuna yerleştiğinde aile bireylerinin öfkesinde yükseliş ve tahammülsüzlük fark edeceksiniz. Bu nedenle kariyer alanınızda da sarsıntılar yaşanabilir. Uyarı alabilirsiniz dikkat! Merkür retrosu aynı alanda sona eriyor. Evle ilgili eksikleri, unutulan şeyleri dikkatle gözden geçirmelisiniz. Jüpiter-Venüs kavuşumu hem iş teklifleri, hem aşk teklifleri, hem çocuk müjdeleri gibi beklentileriniz her ne ise onları sağlayacak. Bolluk bereket dolu bu evrede, yaratıcı ve aşık hissedeceksiniz.

BAŞAK: Mars yakın çevrenizle ilişkilerinizi bozma yolunda. Seyahatlerde kaza riskiniz var. Aniden uzak bir yolculuğa çıkmak ve reklam çalışmalarınızın yanlış yönlenmesi gibi ihtimaller düzeninizi ve dolayısıyla sinirlerinizi bozabilir. Değişikliklere karşı esnek, kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Merkür retrosu aynı alanda sona eriyor. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Jüpiter-Venüs kavuşumu evle ilgili bir şansı ve bereketli, mutlu hissedeceğiniz duyguları beraberinde getiriyor. 2 haftayı çok iyi değerlendirip mülk sahibi olabilirsiniz. Aile içinde huzurunuz mutluluğunuz artıyor.

TERAZİ: Mars akrep burcuna yerleşip Uranüs’le karşıt açı yaptığında mali alanlara dikkat etmelisiniz. Kazanma hırsınız artıyor ve ani harcamalar beklenmedik şekilde ortaya çıkıyor. Her koşulda kayıplara uğrayabilirsiniz. Aşırılıklardan kaçınmalısınız. Merkür retrosu bu hafta sona eriyor. Kazanmak, hatasız bir özgüven için dikkatle ve daha planlı şekilde harekete geçeceksiniz. Jüpiter-Venüs kavuşumu yakın çevrenizle ilişkilerinize mutluluk, bereket ve yardımlaşma getirecek. Çevreniz genişlerken dileklerinize ulaşmak da kolay olacak.

AKREP: Mars burcunuza geçiş yapıyor ve enerjiniz yükseliyor ancak yakınlarınızla, eşinizle, iş ortağınızla ilgili tahammülsüzlükler can sıkıcı olacak. Ayrılık aşamasına gelen ilişkileri bir şekilde tolere edebilmelisiniz. Merkür retrosu burcunuzu epeydir yoruyordu. Nihayet doğru yoluna bu hafta dönecek olan Merkür, düşüncelerinizi hızlandıracak eyleme geçmenizi sağlayacak. Jüpiter-Venüs kavuşumu mali alanda bolluk ve bereket getirirken, şansın gelip sizi bulmasını beklemek yerine aramanız  gerekecek. Özgüveniniz dozunda bir yükselişte olacak. Benimsediğiniz insanlar artarken hayata daha fazla güven duyacaksınız.

YAY: Mars’ın akrep burcuna geçişiyle birlikte yakınlarınızın sağlık sorularına daha fazla eğilmeniz gerekecek. Öte yandan kendi sağlığınızdaki ani değişimler, tansiyon ve dolaşım sorunları veya kazalarda orta çıkacak ve yorulacaksınız. Tercih yapmanın zor olacağı bu dönemde sakin kalmak anahtarınız. Merkür retrosu kendiniz ve geçmişiniz hakkında yanlış düşünceler içine çekilmenize neden olmuştu. Bu haftadan itibaren gerçeklerle bağ kuracaksınız. Retro sona eriyor. Jüpiter-Venüs kavuşumu urcunuzda gerçekleşiyor. Bunun anlamı iyimser, kendiniz olduğu gibi ve kolayca ifade eden bir ruh hali, bolluk, bereket ve aşk demek. Hayatın her alanda mutlu ve dingin hissedebileceksiniz.

OĞLAK: Arkadaşlıklar, ekip çalışmaları, çocuklar ve partneriniz haftanın yorgunlukları. Mars akrep burcuna yerleşip Uranüs’le karşıt açı yaptığında geriliminiz artıyor. Bir şekilde her şeyi kontrol altına almayı başarmanın yolu esnek olmaktan, değişikliklere uyum sağlamaktan geçiyor. Merkür retrosu arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalara neden olmuştu. Retro sona eriyor artık ilişkileri, kırgınlıkları tamir etme vakti. Jüpiter-Venüs kavuşumu hem yakınlarınızın sağlığı hakkında müjdeler almanızı sağlayacak. Hem de daha pozitif duygular içine çekilmenizi. Yaşayacağınız güzellikleri bu pozitif ve aşmş ruh hali sayesinde kazanacaksınız.

KOVA: Kariyer alanınıza geçiş yapan Mars, yöneticilerinizle aranızda pürüzler çıkarabilir ve aniden yükselmek için hiç hissetmediğiniz bir hırs sizi sarabilir. Bu alan bir miktar gerilim içerecek tahammülsüzlükler sınırda. Aşk ve yaratıcılığınız, çocuklarla ilişkileriniz kariyer yaşamınızla ters düşecek. Tercih yapmak zor. Esneklik şart. Merkür retrosu da aynı alanda zorluk yaratmıştı. Yöneticilerle ilişkiler ve evraklar olumsuz etkilenmişti. Yeniden ilişkileri onarmak, görevleri tamamlamak için bir istek duyacaksınız. İyi dostlar yaşamınıza katılacak ve yalnızlık hissine son verecek. Dostlar birlikteyken de özgür hissetmenin tadına varacaksınız. Ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız.

BALIK: Seyahatler, basın yayın çalışmaları, teknolojik gelişmeler, eğitimle, medya ilgi alanlarınız haline geliyor. Tanınma hırsınız artıyor. Öte yandan yakın çevrenizde ani değişiklikler söz konusu. Yorucu bir hafta olacak ve esnemeyi başarırsanız, olanın hayrına inanırsanız güzellikler getirecek. Merkür retrosu seyahat ve tanınma alanınızda sona eriyor. Hatalar, eksikler yeniden gündemde olacak ve değişikliklerle düzeltmeler yapacaksınız. Jüpiter-Venüs kavuşumu kariyer alanınızda gerçekleşiyor ve bir güneş gibi parlamanızı sağlayacak. Mutlaka değerlendirilmesi gereken özel teklifler ve fırsatlar dönemindesiniz. Hiçbir teklife hayır dememelisiniz.

her hakkı saklıdır.