18-24 Kasım Haftasında Gökyüzü Bolluk ve Aşk vaad ediyor.

 

( Mars akrep de, Merkür retrosu(gerilemesi) sona eriyor, Jüpiter-Venüs kavuşuyor.)

Uzman astrolog Su Karakuş

Instagram/twitter/facebook : Su Karakuş

Haftasonunun duygusal ve romantik ruh halinden sonra haftaya güçlü ve iş odaklı başlıyoruz. Yaratıcılığın tırmandığı günlerden geçiyoruz bu nedenle projeler gündeminizde olmalı.

Mars Akrep burcuna geçiş yapacak. Enerjiyi içe çevirmek, isteklerle, hedeflerle, amaçlarla bağ kurmak daha kolay olacak. Atak ve kendini belli eden bir öfkeye değil, ketum ve düşünce gücünü enerjisine ekleyen bir ruh haline ihtiyacımız var. Mars’ın yolculuğu 2 ay kadar sürerken, şifacı veya yaralayıcı olacağız. Elbette Seçim sizin. Her gezegenin 2 yönü var. Mars’ın akrep burcuna geçişiyle, Güneş, Merkür ve Mars üçlüsü sayesinde akrep özellikle yaşantımızda askın halde görülmeye başlanacak. Mars’ın geçişiyle birlikte yavaş yavaş gerçekleşen Uranüs-Mars karşıtlığı öfkenin, para kayıplarının yükseleceğini bildiriyor. Bu tehlikeli açı çeşitli afetleri, savaş olasılıklarını, uçak kazalarını da gündeme getirebilir. Bireysel haritalarda bulundukları alanda önlenemez ve tahmin edilemez öfke, cinnet krizlerine neden olabilir.

Merkür retrosu (gerilemesi 20 Kasımda duraganlaşarak, 22 Kasımdan itibaren tam olarak ilerleyerek devam edecek. 15 Gün daha dikkatli olmakta fayda var zira Merkür ilerlerken ve aynı noktalardan geçerken hatalarla yüzleşmemizi de sağlar.

Jüpiter-Venüs kavuşumu haftaya güzellik, aşk ve bolluk bereket katıyor. Mutlaka değerlendirilmeli. Git gide iyimser ve neşeli bir ruh hali bizi saracak. Romantizm, yakınlaşmalar, tanışmalar her burç açısından sevindirici. Basın yayın, medya, eğitim ve seyahat alanlarında çalışanlar içinse yılın en şanslı önemlerinden biri yaşanacak. Venüs hızlı ilerlediği için kısa sürecek bu dönem gelecek hafta sonunda etkisini kaybetmiş olacak. Hızla değerlendirilmeli.

Mutlu Haftalar.