Amerikalı bir tarot yorumcusu 2020 ABD seçimleri için tek kart seçiyor ve Kule kartını “krallığın bitişi” olarak yorumluyor. Tüm Dünya’da binlerce tarot yorumcusu içinde çok azının gerçek ve bilge olduğu malumunuz. Şimdi bu açılımın doğrusunu öğrenelim. Hiç bir zaman tek kartlık açılım

Tek Kartlık Açılım Tarot İçin Uygun Değildir

Amerikalı bir tarot yorumcusu 2020 ABD seçimleri için tek kart seçiyor ve Kule kartını “krallığın bitişi” olarak yorumluyor. Tüm Dünya’da binlerce tarot yorumcusu içinde çok azının gerçek ve bilge olduğu malumunuz. Şimdi bu açılımın doğrusunu öğrenelim.

?? Hiç bir zaman tek kartlık açılım yapılmaz çünkü tarot 3 zamanlıdır.
☀️ 3 kartlık açılım geçmiş, şimdi ve gelecek zamanı anlatır.
? Tarot her zaman bir insanın bilinçaltında sorunun cevabını araştırmak üzere bakılır yani bu açılım yorumcu açısından mı, Trump açısından mı yapılmış belli değil. Ülkelerin bilinçaltı yoktur bir ülke açısından, kolektif bilince dayanarak yorum yapılamaz.
?? Tarot kartları içinde Kule bir yıkımı anlatır ama bu yıkımın beklenen , tahmin edilen bir yıkım değil, şaşırtıcı bir gelişme olacağını belirtir.
?  Bir tarot yorumcusu kendi duygularını ve arzularını yoruma asla dahil etmemelidir. Eğer dahil ediyorsa yorumu kendisi açısından yapıyor demektir. O zamanda ortaya “Trump kazanacak ve yorumcu buna çok şaşıracak hatta duygusal olarak yıkılacak” gibi bir sonuç çıkar ki bu da teknik olarak yanlıştır tek kartlık açılım tarot için uygun değildir.

Diyelim ki Trump kaybetti yine de tarot açısından tek kartlık bu açılım ve yorum doğru değildir. Yorumcunuzu iyi seçmeniz çok önemli. “Biz bilmiyoruz ki nerden bilelim” diyorsunuz. Siz bilin diye yazıyoruz.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos