Kasım genel olarak rahat ve vermli bir ay ancak bugün ve takip eden bir kaç gün, mutlulukla mutsuzluğu iç içe yaşayacağız. Neptün, Güneş ve Ay arasında bugün oluşan üçgen hani ne aklımdan geçse gerçekleşiyor dediğimiz türden bir psişik güç sağlayacak. İyi niyetlerin ödüle dönüşeceği bir gün bu. O nedenle Aklınızdan geçen düşüncelere dikkat etmekte fayda var

Kasım Astrolojisi

Kasım genel olarak rahat ve vermli bir ay ancak bugün ve takip eden bir kaç gün, mutlulukla mutsuzluğu iç içe yaşayacağız.

Neptün, Güneş ve Ay arasında bugün oluşan üçgen hani ne aklımdan geçse gerçekleşiyor dediğimiz türden bir psişik güç sağlayacak. İyi niyetlerin ödüle dönüşeceği bir gün bu. O nedenle Aklınızdan geçen düşüncelere dikkat etmekte fayda var.

Öte yandan Ay yarın bir TKare oluşturacak. Gelecek 2 gün her koşulda güvenliğimizi düşünmemiz gerekecek.

MarsRx ile Venüs arasında bir karşıtlık var. Bu durum duygusal ilişkilere, sevme yeteneğimize olumsuz yansıyacak elbette. Venüs mali avantajları yok ederken bu kısa süreli geçişten döviz, altın, borsa olumsuz etkilenecek. Dikkatimizi travmalara, kaygılara, mali endişelere veriyor olacağız. Oysa ilerleyen gün blerde her şey şok daha güzel olacak ve belli ki bu kaygılar doğru önlemler beraberinde getirecek. Hadi daha çok çalışalım daha çok önlem alalım. Kasım’ın keyfine varalım.

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos