En İyi Arkadaşım Tarot

Sabaha kadar uyumadım. Derin uykuya geçemeden düşünüp durdu beynim. Bir karar vermem gerekiyor. Çok zor bir karar. Sorumluluğu ağır. Böylesi durumlarda en iyi danışman fikrine muhtaç olduğum bir arkadaş değil Tarot kartlarıdır.

Gün doğmadan veya gece kartları rahatsız etmemeli. Saygıyla davranmalı. Güneş doğduğunda hemen bir kısa açılım yapıyorum. Ortadaki kart “Yıldız”. Şimdiki zamanı anlatıyor ve sorumun cevabı orada işte!
Yıldız tarot kartları içinde en sevdiğimdir. Bir dileğin gerçekleşeceğini, sorunun yanıtının olumlu ve hayırlı olacağını anlatır. İçim rahatlıyor derin bir nefes alıyorum. Bu soruda başkalarının yaşamını ilgilendiren bir bölüm var. İyi olması birden fazla insan için iyilik getirecek.

Peki detaylarda ne var? Hemen kenardaki kart grubunu alıp ters çeviriyorum. En alttaki kartları yorumlarsam detaylara ulaşabileceğimi biliyorum. Herkes için iyi olabilecek bu süreç soru konusu kişi için hiç de kolay olmayacaktı.

Kişi deyince gözünüzde bir insan canlanabilir. Bu varlık bir köpek. Karşılama Komitesi başlıklı makalemi okuyanlar bilir. Küçük Lord Bodrum’a yeni ailesine ve çiftlik yaşamına gidiyor. Bugün ayrılıyoruz. O’nu çok sevdik, çok da alıştık. Ancak büyük bir ırk olacağı için bir çiftlikte, ayakları toprakla temas ederek yaşaması en ideali. Benim gibi her gün kucaklayacak, başını okşayacak, oynayacak, bebek olduğu için sık sık karnını doyuracak bir annesi olmayabilir. Cuni gibi oynamaktan keyif alacağı bir arkadaşı da olmayabilir. Bu kaygılarımın kuru bir endişeden ibaret olmadığını biliyorum.

Bugün çok üzgünüm. Ay Tutuldu ve ben Lord’dan ayrılıyorum.

O’nun açısından en hayırlısı kararı verip vermediğim için tarot kartlarıma danıştım. Şimdide Altın Üçgen ve Reiki göndereceğim. Bu zorlu süreci ve uçak yolculuğunu kolay geçirmesi için. Bana katılmak isteyen birileri var mı orda?

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59