Reiki ve Altın Üçgen Deneyimleri

Su Hanım sizi o kadar özlemişim ki, bugün karşımda görünce kalbim duracak sandım. Size sımsıkı sarılıp içime sokmak, öpücüklere boğmak istedim. 7 Mayıs’ta REİKİ’ye uyumlandıktan sonra, bugünkü eğitim çalışmasını iple çekiyordum. Acaba Ankara’ya ne zaman geleceksiniz diye. Nihayet tekrar beraber olduk. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz evimize, ruhumuza. Derya hanımın o güler yüzüyle kapıyı açması ve ardından sizi ne zaman göreceğim diye beklemek sanki bi asır gibi geldi bana. Bugünkü reiki eğitimin ardından, topluca dilek ve isteklerime altın üçgen enerjisi göndermeniz beni o kadar mutlu etti ki, anlatamam. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Tabii ki Derya hanıma da. Şimdi de yarını iple çekiyorum. Altın Üçgen için.Benim de REİKİ’ye uyumlandıktan sonra, bir sürü deneyimlerim oldu. Enerji isteyen herkese büyük bir mutlulukla enerji gönderdim. Hepsini de dokunarak yaptım. Ama en çok beni mutlu eden olay; el sanatları sergimizde tanıştığım kurs arkadaşımın astım hastası olan küçük yeğenine gönderdiğim reiki ve altın üçgenden sonra çocuğun her akşam çok rahat uyuduğunu duyduğum zamandı. Bazen unutuyorum göndermeyi… Ertesi gün arkadaşım hemen beni ikaz ediyor.” Sen akşam Defno’şuma enerji göndermedin” diye. Veya geç gönderdin anca uyudu diye. Bunları duyunca hem seviniyorum hem de bu evrensel şifa enerjisine kanal olduğum için size çok teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığıma şükrediyorum. İyi ki varsınız iyi ki hayatımıza girdiniz.

Bir başka olay da yine arkadaşımın evinde fiziksel hiçbir rahatsızlığı olmamasına rağmen yataktan çıkmak istemeyen alzimer hastası olan babaannesine reiki gönderdiğim zamandı. Ziynet sultanın gözyaşlarını tutamayıp ağlaması beni çok şaşırtı. Hiç kimseye adını söylemeyen Ziynet Sultan ellerimdeki sıcaklıktan dolayı çok mutlu oldu. Ne güzel ne güzel çok teşekkür ederim demeye başladı. Ve sürekli konuşan hiç uyuyamayan teyzecim mışıl mışıl uykuya daldı. Ben de, ne zaman isterseniz gelirim dedim ama belki de beni rahatsız etmekten çekindikleri için onlardan tekrar teklif gelmedi. Bu size anlattığım sadece 2 olay. Bunun gibi ufak tefek şikayetlerin iyi olması, “senin ellerinin değmesi ile tüylerim diken diken oluyor” diyen, “içimde sanki bi şelale var bütün vücudumda dolaşıyor” diyen bir sürü arkadaşım var. Sağolsunlar onlar da bana inanıyor ve ben de enerji göndererek deneyim kazanıyorum. O kadar ilginç ki sadece REİKİ’yi düşünmem bile yetiyor. Ellerimden ve ayaklarımdan ateş fışkırıyor.

Bugün akşam sohbet toplantısına çok katılmak istedim ama can dostlarıma arkadaşlık yapmak için veteriner kliniğindeydim. Evdeki can dostlarıma olduğu gibi, orda da beni görünce çok mutlu olan can dostlarıma enerji gönderdiğim zaman onların sakin ve mutlu bir şekilde uykuya dalmaları çok şeker oluyor.

Evet Su Hanım, yarınki altın üçgen eğitiminin nasıl geçeceğini düşünerek uyuyacağım. Şimdilik hoşçakalın. Yarın görüşmek üzere. Sevgiyle kalın. Sizi kocaman öpüyorum…..