yayinlanmak istenen geribildirimler

Yayınlanmak İstenilen Geribildirimler

yeniaySevgili Su hanım,

Her okuyucunuz gibi geri bildirimleri bende okuyordum “yok canım bu kadar da olamaz” diyordum.

Ben gezegen tılsımıyla sorunlarımı çözdüm, ben shamballayla hayatımı değiştirdim demiyorum. Ben her ikisinden de inanılmaz şekilde fayda gördüm.

Önce Shamballayla başlayalım demiştiniz. Shamballaya uyumlandım. Uyku sorunum vardı ilk akşamdan itibaren mışıl mışıl uyudum. Kilo sorunum vardı diyetsiz 6 kilo verdim. Diğer problemlerim için Gezegen Sihir çalışmasıyla devam ettik, evlilik evimde Satürn faktörü vardı. Ay tılsımı ve Satürn tılsımı yaptıktan hemen sonra ilişkilerimde nerde hata yaptığımı ve aynı hatayı tekrarlayıp durduğumu, kendi kendime engel olduğumu fark ettim. Merkür sorunum yok sanmıştım. Meğer hatalarımın çoğuna Merkür sebep oluyormuş.

Dileğim olunca size yazacağıma kendi kendime söz verdim. Venüs tılsımını yaptım,  tam 2 ay sonra ruh eşimle tanıştım. Eski benle şimdiki beni Shamballadan önceki Z…. ve Shamballadan sonraki Z…. olarak ayırıyorum. İyi ki sizi tanımışım. Şimdi teşekkür maili gönderenleri daha iyi anladım. Lütfen adımı yayınlamadan mailimi yayınlayın. Sizi okuyan arkadaşlarım ve ailem Shamballaya uyumlandığımı biliyor ama gezegen tılsımları gizli kalması gerekiyor demiştiniz. Kimseye söylemedim. Bana yaşattığınız bu güzel deneyimler için binlerce teşekkür.

Z.S.

……………

Su hanımcığım,

bir arkadaşımın tavsiyesiyle size başvurdum. Ne yalan söyleyeyim başlarda biraz sert bulmuştum sizi ürktüm. Ama tanıdıkça çok sevdim. Hele hayvan sevginiz, şefkatiniz kelimelerle tarif edilemez. Astroloji yorumlarınızı kaçırmadan okuyorum birebir yaşıyorum. İmkansız sandığım aşkın bir adım yakınımda olduğunu Shamballa sayesinde anladım. Şimdi doğru kişiyle, doğru aşkı yaşıyorum. İzninizle erkek arkadaşımda Shamballayla tanışmak istiyor.

Saygılarımla

A.F

…………………..

Lafı döndürüp dolaştırmayacağım. Maddi, manevi berbat bir haldeydim Su hanım. Son çarem sizdiniz ve ilk okuduğumda geribildirimlerden etkilenip başvurdum. İnançla Shamballayla başladım. İyi ki başladım. İş başvurularım kabul edilmiyordu. Düzenli ve hatta abartılı şekilde Shamballa uyguladım. Şimdi hayal edebildiğimden daha iyi bir gelirim ve sevdiğim iş arkadaşlarım var. Mutluyum,başarılıyım daha ne olsun derken ilişki eksikliğimi hissettiğim anda enerji göndermeye başladım. O’nunla tanıştım. Aşkı, sevgiyi, evleneceğim kızı bulduğumu düşünüyorum. Allaha emanet olun. Hakkınız ödenmez.

T.K

……………………

Su ablacığım,

sabırla sorularıma cevap verdiğin, bana kızsan bile yazdığım her şeyi atlamadan okuduğun için seni çok seviyorum vede ablam olarak kabul ediyorum.

Ablam ben evlenmek istiyordum. Gezegen sihir çalışmalarını yapmak istedim ve elimden geldiğince yaptım. Hala eksiklerim var onları da mutlaka tamamlayacağım söz.

Yaşım 37. Hayattan ümidimi yitirmiştim. Gezegenlerim in ters etkilerinden bezmiştim. Şimdi hepsini düzeltiyorum. Öyle ki aklımda yokken bir arkadaşımın yanında çalışmaya başladım. Kendime güvenim geldi. Para kazanıyorum. Ailemden para almıyorum artık. Su abla patronumun bir arkadaşı vardı. Mütevazi, efendi, iyi niyetli biri olduğunu söylediler tanıştık veeeeee evlenmeye karar verdik. Yarın akşam sözümüz var. Hala inanamıyorum. İşe başlayınca inanmıştım ama en büyük hayalim gerçek oluyor. Buna inanamıyorum. Hepsini senin güzel çalışmalarına borçluyum canım ablam. Nikah şahidim olsan keşke. Bu mailimi isimsiz yayınla da umutsuzlara umut olsun be ablam.

N.Ş.

………………………

Su hanım sıkı bir takipçinizim. Sizi okumadan güne başlamıyorum. Yorumlarınızı olduğu gibi yaşıyorum. Başarınızın daim olmasını dilerim. Tarot yorumlarınızda bir harika. Ben haftalık tarot yorumlarınızdaki başarınıza istinaden sizden 2 defa kişisel yorum aldım. 6 ay geçti söylediklerinizi hala bire bir yaşıyorum. Sonunda tarot öğrenciniz olacağım. Beni kabul eder misiniz?

M.L.A.

…………………….

Su hanıma..

Shamballanın ilk başlarda bir büyü falan olduğunu sanmıştım. Shamballa bir güzel enerjiymiş güzelliği anlatılmaz yaşanır. Her şey için yapılabiliyor. Ben başlarda sadece ilişki için sanmıştım. Annemin diz ağrılarından uykusuzluğuna, babamın sigarayı bir bırakıp bir başlama krizlerine, erkek arkadaşımın işine, kendi sinirli ve panik atak hallerime, arkadaşımın ayrıl- barış ilişkisine ve sokak hayvanlarımıza şifa göndermeden günüm geçmiyor. Bu arada annem daha rahat uyuyor. Babam sigarayı bırakmaya kesin kararlı olduğunu söylüyor. Ben anlamadım nasıl olduğunu ama başarıyorum. Veya Shamballa  super işe yarıyor. İlk uyumlandığımda her şeyi bir anda düzeltecek sanmıştım ama öyle değil. Sabırla üstünde çalışmak gerekiyormuş. Adeta yaşam felsefem oldu. Araştırdım ama sizin kadar konuya hakim olanda yok. Su hanım Shamballa ile dükkanımızın bereketide arttı desem. Büyü değil ama büyülü enerji demekle doğru söylüyorsunuz. 2. seviyeye geçmek istiyorum. Sizce hazır mıyım?

H.Y.

NOT: Geribildirimler yazım hataları kısmen düzeltilerek yayınlandı..

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59