Bir Kaç Sır, Bir Kaç Mucize

Sevgili Su hanım ,
Ben gezegen tılsımına uyumlanacağım birkaç günü heyecanla bekledim. O akşam söylenen saatte yatağıma uzanıp beklerken bütün vücudum iğnelenmeye başladı gözlerim kapalı olmasına rağmen mavi helezyonlar ve tılsım perisi midir yoksa başka birşey midir bilemem ama bazı yüzler gördüm.Bunları görürken içimi bir huzur kapladı ve vücudumdaki iğnelenmeler yerini sanki kumsaldayım vücudumun sol tarafına çok hoş deniz dalgası vuruyordu ve tüm vücudumda  serin rüzgarın içindeydi. Uyumlanmanın başlamasını ve bitmesini tamamen yaşadım. Ayrıca hayatım boyunca uyku sorunu olan bir insan olarak o gün akşam uyumlanmadan sonra yataktan hiç kalkmadan erkenden uyudum ve rüyamda dobi yi arkadaşlarıyla beraber evimin önünde gördüm.
Önce korktum sonra bana birşey anlatmak istiyordu durup onu dinledim.O sıralar biriyle sorunum vardı ve benim o kişiden uzak durmamı zarar göreceğimi beynindekileri benim beynime aktardı eğer uzak durursam zaman içinde olayların benim istediğim gibi gelişeceğini söyledi.Şimdi uyumlanalı 2 ay oldu ve dobiyi dinlemekle çok iyi ettiğimi düşünüyorum.
Benim bütün gezegen tılsımlarına ihtiyacım olduğunu ve her birini defalarca yapmam gerekiyormuş.
Güneş tılsımını 3 kez yapmam gerektiği halde ilk kez yaptıktan sonra cildimin çok hassas olduğunu söyleyip bir türlü teşis konulamayıp her geçen zaman kötüleşen cildim için doktora gittim ve ilk kez doğru doktorla cildimin hangi ilaca ve tedaviye ihtiyacı olduğu belirlendi 3 gündür ilacımı kullandığım halde cildimde iyileşme başladı. Tabi ki bunu sanırım birde venüs tılsımının da katkısı olmalı cildim güzelleşiyor saçlarımı kısa kestirdim.
Jüpiter tılsımını defalarca tekrarlamam gerektiği halde 2 defa uyguladıktan sonra yıllardır babamı evi satıp başka ev almaya ikna edemediğimiz halde bir anda evi satmaya karar verdi. Mars tılsımıyla 1 ayda 2 kilo verdim .Merkür tılsımıyla iş yerinde daha rahat huzurlu çalışıyorum.
Su hanım ben bunların bir başlangıç olduğunu ve önümde çok güzel şeylerin beni beklediğini bilerek ve tüm kalbimle inanarak gezegen tılsımlarını yapıyorum.Hayatım boyunca olumlu düşünsem de şükretsem de çok çalışsam da hep engeller oluyordu şimdi blokajlarım çözüldükçe hayatın ne kadar rahat akışına bıraktıkça doğru zamanda doğru şeylerle karşılaştığımı görüyorum.Hayatımda en kısa zamanda çok daha güzel şeylerin olacağına inanıyorum ve hemen size yazıcam. İsmimi vermeden her zaman yayınlayabilirsiniz.
SEVGİLER G.Ö