Shamballa ile evlilik ve alışveriş…

Şamballaya daha önce Sn. Marcos’la uyumlanmıştım. Ancak, hem ihmal hem de gereği gibi uygulayamamaktan kendi üzerimde çok fazla etkili olmadı dersem yanlış olur, oldu aslında ama benim istediğim mucizevi şeyler fazla olmadı.

Sizinle 9 Ekim’de yaptığımız Jüpiter tılsımı öncesi hem Aura temizliği hem de Şamballa uygulaması ile ilgili tavsiyelerinizi almıştım. Sonrasında uygulamayı yaptıkça, minik de olsa mucize şeyler yaşadım. Park yeri bulma kolaylığı, alışverişte aksi davranan ve adeta kabus yaşatan eşimle mucize gibi jet hızında, uygun fiyata ve ikimizinde zevkine uygun alışverişi neredeyse 30 yıla varan evllğimde ilk defa yaptım ve psikolojik açıdan çökerdim resmen. İlk defa zevkle ve huzurla bir alış veriş yaptım. Abarttığımı düşünen varsa eşimle bir alışverişin ne olduğunu bilmiyor demektir. Tek bir parça eşya için haftalarca gidip eli boş dönmelerimizi bilirim. Mucize bu benim için. Bir de akşamın geç vakti evime dönmek için boş araç geçmeyen bir yerde tek başıma kalınca şambalaya başladım. Hemen bir tanesi geldi durdu. Binip adresi söyleyince adam direkt bilseydim almazdım, oradan tam bir saatte kurtulup buraya geldim demez mi. Böyle söylemeyin, her işte bir hayır vardır. Kiminin parası kiminin duası, şimdi yolun açılıp kuş gibi gitmemizi dileyeceğim, olacak ve benden sonra işiniz rast gidecek dedim. Dikiz aynasındaki adamın görüntüsünden çattık manyağın birine ifadesine şaşırmadım. Neyse 5 dakikada hemen hemen boş sayılabilecek, akıcı bir şekilde eve gelince ben bir şey demedim, adam döndü ve suratıma mahçup bir şekilde baktı. Sadece yol da bu kadar hiç bir zaman açık olmamıştı ya dedi. Hayırlı işler, işleriniz bu gün rast gidecek eminim dedim. Adam gidince yehuu diye bağırmak geldi içimden. Şamballa iş görüyor, arkadaşıma uyguladım yıllardır çektiği migren için, vakumlanma hissi yaşadığını ve ağrının geçtiğini söyledi.

Ayrıca hayatımda ilk defa bir gezegen tılsımına istinaden sokak kedi ve köpeklerini beslemem icap etti. Ben zaten hayvanseverim, ancak sokak hayvanlarından ve tanımadıklarıma karşı bir fobim vardı. Bu tılsım sayesinde sokak hayvanları ile çok iyi anlaşmaya başladım. Beslemediğim köpekler bile sanki hayvan dostu olduğumu anlıyorlar. Hele ki beslediklerimin bana minnet dolu bakışları ve koklamaları ve korkumu yenmem asıl sihir bu sanki. Dün resmen gözlerim doldu, bir toktu yemedi, arkamdan gelip burnunu dayadı döndüm, yüzüme öyle bir baktı ki hayvanın resmen düşüncesini hissettim. Teşekkür ediyordu, arkadaşları adına. bu da duygusal bir an ve ben bunu yaşattığınız için minettarım.

Tılsım tutar veya tutmaz, ancak insan olma yolunda bir adım daha attığımı biliyorum. Hayvanları anlayan ve onlara yardım eden insanların, diğer insanlardan biraz daha insan olma yolunda olduklarını çok iyi anladım. Kalpten teşekkürler.

Yazacak çok örnek var, ancak mürekkep az… 2. seviye şamballa için kısmetse Aralık’ta sizi bir daha ziyaret etmek isterim. Bize sağladıklarınızın parasal karşılığı ödenmez, helal edin emeklerinizi.
Sevgi ile ışıklar içinde kalın Su Hanım.
S.Ç.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59