Reiki İle Para ve İlişki Sorunlarını Nasıl Çözersiniz ?

Reiki Eğitimlerine uzaktan veya yüzyüze katılım için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Reikiden bahsedildiğinde pek çok kişinin kafasın da bu nedir? nasıl gönderiliyor? gibi soruların uyandığını fark ediyorum. İlk anda algınlanması, hayal edilmesi pek mümkün olmuyor. Bu nedenle Reiki’nin ne olduğunu nasıl yapıldığını açıklamak istedim. Reiki yaşam enerjisi olan Ki’nin kullanım şekli. “Ki” yi eviniz, yaşama ve çalışma mekanlarınız için kullandığınızda Feng-Shui, vücut ve ruhunuz için kullandığınızda Reiki olur.

Yaşam enerjisini vucudunuza alıp dolaştırdığınızda daha sağlıklı, daha mutlu, doğru düşünen ve davranan biri haline dönüşürsünüz. Bu kadar mı? Elbette değil. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilir, ilişkilerinize istediğiniz gibi yön verebilir, mutluluk duygusunu ve olumlu düşünceyi yaşamınıza daha fazla çekebilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz hızlanır. Sağlıklı, dinç ve genç hissedersiniz. Sağlıksız durumları hemen sezer ve uzaklaşırsınız. Olumsuz ilişkileri çabucak fark edersiniz. İleri düzeylerde Reiki düşünce ve duyguları okumanıza yardım eder.

Reiki bir master tarafından Reiki kanallarınızın açılıp, uyumlanmanızla başlar. Uyumlama bir kaç dakika sürer. Enerjiyi kullanır hale getirilmektir uyumlama. Reiki hakkında bilgi vermek kimi masterlar için bir kaç saat kimileri için bir kaç gün sürer. Siz bu bilgiyi yazılmış kitaplardan da öğrenebilirsiniz. Doğru master’ ı seçmek önemlidir. O kişiyi içgüdüsel olarak gider bulursunuz. Kalbiniz size doğru masterı bildirir.

Uyumlandıktan sonra Reiki sembolleri adı verilen işaretleri avuçlarınızla havaya çizmeyi öğrenirsiniz. 3 kez o sembolün adını içinizden takrarlamanız ve ne için Reiki gönderdiğinizi içinizden geçirmeniz “Reiki göndermek” dediğimiz şeydir. Avuç içlerinizden bir enerjinin aktığını hemen hissetmeye başlarsınız. Bu enerji akışını önce hayal eder ve bir niyet gönderirsiniz evrene. Örneğin “Vücud ve ruh sağlığıma Reiki gönderiyorum” dersiniz ve o kendiliğinden ellerinizden akan bir sıcaklık haline gelir. Budur. Bu kadardır.

Eski dönemlerde “Ocak” denile iyileştirici kişiler vardı. Bunlar elleriyle şifa dağıtan, iyileştiren kişilerdi. Bir benzeridir Reiki. Yoğunlaşmanıza, uzun dualar okumanıza, meditasyon haline geçmenize gerek yoktur. Niyetinizi düşündüğünüz andan itibaren çalışmaya başlar ve yolda yürürken bile yapabilirsiniz.

Bir örnek daha: “ilişkime Reiki gönderiyorum” dersiniz. İlişkinizdeki süreci hızlandırır. Olumsuzlukların süratle karşınıza çıkmasını sağladığı gibi, olumlul gelişmeleri daha yoğun ve mutlulukla hissedersiniz. İlişkinin hayırlı ya da hayırsız oluşundan haberdar olursunuz ve zaman kaybetmezsiniz. Bir kişiyi daha çabuk tanıyabilirsiniz. Algılarınız ve farkındalığınız açılmıştır çünkü. 3.gözünüz görünmeyeni de görüyodur artık.

Pek çok insan ekonomik sorunlardan şikayetçi. Parayla, para kazanmak ve harcamakla ciddi sorunlar yaşıyor. Genellikle parayla ilişkileri bozuk. “Parayla ilişkime Reiki gönderiyorum” demek sizin parayı kendinize çekmenize, biriktirebilmenize, doğru alışverişler yapabilmenize yardım eder.

Reiki tamamen pozitif bir enerjidir. Bir başkasına o istemeden gönderemezsiniz, kötülük için kullanamazsınız, sizi iyiliğe ve olumluya yönlendirmek temel amaçlardan biridir zaten. Sorunlarınız, stresli yaşamınız, bir türlü yolunda gitmeyen ilişkileriniz, ekonomik sorunlarınız varsa Reikiyle tanışmanın vakti gelmiş olabilir.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. MAKALELER ALINAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ, İZİNSİZ BAŞKA YERDE YAYINLANAMAZ.