Negatif Enerjiden Arınma

Reiki İle Ev ve Eşya Temizliği ( Negatif enerjiden arınma)

İş başvurularınız kabul edilmiyor. Sık sık kaza geçiriyorsunuz. Sakar değilken elinizde bardak bile tutamıyorsunuz. İlişkileriniz nedensiz bitiyor. Ve üzerinizde nazar ar sanıyorsunuz. Hatta daha da ileri gidiyor yengenizin size büyü yaptırdığını düşünüyorsunuz. Sorun çok ciddi görünse de çoğu zaman çözüm gayet basittir.

Reiki ile yeni tanışan öğrencilere ilk verdiğim ödev “ ev ve eşya” temizliğidir. Bilirim ki ortamın enerjisi kötüyse ve biriken negatif enerjinin ortama yansıttığı enerji kişiyi olumsuz etkiler ve yaşamını felç eder. Başarısız sınav dönemlerin, yoluna girmeyen ilerlemeyen ilişkilerin,  sık sık yaşanan hastalıkların bir nedeni de ortamda biriken negatif enerjidir.

Misafiriniz gelir, koltuğa oturur, sizinle dertleşir ve giderken orada negatif enerjisinin bir kısmını bırakıp gider.

Yeni bir gömlek alırsınız. Düğmesini diken, kumaşını kesen terzi kimbilir hangi sıkıntısını düşünmüştür o anda. Elbisenize bir miktar negatif enerji yerleşiverir.

Sabun kokulu çarşaflarınıza yatırdığınız misafiriniz çözemediği sıkıntılarını düşünerek uyur. Sıkıntıların yaydığı negatif enerji yıkasanız da çıkmaz.

Nasıl çıkar, nasıl temizlenir bunca koltuk, kanepe, sandalye, çarşaf, perde, kilim, halı ve her şey?

Reiki ile temizlenir.

Negatif enerjinin en fazla biriktiği yerler; 2 duvarın birbiriyle kesiştiği- tavanla birleştiği 3 kenarlı bölümlerdir. Bir dikdörtgen oda da 8 kenar-köşe birleşim yeri vardır ve her biri en az 5 dakikalık bir enerji yüklemesiyle temizlenmelidir.

Kenar köşe birleşim yerlerinin temizliğini duvarlar, tavan ve taban takip etmelidir. Ortamın enerjisinin tamamen arınması için elbise dolapları, oturulan koltuk, sandalye ve kanepeler, yataklar, yastıklar minderler, yemek masası temizlenmelidir. Bu temizliğin günlerce hatta haftalarca sürmesi kaçınılmaz. Mutfak, banyo, yatak odaları, salon derken bir ay boyunca temizlik yapmanız gerekebilir.

Her temizlik sonrasında biraz daha moral kazanacak, daha sağlıklı hissedecek ve yavaş yavaş işlerinizin açıldığını, ilişkilerinizin yeniden canlandığını gözlemleyeceksiniz. Temizliğin yapılabilmesi için mutlaka Reiki’ye uyumlanmış, Reiki eğitimi almış olmanız gerekir. Bu eğitim ilk gün 1 saat sürer ve bir ömür boyu yararlanacağınız bir hazinenin anahtarını elinize alırsınız.

Yeni yıla sıkı bir temizlikle başlayın. Işıklı, bol güneşli günler..

SU KARAKUŞ

Reiki eğitim, uyumlama ve bilgi için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59