Mektubunuz Var…

İyi günler Su Hanım.

Aslında önce kardeşime ve sonra da size teşekkür ederim. Beni Altın Üçgen ve M.Y ile tanıştırıp bu zor günlerimi biraz daha rahat geçirmeme sebep oluyorsunuz. Sizi takip ederken, hergün enerji çalışması yaparken benim için sürekli yeni deneyimler ve öğrenimler oluyor.

Son zaman da çok farkettiğim eşimin sürekli bacakları ağrıyordu, işide biraz ağır olduğundan tabi biraz da duruş ve bedenini yanlış kullanmasından kaynaklı çok şiddetli ağrıları oluyordu: son üç gündür ağrılarının kalmadığını farketti ama ben uzun uyumlandıktan hemen sonra başladım ve o zamandan beri daha az şikayet ediyordu zaten.

Annem ise en çok hisseden kişilerden biri. Çok gülmeyen bir insandır ve yaşı dolayısıyla sıcaklar kabus gibidir onun için (köyde ve aksi bir babam olduğundan klima almaya yanaşmıyor) fakat son 1-2 haftadır herşeyden keyif aldığını gülmeye başladığını ve sıcaklarda çok fazla etkilenmediğini söylüyor. Babam ise anneme hak verip klima almak için araştırmalara başlamış.

Ayrıca babamın sağlık sorunu kolaycacık çözüldü ve rahatladı.

Ama en önemlisi engelli abim artık geceleri deliksiz 7-8 saat uyur olmuş. Uyandığında daha neşeli ve anlaşılır olmuş. Duymadığı ve konuşamadığı için iletişimimiz problemliydi. Şimdi müthiş bir ilerleme kaydetmişler. Bana hergün annem yeni bir güzel haber verdikçe ben daha da mutlu oluyorum. Onların mutluluğu benim herşeyim. Bu nedenle her dileğiniz gerçek olsun, bana bu yolu açtığınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Kalbimin en derinlerinden Sevgilerimi ve Saygılarımı sunuyorum.

İyi Çalışmalar.

G.G. B.

……………………

Merhaba Su Hanım,

Gezegen tılsımlarını her zaman okuyordum ama bir gün ilgileneceğim, uygulayacağım aklıma gelmezdi. Bundan yaklaşık 2 ay kadar önce Jüpiter uygulaması yaptım.

Öncesinde asıl blokajlarımı çözecek olan Ay, Venüs ve engellerimi kaldıracak olan Satürn’ü de düzenli ve içten bir şekilde uygulamıştım. Dün işle ilgili dileğim gerçekleşti. Terfimi aldım. İmkansız gibi gördüğüm bir göreve atandım. İnanamıyorum hala. Bir çok kişi içinden seçildim. Ben bu kadarını dilememiştim açıkçası.

Artık yorulduğumu, başka bir görevde daha rahat çalışmayı dilemiştim. Şimdi üst düzey yönetici konumundayım. Daha az yorulacakmıyım bilemiyorum ama daha çok mutlu ve daha çok kazanan biri olacağım. Binlerce teşekkür. Ben ve ailem sizi çok seviyoruz.

Banu Ö.

……………………………

Su hanım haftalık tarot yorumlarınızın ne kadar başarılı olduğunu gördükçe şaşırıyordum. Benim gibi düşünen çok sayıda arkadaşımda var. Nihayet sizden emaille tarot yorumu aldım. Biraz bekledim ama olsun. Sırada bir sürü kişi vardır eminim. Su hanım beni hiç tanımıyorsunuz yüzümü görmediniz anne adımı doğum bilgilerimi bilmiyorsunuz. Nasıl bu kadar başarılı bir yorum çıkardınız. Arkadaşlarla ben medyum gibi yetenekleriniz olduğunu düşünüyoruz.

Çiğdem Akdan

………………………………

Sevgili Su hanım,

Altın Üçgen ve Reiki’ye uyulmanmış biri olarak ne kadar memnun olduğumu anlatamam. Çevremdeki herkesin hastalıklarında ilk aradığı kişi oldum. Gerçekten iyileştiriyorum. Daha doğrusu Altın Üçgen ve Reiki yiileştiriyor.

Oğlumun çok sinirli bir yapısı vardı. Ben ona devamlı Reiki verdim. Sakinleşti. Sonra mutlu olsun diye Altın Üçgen verdim. Yüzünden gülücük eksik olmuyor. Kız arkadaşıda çok memnun gelişmelerden.

Su Hanım oğlumu bir türlü işe yerleştiremiyorduk. Bu enerjiler sayesinde çok sevdiği bir işi oldu. Fakat ben anladım ki enerji çalışmaları sabır işi.Öyle bir haftada her şey sihirli değnek dokunmuş gibi olmuyor. Birkaç ay çalıştıktan sonra ürün almaya başladık. Galiba oğlumun ve benim tıkanıklıklarımız kendi negatif enerjimizden kaynaklanıyordu. Önce onun temizlenmesi zaman aldı.

Evimizin her köşesini Reiki ile temizledim, korumaya aldım. Eve girmek istemezdik şimdi çıkmak istemiyoruz. Bütün temizlikler bittikten sonra mutluluk duymaya başladık. Biz mutlu oldukça bizimle görüşmek çalışmak isteyen insanların sayısı arttı. Şimdi çevrenin şifacı teyzesiyim. Mahallenin çocukları düşüp yaralansa bana koşuyor. Ben insanlara yardım etmekten meğer ne çok mutlu oluyormuşum. Bundan sonra Reikiyide sizide bırakmam. Allah razı olsun. İyi ki varsınız.

Ayşe Özener