Kilo vermek için reiki nasıl kullanılır?

Kilo vermek bölgesel veya tüm beden olarak zayıflamak istiyorsanız Reiki bu konuda da yardımınıza koşacaktır.

Reiki 1 düzeyinde iseniz bir kağıda “kilo vermek ve 38 beden olmak istiyorum” benzeri bir cümle yazıp 21 gün boyunca kağıdınızı avucunuzun içine alın, günde 20 dakika Reiki verin.

Bunun yanı sıra incelmesini istediğiniz bölgenize de dokunarak Reiki verebilirsiniz. Önce sembolünüzü çizin sonra incelmesini istediğiniz bölgeye elinizi koyun (göbek, basen, gıdık) enerji akışını hissedin. Akış azaldığında elinizi çekip başka bölgeye kaydırabilirsiniz.

Reiki 2 düzeyinde iseniz kağıdınızı ve kağıdınızdaki dileklerinizi programlayın. “ 3 sembolü de çizin,” her gün 1 saat dileklerime Reiki gitsin” deyip, kağıdınızı 10 dakika kadar elinizde tuttuktan sonra programladığınız şekliyle Reiki gideceğinden emin olabilirsiniz.

21 gün Reiki gönderilen bölgeler zayıflayacaktır ancak istediğiniz kadar incelemediyseniz bir süre mola verin ve sonra tekrar 21 günlük çalışma yapın. Bu sırada kilo almanıza sebep olan bir rahatsızlığınız varsa ortaya çıkacaktır.

Işıklı mutlu günlere,

Not: Düzenli Reiki gönderemeyecekseniz veya Reiki’ye uyumlanmadıysanız sizin için 21 günlük çalışma yapacak Reiki öğrencilerinden ( ücreti karşılığında ) Reiki göndermesini de isteyebilirsiniz. Füsun hanımın bu konudaki çalışmaları mevcut. Yardımını alabilirsiniz.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59