Bu e-posta da benden…

bu e-posta da bendenMerhaba Su Hanım ,

Geri bildirimleri okudum. Tarot ve tılsımlar hakkında yazılanlara tamamen katılıyorum bende her iki servisinizden faydalandım ve sonuçları gördüm. Ama Altın Üçgen ve Reki ile ilgili tek satır okuyamayınca ben yazmaya karar verdim. Tılsımlarla tanışmadan önce Reiki ile tanıştım. Sinirli, endişeli, panik atak yaşayan biriydim. İlişkilerimde bir türlü başarılı olamıyor, hep başkalarına kızıyor, başkalarını suçluyordum. Reiki öğrendikten sonra hayatım da bakış açımda değişti. Artık suçlu aramıyorum çünkü suçlu yok. Her şey olması gerektiği gibi oluyor. Değişen tek şey bakış açım değil. Venüs ve Jüpiter tılsımlarını Reikiden sonra uyguladım. Ve bir türlü yolunda gitmeyen ilişkimde her şey değişti. Şimdi evlilik tarihi seçmek için yardımınıza ihtiyacım var. Her ikimizinde doğum tarihlerini gönderiyorum. Lütfen yaz ayları içinde düğün için en güzel zamanı bize bildirin. Acelemiz var.
Funda-Hakan
……………………..
Su hanımcığım, Altın Üçgenle tanışmamızı sağladığınız için binlerce teşekkür. Mutsuz, depresif, karanlık ruhuma bir aydınlık geldi anlatamam. Herşeyi pembe görüyorum, içimden sürekli gülümsemek geliyor. Başlarda hiçbir şey hissetmiyordum. Hatta acaba uzaktan uyumlama olmadımı diye düşünüyordum. Siz 1 ay sürekli enerji çalışması yapmamı tavsiye edince denemeye değer dedim. Haklıymışsınız. Bu ne mucize. Depresyon falan kalmadı bende. Komşumuzun oğlunda nadir rastlanan bir hastalık var. Ona sürekli Altın Üçgen veriyorum. İnanılmaz ama iyileşme belirtileri görmeye başladık, doktorlar da inanamıyor. Annesi de Altın Üçgen uyulmamasına katılmak istiyor.

Saniye Gümüş
…………………..
Su ablacığım, nasılsın? İşallah Alex de iyidir. Su ablacım derslere konsantre olmakta zorlanıyordum. Reikiye uyumlanınca sizin tavsiyenizle başıma her gün Reiki vermeye başladım. İnanılmaz bir şey konsantrasyonum tam ve sanki zihnim açıldı. Keşke bütün sınıf arkadaşlarımda Reiki uyulmaması alsalar. Bence bütün öğrenciler Reikiye uyumlanmalı.

Hüseyin K.
……………………
Su hanım bütün geribildirimler yazılmış kimse Altın Üçgen den bahsetmemiş. Onu da ben yazayım dedim. Altın Üçgen2e ilk uyumlanan gruptaydım. Ben 3 kere uygulamaya da katıldım. İlk günden beri her gün uygulama yaptım hiç bırakmadım. Onlarca hastaya derman oldum. Kendi hastalıklarımın doğru teşhis edilmesini sağladım. Babamı kalp krizinden kurtardım. Ama en önemlisi yuvamı kurtardım. Her gün prizmanın içine mutlu bir yuva, çocuklarım, eşim ve köpeğimizin görüntüsünü yerleştirdim. Tabii bende dahil. Bu görüntüye Altın Üçgen gönderdim. Dağılmak üzere olan yuvamız da şu an huzur ve sağlık var. Altın Üçgen’e size binlerce teşekkür. Dualarım sizinle.

Sevgi M.