Doğru Tarot Soruları, Doğru Tarot Yorumcuları

Tarot kartlarına sorulabilecek doğru soru örnekleri:

-Yeni biriyle tanıştım. Hoş, çekici, etkileyici. Onunda benden hoşlandığının farkındayım. 1 haftaya kalmaz bana olan duygularını açıklar. Acaba samimi ve güvenilir biri mi?

-Babamla tartıştım. Bana söz verdiği arabayı alır mı yoksa kızgınlıkla söylediği ” sana araba falan yok” cümlesi doğru mu?

-Üniversite sınavına hazırlanıyorum gerçekten merak ediyorum kazanacak mıyım?

-4 yıldır flört ettiğim sevgilim evliliğe bir türlü yanaşmıyor. Korkuları varmış. Onunla evlenecek miyim yoksa boşuna zaman mı kaybediyorum?

-Beni çok sevdiğini söylüyor ama uzak duruyor. Görüşmekten kaçınıyor. O benim ruh eşim mi?

-Bu yıl ev almak istiyorum. Aileden kalan birkaç arsayı da satmak istiyorum. Bunlar mümkün mü ve mümkünse ne zaman olabilir?

Bu ve benzeri sorularda tarot danışmanlığına başvurabilirsiniz. Astroloji doğru zamanı bildirir ama geleceğin kehanetiyle ilgilenmez.Tarot kartları ise olayların perde arkasını, hayatınızın belirli bir bölümünde sizi şimdi düşündüren konunun gelişimini detaylı şekilde anlatır.

Doğru Yorumcuyu Nasıl Anlarsınız?

Tarot felsefesi şudur: siz bilinçaltınızda bilmeniz gereken tüm geleceğinizi zaten çizmişsinizdir biliyorsunuzdur ve o geleceği yaratmaya çalışıyorsunuzdur.

O geleceği kartlar aracılığı ile siz anlatırsınız gerçek tarot yorumcusu da iyi bir tercüman edasıyla yorum yapar.

Tarot kartları fal aracı değildir. Bu nedenle kartlarla kahve fincanını aynı anda açıp, ikisine de baktığını söyleyen kişiler görüntüde, sizin karşınızda iki fal aracından yardım alan medyum imajı çizmeye çalışsalar da tarot kartlarının hiçbir yan araca ihtiyacı olmadığını bilmeyen, açık ve net bir şekilde kart yorumlamayı bilmeyen kolay para kazanma sevdalısı kişilerdir. Kendi kart takımınızı alıp amatorce yorumlar yapmaya çalışmak size daha çok şey kazandırır.

Tarot kartları yer adı, kişi adı ve tarih vermez. Bu tür söylemler size doğru olmayan biriyle karşı karşıya geldiğinizi anlatmalı. Hiçbir kart sevgilinizin Antalyaya yerleşeceğinden sizin Temmuzda evleneceğinizden bahsedemez.

…ay sonra, 2 yıl içinde gibi tarihsel tanımlamalarla tarot yorumu yapılabilir.

Tarot binyılların enerjisini taşıyan kartlarla okunur. O kartları temizlemeden bir başkası için kullanan, uluorta kalabalık yerlerde sırf gösteriş olsun diye açıkta bırakan kişiler kartların enerjisinden haberdar değildir ve bu nedenle kendi yaşamlarını bir türlü düzeltememektedirler. Onlara benzer bir yaşam tarzıyla yetinmek zorunda kalmak istemiyorsanız kartlara daha saygılı davranan birinden yorum almanız daha akıllıca olur.