Geçmiş Yaşam Terapisi (Regresyon Terapi)

Geçmiş Yaşam Terapisi (Regresyon Terapi) – (Video)

Geçmiş Yaşam Terapisi (Regresyon Terapi)

Regresyon Terapi diğer adıyla Geçmiş Yaşam Terapisi sanılanın aksine geçmiş hayatlara gitmek, kendini prenses veya kral olarak görmek, sonrada usulca geri gelmek değildir. Hipnozun kullanılmadığı, hafif bir trans haline geçildiğinde geçmiş yaşama, anne karnına veya gelecek yaşama yolculuk yapılabildiği, geçmişteki sizi, anne karnındaki sizi ve şimdiki sizi dışarıdan biri gibi gözlemleyebildiğiniz dolayısıyla sorunları ve sonuçlarını fark ettiğiniz bir terapidir. Sorunları orada şifalandırdığınız bu çalışma sonrasında artık o sorun hayatınızda sorun olmaktan çıkar.

Zaten mesele geçmişte bir hayatımızın daha olup olmaması değil, atalarınızdan ya da kendi geçmişinizden, geçmiş hayatınızdan veya anne karnından her nereden taşıyorsanız şimdiki hayatınızda sizi üzen, çare bulamadığınız, takılıp kaldığınız; sorunu, aşkı, parasızlığı, işsizliği, yalnızlığı yok etmek mesele. Geçmiş yaşam terapisi takılıp kaldığınız tüm sorunları, korkuları, aşkları, size zarar veren duyguları ve kaynağını incitmeden yok eden bir terapi biçimidir. Siz yönetirsiniz ve siz anlatırsınız geçmişte kim olduğunuzu. Dışarıdan bir müdahale yoktur. Bu nedenle de korkulası değildir.

Geçmişinizde kim olduğunuz, neler yaşadığınız şimdiki yaşamınızda sorunların kaynağı olabiliyor. Şifalanmak, yeniden doğmuş gibi hissetmek ve sorunları kaynağından yok etmek için kendinizin yönettiği bir seanstır.

Endişe, panik atak, parayı iyi yönetememek, biriktirememek, ilişkilerin terk edilişle sonlanması, aile problemleri, tekrarlayan iş problemleri, ayrılıklar, ölüm acıları, korkular ve daha bir çok aşılamaz huzursuzluklar için Geçmiş Yaşam Terapisi en pratik çözümdür.

Geçmiş yaşam terapisi nasıl oluyor?

https://www.youtube.com/watch?v=OmwUX4BYFG4

Geçmiş Yaşam Terapisi almak için;

https://www.sukarakus.com/regresyon-terapi-calismalarina-nasil-katilabilirim/

Su KARAKUŞ

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59