Kozmik Sihirlerden Nasıl Yararlanırsınız?

Kozmik Sihirlerden Nasıl Yararlanırsınız?

Kozmik Sihirleri, geri bildirimleri okuyorsunuz. Ne işe yaradıklarını merak ediyorsanız işte açıklama.

Skype ile bireysel çalışma yaparak veya dvd satın alarak uygulamaları yapabilirsiniz. Ama önce ÖN ÇALIŞMA yaptırmalısınız. Yani hangi çalışmaya ihtiyacınız olduğunun belirlenmesi gerekir.

Ücretler ve prosedür hakkında bilgi için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

 

VENÜS SİHİR ÇALIŞMASI: Venüs’ün olumsuz, ayrılık getiren, para kaybettiren, aşka engel olan açılarından korunmanızı, çekicilik, güzellik, aşk, estetik, evlilik, eski sevgili ile yeniden iletişim, finansal avantaj sağlar.

JÜPİTER SİHİR ÇALIŞMASI: Jüpiter’in olumsuz, kaybettiren, öldüren açılarından korunmanızı sağlar.  Her konuda şans, para, zenginlik, bolluk, bereket, evlilik olasılığı sunar.

MARS SİHİR ÇALIŞMASI: Kişisel horoskopunuzdaki olumsuz Mars açılarını fonksiyonel hale getirmek, Mars’ın olumsuz, patlayıcı, zorlayıcı açılarından korunmanızı, kararlılık, diyet, sigarayı bırakmak gibi zorlayıcı konularda başarı, güç, kazanım, cesaret, motivasyon, fobilerden kurtulmak, cinsel yaşamın ve cinsel fonksiyonların düzenlenmesini sağlar.

MERKÜR SİHİR ÇALIŞMASI: Kişisel horoskopunuzdaki olumsuz Merkür açılarını fonksiyonel hale getirmek, Merkür’ün olumsuz, tartışmacı ve ayrılık getiren etkilerinden korunmanızı sağlar. İletişim araçlarını seçerken şansınızı arttırmak, sınavlarda başarı sağlamak, satış kotanızı yükselmek, zekanızın açılması, ilişkilerde daha akılcı ve olumlu bir iletişim dili kullanmanızı, ilişkilerde anlayışı yükseltmeyi sağlamak belli başlı fonksiyonlarıdır.

AY SİHİR ÇALIŞMASI: Kişisel horoskopunuzdaki olumsuz Ay açılarını fonksiyonel hale getirmek, Ay’ın olumsuz, ayıran, acı veren, duygusal patlamalarla kişiye zarar veren etkilerinden korunmak. Anlayışı arttırmak, empati yeteneğini çoğaltmak, aşk acısını yok etmek ve başkalarının duygu ve düşünceleriyle bağ kurmak, yeniden doğmuş gibi olma duygusu kazandırmak gibi avantajlar sağlar.

SATÜRN SİHİR ÇALIŞMASI: Kişisel horoskopunuzdaki olumsuz Satürn açılarını fonksiyonel hale getirmek, Satürn’ün olumsuz, engelleyen, durağanlaştıran, fakirleştiren, hastalık ve depresyon getiren ölüme yaklaştıran etkilerinden korunmak. Disiplin sağlamak, engeller karşısında güç kazanmak, başarı ve zenginliğin korunması, aşk acısına direncin artması, sabır kazanmak, ilişkileri sürekli kılmak.

Aşk ve evliliğin muhteşem 4’lüsünü haritanızda olumsuz açı yokken de kullanabilirsiniz. Jüpiter, Venüs, Ay, Satürn dörtlüsü evliliğe giden yolda mutlaka uygulamanız gereken özel bir bileşim ve açılım sağlar. Kalıcı ve mutlu bir ilişkide anahtar görevi yaparlar.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. ORJİNAL MAKALEDİR BAŞKA YERDE BAŞKA İSİMLE YAYINLANAMAZ.