Geçmiş Yaşam Terapisi: Geçmişteki Sevgili

Geçmiş Yaşam Terapisi: Geçmişteki Sevgili

İlk görüşte aşka inanmıyordu. Geçmiş yaşam reenkarnasyon falan tamamen safsataydı onun için. Amerika’da Psikiyatristlerin yaptığı ölüm ötesi araştırmalar, binlerce denekle yapılan çalışmalar, kanıtlar falan haberdar olduğu şeyler değildi. Gözle gördüğü şeyler dışında hiçbir şey ilgisini çekmemişti şimdiye kadar!

Ilık bir bahar akşam üstünde etekleri uçuşarak caddede dolaşırken, taze havayı ciğerlerine mutlulukla doldururken içindeki nedensiz sevincin tadını çıkartmaya çalışıyordu. Vitrinde gördüğü bej çanta ilgisini çekti. Dikkatle baktı camdan içeri. Yansımasını fark etti ve arkasından geçip giden adamı. Bir anda hızla geriye döndü. O adamı tanıyordu ama nerden. Elinin ayağının titremesine anlam veremedi. Aradan 5 dakika geçmişti kendine geldi. Caddede yürüyor adamı takip ediyordu. Adam köşebaşındaki cafeteryanın açık alanında yalnız başına bir köşeye oturdu. O da yanıbaşındaki masaya.

Aradan aylar geçti. Akşam olduğunda vapurda unutulan gazete ekinde geçmiş yaşama ait bir makale gözüne ilişti. Eve döner dönmez internette araştırmaya koyuldu. Çünkü artık ilk görüşte aşık olduğu o adamın geçmiş yaşamında var olduğuna inanıyordu. Çünkü o ilk kez birini takip etmiş peşinden büyülenmişcesine gitmiş, adamda ona ilk görüşte aşık olmuştu. Aralarındaki bağı tarif etmek mümkün değildi. Dışardan bakıldığında tuhaf görünen bu hikayede gizemli bir şeyler vardı.

Sonunda Geçmiş Yaşam Terapisi almaya karar verdi. Onunla geçmiş yaşamında var olup olmadığını iyiden iyiye merak ediyordu. 1 saatlik hafif trans sırasında O adamın bir önceki yaşamında kendisine sırılsıklam aşık bir subay olduğunu ve savaşta öldüğünü gördü. Onu unutamadığı için evlenmediğini, yıllarca beklediğini, erken yaşta ona kavuşmak üzere öldüğünü de gördü. Bu görüntülere inanmak ordu çünkü görüntü almak konusuna yabancıydı, bu tür bir yeteneğinin olmadığını sanıyordu.

Eve döndü. Adama sımsıkı sarıldı ve hiç olmadığı kadar güven duyduğunu hissetti.

ruhesi3Adam onun alnına yumuşak bir öpücük kondurdu. “ benimle evlen” dedi.

Geçmiş Yaşam Terapi seanslarında bu ve benzeri birçok yaşam öyküsüne tanık oluyorum. Tüylerim diken diken oluyor. Zaman zaman ağlıyorum. Çok etkileyici tüm seanslar. Hiçbir filmde gerçek duygular bu kadar inandırıcı şekilde işlenemez. O anı danışanla birlikte yaşıyorum.

Bu deneyime katılmak isterseniz seans için e-posta ile ulaşmalısınız. Yüz yüze seansların yanısıra uzaktan skype ile çalışmalar yaparken de çok başarılı sonuçlar alıyoruz. Geçmiş yaşamı şifalandırıyor, geçmişle barışmanızı arınmanızı sağlıyor, dolayısıyla bugünde tekrarlayan sorunlara çözüm buluyor Geçmiş Yaşam Terapisi. Görme engelli, konuşma engelli kişilerle yapılan çalışmalarda aynı başarıyı elde edebiliyoruz.

Geleceğinizi değiştirmek isterseniz, geçmişinize kısa bir bakış ve yeniden şifalandırma gerekiyor.

Seanslar minimum 1 saat sürüyor. Hemen randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden temasa geçebilirsiniz.

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59