Tüyleriniz Diken Diken Olacak

Tüyleriniz Diken Diken Olacak

tüyleriniz diken diken olacakBolluk bereketim yok, ruhsal olarak rahat değilim, iş arkadaşlarımla aram iyi değil, hiç dostum yok, borcum çok, eşimin durumu da benimle evlendikten sonra kötüleşti, neye elimi uzatsam kurutuyorum diye başlayan yakınmalarla dolu e-posta geldiğinde Elena’ya hemen okudum. Bir sonraki güne Geçmiş Yaşam Terapisi planlandı. Bir birilerini çok ama çok sevdiler ve 3 hayat dolaşıp geri döndüler.

1930 lu yıllar..Bayan S. ilk gördüğü Geçmiş Yaşamında 10 yaşlarında bir çocuktu. Tek hatırladığı yıllarca hem annesinin, hem kendisinin babasından yediği dayaklardı. Babası her zaman onu suçluyordu. Ne olursa olsun “ senin yüzünden” deyip dövmeye başlıyordu. Sonunda dayanamadı 15 yaşında babasını öldürdü ve intihar etti. Bu hayata daha fazla dayanamadı. Tabii sadece görüntü almakla kalmadı. O dönemleri şifalandırdı ve bugün kimseye güvenmeme ve kendine de güvenmeme nedenini şifalandırmış oldu. (Elena onun gelecek günlerde çok daha iyi hissedeceğini ve yeniden güvenmeye başlayacağını düşünüyor. )

1800’lü yıllar İspanya..15 yaşında anne-babası tarafından yaşlı akrabalarına nedeni söylenmeden bırakılan bir çocuk. O yaşa kadar iyi, kötü mutluydu. Yaşlı akrabalar onu 15 yaşında bir odaya kapattılar ve hiç çıkartmadılar. Özgürlüğü unutarak yıllarca odada yaşadı. Bir ara bıraktılar ve 22 yaşında yeniden odaya tıktılar. 25 yaşında orada öldü. Nedenini asla bilemediği bu tutsaklık onun travması olarak şimdiki yaşamına kadar geldi. (Elena ile bu yaşam şifalandı ama tek seansın yetmeyeceğini düşünerek Elena ona bir seans hediye etmek istedi. )

Aynı seans içinde bu kez 1300’lü yıllara gittiler ve Fransa da 15 yaşında çok güzel mavi gözlü bir kızdı bayan S. Fazla zengin değillerdi ama çok mutluydu. Her şeyle yetiniyordu. Bir gün ev dışındayken bir adam ona yaklaştı. Bir resim göstermek istediğini söyledi ve onu kaçırdı. Adamı bekleyen 3 erkek daha vardı. Ona tecavüz ettiler ve kalbinden bıçaklayarak öldürdüler. Ölmek istemiyordu. Bu dünyayı bırakıp gitmek istemiyordu. Ne yazık ki travmalarıyla birlikte gencecik yaşında gitti.

Elena bir çok Geçmiş Yaşam öyküsü dinlediğini ama hiç birinden bu kadar etkilenmediğini anlattı. Üst üste yaşanan acılar. Gencecik yaşta solan ömürler. Her zaman bu kadar korkutucu ve etkileyici sonuçlar çıkmıyor tabii. Çıkıyorsa da öylece bırakmak yerine o dönemleri şifalandırmak, DNA’yı ve karmayı temizlemek en doğrusu. Yoksa benzeri şeyler yaşanıp duruyor.

Bayan S. ye bir e-posta gönderdim. Elena’nın bir seans daha yapmak istediğini ücret almayacağını yazdım. Nerden aklıma geldi bilemiyorum çünkü şimdiye kadar kimseden ne mama nede tek kuruş istemişliğim vardır; “ içinizden gelirse bize 1 paket mama gönderin, 10 km.lik alanda onlarca köpeğe her gün mama dağıtıyoruz Elena ve ben” diye ekledim.

Bayan S. çok etkileyici bir e-posta ile yanıt verdi.

“Dünkü seanstan çok etkilendim ve tamamen şifalanmak için yeniden seans almak istedim. Eşime nasıl öderiz paramız yetişmez bu ay diye soruyordum, o da başka şeylerden kısarız ne istiyorsan al demişti ki e-postanız geldi. İnanamıyorum.

Babamı 3 ay önce kaybettim ve kollarımda öldü. Sokak hayvanlarını çok severdi. Onun anısına, ne yapsak, nereye mama göndersek, nasıl dağıtsak diye düşünüyorduk. Hele mama teklifinize hiç inanamıyorum. ”

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyordum. Şimdi Geçmiş Yaşamları dinledikçe, şimdiki yaşama taşınan travmaları anladıkça insanları da çok seviyorum. Kendinizi sevmek için en az 1 nedeniniz var artık. Geçmiş Yaşamınızı biliyor olmak.

Sağlıcakla kalın.

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59