TILSIM YAPMANIN 5 KURALI

1- Doğru tılsım malzemesi, bitkiler, sular, yağlar, aromalar, tütsüler dışında tılsımlı semboller, kristaller seçilmeli. Hangi çalışma için ne tür malzeme seçmen gerektiğini sembol kitaplarını araştırarak bulabilirsiniz, instagramda takip ettiğin bir kaç hesaptan değil!

2- Doğru zamanlama için astrolojiyi takip etmelisiniz. Yeniay dönemleri ve önemli gezegen transitleri ile olumlu açılar tılsımın gerçekleşme hızını etkiler.

3- Tertemiz bir ortamda bornoz, pijama, terlik modundan uzakta ve son derece şık, saygılı bir şekilde tılsımını yapmalısın. Evin toplanmış bir köşesi yerine, temizlenmiş havası mutlu eden bir evde veya dış ortam da yapılan uygulamadan kesinlikle yararlanırsın.

4-Tılsımlar kimseye söylemeden yapılır. Söylemek, yapılan anı paylaşmak, yöntemi paylaşmak o tılsımın çalışmasını engeller. Bu kuralı deldiysen yeniden sil baştan yapmalısın. Bu konuda kendi kendinin mutlak sırdaşı olmalısın.

5-Tılsımları bir başkasının yararı ya da zararına yapmayı aklından bile geçirme. Sadece kendi yararını gözet. “X kişiyle evlenmek” gibi bir dilek yerine en hayırlı, en mutlu olacağın evliliği dilemek ya da sadece çekici olmayı dilemek en doğrusudur.