KEŞKE ÖNCEDEN BİLSEYDİM DİYECEĞİNİZ MUTLULUK VE BEREKET ARTTIRMA SIRLARI

KOÇ : Merkür retrosu, 14 Ekimden itibaren vurucu ve etkili olacak. Başkalarının kaynaklarından, referanslarından yararlanırken, kredi alırken, alacak-verecek işlerinde, ameliyatlarda dikkatli olmalısınız. Sonradan pişman olacağınız bir adım atma ihtimaliniz yüksek. 16 Ekimde gerçekleşen yeniay, biraz sert bir şekilde hırslanmanıza, ani kararlarla yeni bir ilişkiye evet demenize, kariyeriniz için yılmaz bir savaşçıBir meta (kıyafet, çanta, ) aldığımızda yarattığı mutluluk geçici. Bir kaç gün içinde unutuluyor. Kendi ruhunuza yatırım yaptığınızda kalıcı mutluluğu yakalayabiliyorsunuz. Kalıcı mutluluk günün büyük bölümünü keyifli, rahat, esnek ve kaygıdan uzak geçirebilmek. Mutluluğu sadece dış koşullarla değil kendi kendimize de bozuyoruz. Bu nedenledir ki kendi ruhunuza yatırım yapmak önceliğiniz olmalı. Oysa önceliği çoğunlukla ruhunuza değil başkalarının eleştiri alanı olan dış görünüş, ev ve hayatınızdaki diğer kişilerin görünüşüne veriyorsunuz. Bu davranış bir kısır döngü yaratıyor. Kendinizi iyi hissetmek için yaptıklarınız, kendinizi kötü hissetmenize neden olan ama fark edilmeyen ayrıntılar aslında.

-Evinizi, arabanızı temizlettiğiniz gibi yılda en az 2 kez ruhunuzu temizletmeniz, bilinçaltı arınma çalışması yapmanız veya regresyonla travmaların tortularından arınmanız gerekiyor. Aksi halde dolmuş taşmış bir çöp kutusuna benzeyen bilinçaltınız size kötü kokular, kötü olaylar göndermeye başlıyor.

-Bilinçaltınızı temizletmek şahane bir duygu yaratır. Tıpkı bayram temizliği yapılmış ev gibi içiniz açılır ama bunu sürekli kılmak için en az 1 şifa sanatıyla çalışmalısınız. Reikiyi yavaş çalıştığı ve uzun zaman ayırmak gibi kuralları nedeniyle artık pek tercih etmiyorum. Son yıllarda favorim Shamballa ama siz ne biliyorsanız o şifayla sürekli korunma yapmalı, her olumsuz göksel açıdan ve gelebilecek olaylardan kendinizi, sevdiklerinizi uzak tutmalısınız. Bu arada nasıl dingin kaldığınıza şaşıracaksınız.

-Başkalarının zararına yapılmayan sadece kendi yararınız için yapacağınız ritüeller veya tılsım çalışmaları motivasyonunuzu yükseltir, umutlanmanızı ve pozitif duygular üretmenizi sağlar. Sonuçları da şaşırtıcı derecede güzeldir. Her ay en az 1 rütüel veya daha iyisi Kozmik Sihir yapmayı alışkanlık edinin.

-Doğum haritanızda retro gezegenler varsa ve sert açıların etkisi, pozitif açılardan daha fazlaysa ne yaparsanız yapın, hayat ilerlemez. Son dakika sorunları iyiden iyiye şanssız olduğunuzu düşünmenize yol açar. Bu motivasyonu en çok düşüren durumdur. Retro gezegen etkilerini sadece Kozmik Sihirlerle düzeltebilirsiniz. www.sukarakus.com da  her ay yayınlanan Kozmik Sihir Ajandasını mutlaka inceleyin. Sizin durumunuzu anlatan örnekler göreceksiniz.

-Günlük olayların sonuçlarını görmek ve rahatlamak için tarot, uzun vadeli geleceği öngörmek ve önlem almak için astroloji öğrenmeye çalışın. Araştırmacı olun. Mutlaka iyi bir eğitim almalısınız ancak bu mümkün değilse size en doğru gelen kaynaklardan okumaya hemen başlayın.

Böyleye hayatınız daha akışkan, kolayca sonuç aldığınız ve genel olarak iyi, keyifli, mutlu hissettiğiniz, bereketinizin bol olduğu bir dönüşümle canlanacak. Kısacık ömürde genel amacımız mutluluk değil mi?