Sihir Nasıl Yapılır?

Sihir Nasıl Yapılır?

Gezegen sihir çalışmalarının ön hazırlığında hangi tılsıma ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz ve uyumlama yaparak başlıyoruz.

Kişisel horoskopunuzu sadece bu amaçla inceliyor, tılsımlara nasıl hazırlanmanız gerektiği hakkında bilgi veriyoruz.

Bu çalışmada uyumlamanın ekstra yararlarını gördük.  Odaklanma, başarma ve sonuç almak daha kolay oluyor.

DVD  edinmek isteyenler önerdiğimiz sihir çalışmalarının tekrar sayısı çok olanla işe başlamalı veya öncelikli konuları hangisiyse onunla. DVD.lerden uygulama yapmak son derece kolay.

Hangi Tılsıma İhtiyacınız olduğunun belirlenmesi ve uzaktan uyumlama için e-posta ile iletişim kurmanız yeterli. Doğum bilgilerinizi gönderdikten sonra birlikte belirlediğimiz gün ve saatte uzaktan uyumlanacak ve detaylı olarak bilgilendirileceksiniz. Bu servis ön çalışmaya katılmak için zaman bulamayanlar ve kent dışında yaşayanlar için sunuluyor.

Uzaktan Tılsım uyumlaması için yalnız başınıza kalacağınız bir odada, sessizlikte 15 dakika uzanmanız yetiyor. Uyumlamanın başladığını da bittiğinide hissediyorsunuz. Renkli görüntüler oluşabiliyor veya şiddetli bir baş ağrısı yoğun bir enerji çektiğinizi gösteriyor. Bu tür çalışmalara yatkın değilseniz hiç bir şeyde hissetmeyebiliyorsunuz. Bu durumda kaygılanmanıza gerek yok. Dilerseniz uyumlamanız tekrar ediliyor. Uyumlama sihirsel çalışmaları yapabilmeniz için bir nevi anahtar niteliğinde. Anahtarı aldıktan sonra gerisi çok kolay. Önemli olan dileklerinizin, evrensel dileklerinizin doğru şekilde belirlendikten sonra sizde sır olarak kalması. Sihirsel çalışmanızı paylaştığınızda sihir bozuluyor. Ne dileğinizden nede çalışmanızdan hiç kimsenin haberi olmaması gerekiyor ta ki başarana dek.

Sihir yapmanın altın kurallarını okumayı unutmazsanız siz de iş başvurularında kabul edilebilir, zenginleşebilir ve dileklerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59