Jüpiter Sihir Çalışması

Jüpiter Sihir Çalışması

Jüpiter; şans, bolluk, bereket, genişleme ve özgüveni çoğaltma işlevleri gören en sevgili gezegenimiz.

Jüpiter sihir çalışması doğum haritanızdaki şanssız etkileri yok etmek ve olumsuz açıları olumlu kullanmanızı sağlamak için yapılan bir uygulamadır. Uygulamayı sizin adınıza ben yapmıyorum. Tam tersine siz kendiniz seminere katılıpveya dvd alıp izleyerek sadece kendi adınıza yapabiliyorsunuz. Oğlunuz, eşiniz ya da bir başkasının şansını açmak için yapamıyorsunuz. Başkası adınayaptığınız uygulamalarınız işe yaramıyor. Çünkü bu kişisel doğum haritasıyla ilgili bir çalışma ve sadece kişi kendisine uyguladığında işlevsel oluyor.

Uygulama kolay ancak işin özünü kavramak son derece zor. Bu nedenle katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve belli bir eğitim düzeyinde olmak gerekiyor. Hap bilgi arayanlar ve kötü niyetliler için hiç de uygun değil.

Haritanızda olumsuz gezegenlerin hangileri olduğunu ve size yansımalarını Tılsım Ön Çalışması’nda( uzaktan uyumlama+ hangi tılsıma ihtiyacınızın olduğunun belirlenmesi) öğrenebiliyorsunuz. Katılımcıların haritaları tek tek inceleniyor. Bu incele elbette sizin karakter analizinizin yapılması değil sadece hangi tılsıma ihtiyacınızın olduğunun belirlenmesi çalışması. Buna göre hangi uygulamayı ne şekilde yapmanız gerektiği öneriliyor. Gerisi size kalıyor. Yaşamınızdaki blokajları çözmeye dilerseniz hemen başlıyorsunuz. İhtiyacınız olan sihir çalışmalarını yaparken belli bir sıra takip etmeniz gerekmiyor. Üstelik peş peşe farklı uygulamaları yapmanız zararlı değil tam tersine öğrenilenlerin pekişmesi açısından yarar sağlıyor.

Jüpiter sihirsel çalışması en hızlı çalışan ve çabuk sonuç alınan uygulama. Şansa ait ne beklentiniz varsa hemen yerine getiriyor hatta fazlasını. Bu nedenle kişisel haritanızda Jüpiter’in desteğini yeterince alıyorsanız bile bir kez uygulamayı öğrenmekte yarar var.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59