Mucizeler Kendini Göstermeye Başladı Bile !..

Merhaba,

Yazıp yazmamakta çok kararsız kaldım, ama düşündüm ki, bunu okurlarınızla paylaşmalıyım. 22 Mayıs akşamı Merkür tılsımı, 23 Mayıs akşamı ise Venüs tılsımını dvd aracılığıyla uyguladım. Merkür uygulamasında ilk defa yapıyor olmamdan dolayı konsantre olmakta epey zorlandım. Ertesi gün Venüs uygulamasında daha çok konsantre oldum ve gözlerimi sürekli kapatmak istedim. Pazartesi günü haftaya başladığımda tılsımın etkisi üzerimdeydi adeta.

İş ortamında daha çok farkedilmeye başladım, sanki herşey etrafımda dönüyor. Amirlerimle ilişkilerim çok sıcak ve samimi, arkadaşlarım sürekli ”sende bir ışıltı var” diyor. Sevdiklerime daha sevgiyle yaklaşıyorum mesela, doğal olarak ta ilişkilerime yansıyor bu kendine güven…. Sevdiklerimi ihmal ettiğim gerçeğiyle yüzyüze geldim bu uygulamalardan sonra;

Kızkardeşim haftabaşı tansiyon sorunuyla karşılaşmış, eve geldiğinde çok bitkindi.Ertesi gün öğle arası telefonla arayıp tansiyonun nasıl olduğunu kendini iyi hissedip hissetmediğini sordum. Demek ki O kadar ihmal etmişim ki onu; çok şaşırdı ve onu düşündüğüm ve aradığım için şimdi daha iyi olduğunu ve teşekkür ettiğini söyledi. Aramızdaki buzlar eriyor bunu hissediyorum.

İş ilişkileri içerisinde olduğumuz bir firmanın üst düzey yöneticisi 6 yıldır firmamıza gelip giderken beni farketmezdi bile. P.tesi günü bir toplantı için geldiğinde selamlaşma ve hal hatır sorma, toplantı sonrasında samimi bir vedalaşma ve ışıltılı bir gülümsemeyle gitti. Bu bir mucize çünkü 6 yıldır beni hep görür, ama selamlaşma nezaketini göstermezdi. Venüs ve Merkür sağolsun ?

Hani derler ya İŞİ RAST GİTMEK… Her işim rast gidiyor sayenizde ?

Evet bu bir mucize ve mucizeyi yaratmak bizim elimizde, tabiiki sizin aracılığınızla. Su Hanım siz bizim içimizdeki enerjiyi bize farkettirip, açığa çıkarttırıyorsunuz. Daha haftasında hissetmeye başladım bu olumlulukları. İyi ki varsınız ? Bu yazımı sayfanızda paylaşmanızı özellikle rica ediyorum.

Hatice