Senin Vampirin Kim?

SENİN VAMPİRİN KİM?

Duygusal vampir tanımını duymayan kalmadı. Her gün sana derdini anlatmak isteyen, anlattığında rahatlatamadığın, kalbine ulaşamadığını hissettiğin ama acımaktan kurtulamadığın, asla vazgeçemediğin kişi O.

Peki senin hayatında niye bu kadar vazgeçilmez!

Cevap: Güney ay düğümü ve Ay’ında saklı.

Güney ay düğümü geçmiş yaşamından taşıdığın tüm değerleri simgeler. Mutlaka bir önceki yaşamını anlatmaz, anne karnından bebekliğine uzanan süreç, alışkanlıklar ve hatta çocukluğun güney ay düğümdür.

Ay senin annenle, dahası anne figürü olan;

babanla, anneannenle hatta tüm şefkat bulduğun, aşk bulduğun ve verdiğin sevdiklerinle bağındır. Görünce sevdiğin insandır. Sana son sigarasını veren, ağlayınca güldüren veya dikkatle dinleyendir. Yanında ağlamak istediğindir. Omzunda kalmak istediğindir. Hastalığında sahip çıktığın yabancı, para yardımı yaptığın  ayakkabısız çocuk, mama gönderdiğin sokak hayvanıdır.

Negatif enerji yayıp durduğu halde severek katlandığındır, iyimserliğini yok eden ama hala sarıldığındır. Uğruna ağladığın ve fakat çok sevdiğini düşündüğündür.

Her koşulda yardım etmek istediğin, akıl, fikir,  hatta para verdiğindir. “ Evet ama..” diyerek milyon bahane ürettiği halde, fikrine karşı çıktığı halde, yardımdan, sarılmaktan, koruyup kollamaktan vazgeçmediğindir.

Bütün bunlara rağmen sınır koyamadığın ve ne yaparsan yap, seni dinlemeyendir.

PEKİ O KİMDİR?

Güney ay düğümünle uyumlu ama Ay’ına karşıt biri bunları pek ala yapabilir. Seni sömürebilir. Duygusal vampirin olabilir?

NE YAPMALI?

Onun için ne yapabilirim dersen doğum haritanın O’nun doğum haritasıyla ilişkisini irdelemeli, hangi zayıf noktana dokunduğunu anlamalısın. Bunu sen yetersiz astroloji bilgilerinle yapamazsın. Profesyonel destek gerekir. kendin için ne yapabilirim dersen okumaya devam et!

BAŞ EDEMEYECEĞİN VAMPİRLER

Narsistler baş edemeyeceğin ve senin haritana dokunmadan sana dokunanlardır. Onlar genellikle senin aşırı fedakar Neptün’ünden veya Ay’ından ya da doğum anındaki ateş elementinin eksikliğinden yararlanır. Her koşulda baş etmek imkansızdır. Koşarak uzaklaş!

Bu sana anlamsız geliyorsa biraz yaşa ve deneyim kazan. Düşmanının seni güçlendirdiği gibi karşı koyabildiğin an narsistin de seni güçlendiren olacaktır.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

 

HER HAKKI SAKLIDIR. ( Alıntı yapmak, isim vermeden yayınlamak yasal suçtur)