Merkür Bir Dileğe Dokundu, Gerçek Oldu.

Su Hanım Merhaba;

Bir nevi geri bildirim sayılır bugün Merkür sayesinde bir dileğimi, bir hayalimi daha gerçekleştirdim.
İşsizlik problemim henüz çözülmedi ama daima hayırlısını dileyerek yapıyorum tılsım çalışmalarımı. İhtiyacım için gereken ne ise bana onu ver diye bitirdiğimiz için olsa gerek daimi bir iş bulamasam da ek gelir olarak yaptığım müzisyenliğim sayesinde kendimi geçindirebilecek kadar para kazanıyorum.
Asıl mesleğim finans. İleride iş için referans olabilecek yeni insanlarla tanışıyorum. Daha doğrusu iş bulmam için karşıma her türlü alternatif çıkıyor ve sanırım doğru zaman henüz gelmedi ve hayırlı olan zamanı hayırlı olan işi shambalanın hayatıma kattığı o büyük sabır ve yılmama duygusu ile bekliyorum. mülakatları geçiyorum son dakka bir terslik çıkıyor ya da işe alınıyorum evraklarımı hazırlarken 2 gün sonra vazgeçtik diye arıyorlar hep bir yerinde son dakka aksilik çıkıyor.
Sanırım bütün tılsımlarımı tamamlayamadığım için ama zamanla hepsini yapıcam bu nedenle üzülmüyorum herşey bir gün yoluna girecek.Savaşların olduğu,insanların öldüğü,hayvanlara eziyet edildiği bir dünyada illede ben demek gibi bir bencilliğim olabilir mi ? onun için şükrediyorum.İşte sizin sayenizde tılsımların ve shambala nın hayatıma kattığı en büyük şey bu.Sabır ve şükür.Koşulsuz sevgi…
Tüm bu güzelliklerin yanında çok merak ettiğim öğrenmek istediğim tarot eğitiminide nihayet bugün alabileceğim sizden.Mailimin asıl sebebi bu konuydu fakat geri bildirimde yapmak istedim.
Z.K