Haftanın Yıldızları

Su ablacığım size yazmakta çok geç kaldım biliyorum. Neredeyse 1 yıl oldu. Merkür, Satürn ve Neptün tılsımlarını yaptım, KPSS yi kazandım, iş yaşamına gecikmeden başladım. Bu benim için çok önemliydim, aileme yardım etmem gerekiyordu. Sonra ruh eşim diyebileceğim kişiyle tanışmak için Venüs, Plüton ve Güneş tılsımlarını yaptım. Tanıştık, birbirimizi sevdik ve nişanlandık. Şimdi ev almak istiyoruz tılsımlarıma devam edeceğim. Sizi çok seviyorum. Ş.D.E

…………………………

Hayatımın allak bullak olduğu bir dönemde, tesadüfen rastladığım bloğunuzun beni bu kadar değiştireceğini, bilemezdim. Gezegen tılsımlarının reel sonuçlarını da aldım. Araba aldım mesela. Maddi dileklerime ulaştım. İmkansız sanırken, daha konforlu yaşamaya başladım. Sinirli ve ne yapacağını bilemeyen biriydim, sakinleşmekle kalmadım, dinginleştim.

Satürn tılsımı yapmak istiyorum. İlişkimi kalıcı hale getirebilmek için. Satürn 7. evimde. Ne dersiniz?

Saygı ve sevgimle..Ö.L

…………………………..

Su hanımcığım nasılsınız? 18 yaşından küçükler tılsım çalışmalarını yapmasın diyorsunuz ama benim kızım başardı. Merkür tılsımı onu çok değiştirdi. Karnesi hediye gibiydi. Gençlerin etkilenip değişmesini sağlayacaksa tılsım çalışmaları ebeveyn eşlinde yapılabilir. Bu tabii benim nacizane fikrim. Tılsım çalışmalarınız o kadar güzel ki etkilenmemek, kalbinizin derinliklerinde hissetmemek mümkün değil. Sorunlu gençler içinde bir nevi aşarı anahtarı olabilir. Okullar açılırken hatırlatmak istedim. Biz çok memnun kaldık. Açelya’nın Annesi Z.

……………………..

Su hanıma…Eski sevgiliye kavuşmakla ilgili birkaç makalenize rast geldim. Dualarla dolu bir yazıyı üzerimde taşımam gerekir diye tılsımlardan uzak durmuştum ama alakası bile yokmuş. Ben en çok Neptün ve Venüs tılsımlarını sevdim. Eski sevgili yeniden sevgilim olduysa bu sayededir. Bıkmadan tılsımlarımı tamamlayacağım. Bir de ilişkim sürekli olsun, hiç ayrılmayalım istiyorum. Ne yapmalıyım? T.Ü

………..

Su hanım merhaba,

Shamballa ile ilgili geri bildirim zamanım geldi:)

Yaklaşık 1 yıl önce shamballaya uyumlandım. Dönüştürücü mucize bir enerji gerçekten. Aslında mucizenin içimizde olduğunu keşfediyoruz bu sayede. Çok radikal olaylar hayatımızda olmasa bile benim içimdeki, enerjimdeki değişim çok büyük oldu. Enerjim değiştikçe hayatım da değişiyor. Tabiki hayatımızda pek çok aksilik yaşıyoruz, ama her yaşanan olayın hayatımıza giren kişinin bir anlamı olduğunu idrak ettim bu süreçte. Artık doğaya, hayvanlara, ağaçlara çok daha farklı bakıyorum:) Bu durum dışardan da fark ediliyor. Kendimi en yorgun, bitkin hissettiğim anlarda bile insanlar bana çok pozitif yüksek bir enerjim olduğunu söylüyor.  Daha yazılacak çok şey var.  Sözün özü bu enerji bana farkındalığı ve sevgiyi hissettirdi.

Bunun için size teşekkür ederim:)

İsmimi vermeden yayınlayabilirsiniz.

Sevgiler  A.K.

……………………

MERHABALAR SU HANIM

Şambala  2. 21 günlük kendi bedenime enerji yüklememi tamamladım. Sıra eğitim notlarımda ki 1. kitaptaki uygulamalarımda. Size ev isteğimden söz etmiştim. İsteğim semte taşındım bile. Sizin ve şambala sayesinde uygun kirası ve aidatları olan evimdeyim. Taşınma telaşından yazamadım. Henüz diğer evimiz satılmadı ama o da olacak zamanı var biliyorum.

Ş.A

…………………..

Sevgili Su hanım

size ne kadar içtenlikle teşekkür ettiğimi tahmin edemezsiniz. ayrıntılı bir geri bildirim yazıp, sitenizde yayınlamanızı isteyeceğim ama 21 günün bitmesini bekliyorum. şu an 15. gündeyim ve çok istediğim bir şey oldu bile:) S.K.

………………..

Merhaba Su Hanım,

İlk güzel haberle dönüyorum size ? 11 yıl önce abimi kaybettik. Abimden sonra annem evimizden çıkıp başka bir eve taşınmak istemedi, bir türlü ikna edemedik. 1,5 yıl önce annem karar değiştirdi ve evi değiştirebiliriz dedi ancak bu seferde baktığımız her evde bir sorun çıkıyordu. Bir türlü istediğimiz evi bulamıyorduk ya da bulduklarımız çok pahalı geliyordu parayı denkleştiremiyorduk.

21 Nisan’da Satürn tılsımı yaptım ve dileklerimden bir tanesi de; acı anılarla dolu bu evden çıkmaktı. 13 Mayıs’da çok şirin bir ev aldık, tıpkı istediğim gibi. Hemde hiçbir zorluk çekmeden oldu.. Sanki ev kendi kendine ayağımıza geldi:)) Şimdi diğer dileklerimin de gerçekleşmesini bekliyorum.

D.A

………………