Kozmik Sihirler Geribildirimleri-1

GERİ BİLDİRİMLER

Selamlar Su hanım

bir gün geri bildirim yazmak isteyeceğim aklımın ucundan bile geçmemişti. Demek böyle oluyormuş. İnsan dilekleri gerçekleştiğinde sevinçten olayları paylaşmak istiyor. Seminerinize katılamayan biriyim. DVD ile çalışmalarımı yaptım. 33 yaşındayım. Aradığım işi buldum ve dün itibariyle başladım. Teşekkürler. Erhan K.

……………..

Merhaba Su ablacığım,

ben de seni nikahıma davet etmek istiyorum. Gelecek ay evleneceğim. Kozmik Sihirleri yaklaşık 1 yıldır yapıyorum. Zaten tek dileğim vardı o da oldu. Hayatımın aşkını buldum. Sevmek sevilmek en büyük arzumdu. İnsanlara güvenimi yitirdiğim bir anda önce sana sonra şimdiki nişanlıma güvendim Su abla. Lütfen nikahıma gel. Esra D.

………………

Merhaba

olanlara inanmak hala zor. En başında kuşkuyla yaklaşıp sadece bir denemek istediğim Mars tılsımı sayesinde 10 kilo verdim. Bundan cesaretle Venüs ve Jüpiter yaparak para durumumu düzeltmek istedim. Şu anda iş buldum ve çok çok iyi bir maaşla çalışıyorum. Evlilik için Satürn yapmam gerekiyordu onu da yaptım erkek arkadaşımla tanıştım. Bütün bunlar 6 ay içinde oldu. Evlilik kararı aldık. Nikah şahidim olur musunuz Su abla. E.Ö.

………………..

Selamlar Su hanım.

Sosyal medyada karşıma çıkan duyurunuz Neptün’le bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz diyordu. Ön çalışmada Neptün’ün bütün hayatımı etkileyen bir alanda olduğunu öğrendim. Neptün tılsım çalışması yaptıktan 2 ay sonra şimdiki nişanlımla tanıştım. Çok mutluyum. Yıllardır aradığım sevgiyi buldum. Tılsım çalışmalarıma devam ediyorum. Size minnettarım. Ş.L

………………….

Kozmik sihirlerden sosyal medyada haberim oldu fakat biraz araştırınca başka yerlerde de nasıl yapıldığına dair bilgi buldum. O günlerde erkek arkadaşımla evlilik planlarımız vardı. Ailesi istemiyordu. Bir an önce mutlu bir evlilik yapabilmek için Venüs ve Jüpiter çalışmasını yaptım. Ne derece başarılı oldum bilemiyorum diye düşünürken erkek arkadaşım çok sinirli davranmaya başladı. Her gün kavga etmek için bahane üretiyor gibiydi. Onu çok seviyordum, ayrılmak istemiyordum. Son buluşmamızda kavganın şiddetti arttı ve beni dövdü. Hastanedeyken patronum aradı. Önce geçmiş olsun dedi. Sonra işime son verdiğini söyledi. O haldeyken sevgilimin annesi aradı ve bir daha oğlunu rahatsız etmememi, bu olayların sebebinin ben olduğumu söyledi. Mecburen ayrıldık. Onu hala çok seviyorum ama benimle görüşmüyor. İş bulamadım. 1 yıldır işsizim. Geri bildirimleri okuyunca benim durumumun eski bir danışanınıza uyduğunu anladım. O da internetten bulduğu bir yerden tılsımları yapmış, erkek arkadaşı ayrılmış. Sonra ona yardımcı olmuşsunuz negatif etkiler kaldırılmış barışmışlar. Lütfen bana da yardım edin. Üstümdeki bu laneti kaldırın. Ü.S

…………………

Su hanım

internette okuduğum kadarıyla tılsımları başka yerden yapmanın lanet getirdiğini söyleyenler var. Ben de yıllar önce Jüpiter’i yapmıştım, bir sonraki hafta işten atıldım. O günden beri çalışma hayatım olmadı. Bunlar doğru mu? Şimdi yaşadıklarımı düşününce olanların sebebini daha iyi anlıyorum. 40 yaşıma geldim hala erkek arkadaşım bile olmadı. Lütfen beni affedin ve lütfen yardım edin. Y.H

………………….

Bir erkek olarak çalışmalarınıza katılmayı değil, uzaktan yapmayı tercih ettim. Ekonomik kriz yaşıyordum, dibe vurmuştum. Uranüs tılsım çalışmasından sonra iş yerime bir ortak buldum. Plüton’dan sonrada çok iyi bir anlaşma imzaladık. Geri bildirimi hemen yazmadım durumun geçici olup olmadığını gözlemledim. 1.5 yıl oldu. Borçlar bitti. Birikime geçtim. Çok iyi elemanlarla çalışıyorum. Ortağımdan memnunum. Tılsım çalışmalarımı tekrar sayısı bitti ama ben yapmaya devam ediyorum. Yeni dileklerim var. Çalışmaya başlamadan önce son umut diyerek, pek inanmayarak başladığımı hatırlıyorum. Hayatım kurtuldu. Çok teşekkürler Ö.K

………………

Merhaba Su hanım nasılsınız.

Beni hatırlarsınız Antalya’dan gelmiştim. Reiki 2 ve Altın Üçgen öğrencinizim. En son gezegen tılsım çalışmalarından Satürn, Neptün ve Mars’ı yaptım. Yıllardır kilo veremiyordum. Mars tılsımından sonra hızla eridim diyebilirim.

Paramın bereketi yoktu. Ne kazansam gidiyordu, elde avuçta kalmıyordu. Satürn tılsımının sayılarını tamamladıktan sonra ev aldım, kredisini hala ödüyorum ve tabii ki artık gereksiz harcama yapmıyorum.

Neptün burcumun yöneticisiymiş. Neptün tılsımını 4. kez yaptığımda hayatımın aşkıyla tanıştım. Bir yılın sonunda evlendik. Ben bu arada tılsım çalışmalarını da bırakmadım, Reiki’yi de bırakmadım. Altın Üçgen’e mutlu olmak istedikçe devam ettim. Şu anda çok mutluyum. Size yazdığım günlerde ölsem de bir kalsa da bir diyordum. Şu anda iyi ki yaşıyorum, iyi ki bu hayat benim diyorum. Her seferinde nolur nolmaz nazar değer diye ertelediğim bu geri bildirimi yazmaktan ayrıca mutluyum. Dualarımda siz ve can dostlarınız mutlaka varsınız. Sevgiyle kalın.

A.E.Ö

……………….

Merhabalar Su hanım,

nasılsınız? G.Ö ben İzmir’den ? uzun zaman oldu yazamadım ? çok yoğun bir süreçten geçiyorum! Ama neyse ki tılsımlar ve shambala, sayesinde çok rahat ve keyifli geçiyor! En zor anlarımda beni rahatlatıyorlar:)

Tılsımların etkisi çok güzel! Mars ile kararlı oldum Satürn engelleri kaldırdı ve ben bu yıl iyi dereceler alarak sınavlarımı verdim! İnşallah 2. Dönemde de aynı şekilde olur:) bir de Mars sayesinde 12 kilo verdim! Adeta eridiğimi söylüyor arkadaşlarım! Enerji gönderisini ise her sabah shambala yapıyorum, ardından topraklama bu sayede kendimi fiziksel ve ruhsal olarak iyi hissediyorum!

Asıl en önemli olana gelirsek ; benim için tahmin etmediğim bir zamanda ani bir şekilde ev aldım! Kredi ödememe rağmen annem destek olacağını söyledi ve ben izmirde en sevdiğim muhitten küçük de olsa hayalimdeki evi aldım! Bu arada jupiter tılsımını uygularken hayalimdeki gibi evin olması çok ilginç! Henüz taşınmadım daha ev teslim edilmedi ama çok yakında inşallah yerleşicem !  İzmir’ e gelirseniz muhakkak beklerim! Çünkü o eve sahip olmama siz vesile oldunuz!

İzmir’den çok sevgiler..

……………………

Su hanım ben Ankaradan C.

Nasılsınız. Bir arkadaşım Kıbrıs’a gitmiş. Sizin çalışmaları biri yaptırıyormuş tüm dvd.leri almış ordan yaptırıyormuş. Daha ucuza yaptırıyormuş. Ama oradaki söylentiye göre kim katılsa elindeki her şeyi kaybediyormuş. Lanetten bahsediyorlarmış. Arkadaşım inanmadı ve katıldı. Hatta bana da tavsiye etti. Türkiye’ye döndükten 1 hafta sonra eşi evi terk etti. Bir dükkanları vardı ve çok iyi kazanıyorlardı. Bir anda işleri ters gitmeye başladı. 3 ay sonra iflas ettiler ve evlerini satmak zorunda kaldılar. Ne yaparsa yapsın eşini bir daha döndüremedi. Boşanmak istiyormuş. Size sormamı istedi bu durumu düzeltebiliyor musunuz yardımcı olur musunuz? Biliyorum böyle şeylere kızıyorsunuz ama üzüntüden psikolojisi bozuldu. ..C.G

………………..

Merhaba Su hanım,

Kozmik sihirlerin bir kısmını yaptım. tılsımların hepsi çok objektif , tamamen kişinin kendisinde olması gereken değişimleri var ediyor , değişmesini istediğimiz ne varsa yada yolunda gitmesini istediğimiz aslında özünde bizden (bizlerin ilkel beynine kazınmış bilinçaltımızda yer alan savunma mekanizmalarımızdan kaynaklanan yanlışlar , bizim aslında zaten olması gerekip de olan her olguya verdiğimiz yanlış tepki ve reflekslerimizden yanlış alışkanlıklarımızdan) ileri geliyor, yanlış giden her şey aslında kaynağını yine bizden alıyor özde..

ben tılsımlarda bunu o gezegenin tüm işlevlerini hayatımızdaki yerini düşünerek sağladığı bütün avantajları yardımlarının niteliğini düşünerek  hissederek bütünleşerek ve çok ciddiye alarak ve tılsıma karar verdiğim anda aslında değişimin başladığını bilerek yapıyorum şuana kadar yaptığım bütün tılsımları..

bir gerçek daha var ki , gezegen tılsımları çok güçlü , yapmaya başladığım zaten değişim de başlamış oluyor bunu derinlemesine hissettim her tılsımda , bu çok büyük bir güç benim nazarımda, psikolojik boyutta sanki fabrika ayarlarına geri dönmüş eksiksiz işleyen bir şey gibi hissediyorum kendimi .. bu büyük güç ile tanıştırıp yararlandırdığınız için çok çok teşekkür ediyorum size

sevgiler  Ş.D

……………………

Merhaba Su hanım,

Uygulama esnasında en fazla iki dileğime odaklanıyorum.Ve ben uygulamalarımı bu şekilde yapmaya başladığım günden beri dileklerim en fazla bir hafta içerisinde gerçeğe dönüşüyor ..Bunun yanı sıra bir Shamballa öğrencisiyim. Shamballa tam bir tembel işi 1,5 yıldır kullanıyorum ve deyim yerinde ise kişiliğimi buldum. Benim için tam bir ayna görevi gördü ve beni kendimle yüzleştirerek hatalarımı keşfetmemi, onları düzeltmemi sağladı. Z.K

…………….