Kozmik Sihir Nedir? Nasıl Yapılır?

Dünyamı, kendimi, yaşam biçimimi baştan sona değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum diyor Dünya tatlısı bir insan. Kendini baştan sona yenilemek için Pluton kozmik sihiri yapmalısınız diyorum. Doğum haritanızda tek gerileyen planet Pluton.
.
Doğum haritanızdaki retro gezegenler ve sert açılı planetler dikkatinizi oraya çeker. İsteriz ama yapamayız. Hayatını baştan sona yenilemek, kendini değiştirmek isteyen Dünya tatlısı insan aslında Venüs kozmik sihirini yapmak üzere başvurmuştu ama 5. Evdeki PlutonRx asıl sorunun kaynağıydı. .
Kendimizi sürekli yeniler, değiştiririz. Bazen bir kitap cümlesi, bazen acı bir deneyim yenilenmek için tetikleyicidir. Bazen de ne yaşarsak yaşayalım yıllarca değişemeyiz. İşte öylesi durumlarda doğum haritasının yol göstericiliğine başvurmalıyız. Doğum haritanızdaki sorunlu gezegen birden fazlaysa hepsini yavaş yavaş düzeltmeliyiz.
.
Venüs ve Jüpiter çok tercih edilen iki çalışma. İhtiyacınız olsa da olmasa da mutlaka çok yararı olan iki şahane sihir. Yine de en doğrusu sorunun kaynağını bulmak ve kaynağından çözmek. Sorunun kaynağını bulmak üzere doğum haritanızı inceleyip kaynağı, direnç sayılarınızı bulma işlemine ÖnÇalışma diyoruz.
.
Önçalışmayı pas geçip direk istediğiniz bir çalışmayı yapabilirsiniz fakat pas geçmeyenler sorunun kaynağını nokta atışı buluyor ve kendileri için en gerekli, en doğru çalışmayı öncelikli yapıyorlar. Bu da iyileşmeyi hızlandırıyor.
.
Ben bugün sağlık için Güneş kozmik sihirini yapacağım. Bir yandan da sağlıklı ilişkiler kurmama, geliştememe yardımcı olacak.
.
Kozmik Sihirler nedir nasıl yapılır diye soruyorsanız www.sukarakus.com da Kozmik Sihir Ajandasının giriş bölümünü incelemelisiniz.
.
Not: gözüm için geçmiş olsun dileklerimi, şifalarını gönderen herkese binlerce teşekkürler. Ağrı, şişlik, kızarıklık vs kalmadı hızla iyileştim. Misler gibi de uyudum. Shamballa öğrencilerime çok çok teşekkürler.
.