Doğum Haritasındaki Gezegenlerini Aktive Etti Ve….

Merhaba Su Hanım;

Umarım sizin için her şey yolunda gidiyordur. Sizinle tanışmam sitenizi keşfetmemle oldu. Ancak sizinle geçen sene iletişim kurabilmiştim. Çünkü yaşamım ellerimden kayıp gidiyordu ve ben izlemekten başka bir şey yapamıyordum. Bu durumdayken Gezegen Tılsımlarınızla tanışmaya karar verip sizinle iletişime geçtim. Neredeyse tüm tılsımlara ihtiyacım olduğunu öğrendim. 2017 Ocak ayından itibaren tılsımları ve tekrar sayılarını uygulamaya çalışıyorum.
Son 10 yıldır Aşk yaşamım, iş yaşamım, sosyal hayatım her şey allak bullaktı. Dileklerime nereden başlayacağımı bilemiyordum:) Bunca karışıklık içinde zaman da çabuk geçiyordu ve ben, uygulamalara başladıktan bir yıl sonra yani şimdi keşfetmeye başlıyorum yaşadığım değişimleri. Geri bildirim yazma umudum hiç yoktu başladığımda.Ama şimdi hangisinden başlayacağıma karar veremiyorum:)
Gezegen Tılsımlarının tekrar sayılarını henüz tamamlamama rağmen büyük değişiklikler yaşadım.  Yıllardır çalışırken harcadığım emeği ve sahip olduğum birikimi herkesin kullandığını ve hiç görünmediğini söylerdim. ilk Tılsım uygulamalarından hemen sonra başka bir kentte işim için bir kaç çalışmaya katıldım. Ancak orada olduğum 10’ar günlük süreler boyunca sanki görünmez spot ışıkları üzerimdeydi, herkes beni işaret ediyordu, 75 kişi arasından bazı önemli işler için ben seçiliyordum ve herkes beni neredeyse el üstünde tutuyor, inanılmaz saygı gösteriyordu. Üst konumdaki kişiler benimle sürekli görüşme yapıyor, bazı şeyleri bulunduğum ilde benim yönlendirmemi istiyordu. Şaka gibiydi:)  Döndükten sonra da çalıştığım kurumdaki insanların tavrı değişti. Hiç takdir etmeyen kişiler her fırsatta beni takdir etmeye, yaptıklarımı kaale almaya başladı.
Dahası, bulunduğum şehirden yıllardır çıkmak istiyordum ancak bunu bir türlü yapamıyordum. Kariyerimde ilerlemek için oradan çıkmam gerekiyordu bunu bilmeme rağmen yapamıyordum. Tılsımlar sayesinde tayin isteyebildim ve benim koşullarımda birinin atanması zor olan bir kente tayinim çıktı. Dileklerimin arasında yeni bir kentte yeni bir hayat kurmakta vardı:) Eylülden beri yeni yuvamda yaşıyorum:)
Kentin en işlek yerinde güzel kutu gibi bir ev buldum ve sıfırdan yeni, sıcak ve içinde huzur duyduğum bir ev kurdum. Bu da bir başka dileğimdi:)
Bu şehre yeni gelmeme rağmen kariyerimde ilerlemek için düşündüğüm şeylerle ilgili insanlarla tanışıyorum sürekli ve iletişim kurmaya çalışan ben değil, onlar oluyor, aklımdan geçen seçenekler kendiliğinden önüme seriliyor sanki.
Bir de hayata bakış açım, insanları algılama biçimim ve tüm bunların bende yarattığı olumsuz etkiler değişti sanırım. Artık kendimi daha az üzüyorum. Çünkü kendimle ilgili yepyeni şeyler keşfettim bu bir yıl içinde. En önemlisi, kendimi affetmeyi öğrendim. Dileklerimden biri de buydu:) Bu Ay’ın mı yoksa Plüton’un mu hediyesi bilmiyorum. Belki de tüm Gezegenlerin… Aşka  bakış açım da değişti. Artık ne istediğimi daha iyi biliyorum. Yaşadığım sonu olmayan ilişkiyi bitirme cesareti gösterebildim sonunda. Yaralarım henüz taze o yüzden yeni bir ilişki konusunda emin değilim ama Venüs Tılsımının ihtiyacım olanı bana vereceğinden eminim:)
Tüm bu değişikliklerin Uranüs, Neptün, Merkür, Satürn, Plüton, Venüs, Ay Tılsımları sayesinde olduğunu biliyorum:) Çünkü sizinle ve Tılsımlarla tanıştıktan sonra hayatım boyunca hissetmediğim huzuru ilk kez tattım:) Dedim ya ben de, kalbim, aklım ve ruhum da değişti. Plüton ve Ay Tılsımı uygulamaları sırasında hissettiklerimden, gözlerimin yaşarmasından biliyorum. İkisinin bendeki yeri bambaşka:)
Dediğim gibi tekrar sayılarını tamamlamaya çalışıyorum. Dileklerimin hepsinin gerçekleşmesi için zamana ihtiyacım olduğunu biliyorum. Sabırla, umutla uygulamaya devam edeceğim.
Unutmadan sizden yazın Tarot yorumu da almıştım tayin olup olamama konusunda çok endişeliydim:) Tabii başka şeyler içinde… Her zamanki gibi Tarot yorumunuzla da beni şaşırtmıştınız:) Kendime bile itiraf edemediğim duygularımdan bahsetmiştiniz. Ve tabii ki tayin konusunda söyledikleriniz gerçekleşti:) Bu konuda da kendimi şanslı hissetmemi sağlamıştınız. Gerçekten doğru kişiyle yani sizinle iletişim kurduğum için bir kez daha sevinmiştim:)
Size ne kadar teşekkür etsem azdır…Umarım sizinle yüz yüze sohbet etme imkanı da yakalarım.
İyi ki sizinle tanışmışım, iyi ki varsınız…Y.Ş