Sevileni Getiren Therapy-Shamballa Özel Seans

Bayan G. Uzun yıllar sevdiği adamla birlikte. Ancak boşanmış biri olduğunu bahane ederek aile bu ilişkiye sıcak bakmıyor. Zaman zaman erkeğin aklı karışıyor. Ama bayan G.yi çok seviyor. Ayrılıkla geçen günler elbette ilişkiyi yıpratıyor. Son ayrılıkta da geri dönüş imkansızlaşıyor. Bayan G. benden yardım istediğinde ona Shamballa uyumlama almasını bu ilişkiyi kendisinin kurtarabileceğini anlattım. Özel seans almak istediğini söyledi. Endişeli ruh haliyle enerji akışını kendisinin sağlayamayacağı doğruydu. Özel seans bir çeşit Shamballa terapi. Hafta boyunca ilişkiyi şifalandırıyoruz ancak bu her hafta farklı bir konuyu içeriyor. Bayan G. nin ve Bay X.in ilişkisi ilk hafta şifalandırıldı. İkinci haftaya geçildiğinde artık sıra tanıştıkları günden bu güne birbirilerine yarattıkları travmaların, acı ve üzüntülerin şifalandırılmasına gelmişti ki heyecanlı bir mail geldi. Birliktelikleri yeniden başlamış.” Kesebiliriz özel seansı” dedi.

Bu mutlu son çok hızlı geldi.

Bayan O.  İş arkadaşıyla aynı serviste, yan yana koltuklarda yolculuk yaparken, iki yakın arkadaş oluyorlar. Zamanla, sohbet koyulaşıyor, tanıdıkça hoşlanıyor bu akıllı adamdan. Haftalar, aylar geçiyor. Kimse ötekine duygularından bahsedemiyor. Bayan O. sonunda cesaretini topluyor ilk adımı atıyor. Duygularından, kimseye güvenemediğinden, belki de ilk kez birine güvendiğinden bahsediyor. Erkek ürküyor, ne yapacağını bilemiyor sadece kızıyor. Olmaz diyor. Bir daha görüşmüyorlar. İçlerinden biri kısa süre başka birime geçtiğinde artık görüşmek için ihtimal de kalmıyor. Bayan O. unutamıyor.

Bir anda karar veriyor Shamballa özel seans almaya. Zaten Shamballa öğrencimiz. Buna rağmen destek istiyor. Başladıktan hemen kısa bir süre sonra bir davette karşılaşıyorlar. Eskisinden daha sıcak bir iletişim kuruluyor aralarında. Ve bir akşam yemeğe çıkmaya karar veriyorlar.

Telefon çalıyor. Açıyorum Bayan O.nun sevinç dolu bir sesi.

-Su hanım özel seansımızı sonlandırabiliriz.  1 haftadır konuşuyoruz ve yemeğe çıkacağız.

Her yeni mutlu son Shamballa şifasına saygımı ve sevgimi yükseltiyor.

Bayan Y. yurt dışında yaşıyor. Sevdiği adamın ailesiyle arasında bazı tatsızlıklar gelişiyor ve erkekle görüşmüyorlar. Unutamıyor. Yeniden durum nasıl düzelir, nasıl toparlanır bilemiyor çünkü kendisi ailenin karşısında gerçekten haklı durumda. Özel seans istiyor. Çok kısa bir süre sonra karşılaşıyorlar. Erkek ilk adımı atamıyor etrafında dolaşıyor kendini göstermeye çalışıyor yüksek sesle konuşuyor fark edilmek için. Kimse ötekine selam diyemiyor. Aradan 1 hafta kadar bir süre geçiyor. Yine karşılaşıyorlar. Bu kez konuşuyorlar. Hem de samimi bir konuşmayla ilişkilerini gözden geçiriyorlar. Erkek en büyük endişesinden bahsediyor: ya ailem edeniyle beni istemezsen diye çok korktum! Bayan Y.nin özel seans alma nedeni aynı şey: ya ailesi nedeniyle beni istemezse diye korkuyorum.

Korkuları rafa kaldıran Shamballa Özel Seans sayesinde şimdi daha mutlular.

SU KARAKUŞ

SHAMBALLA MASTER

HER HAKKI SAKLIDIR.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59