DOĞUM HARİTANI DEĞİŞTİR

Gezegenler 2 türlü çalışır: yararlı ve zararlı.

Burçların 2 yönü vardır: yararlı ve zararlı.

Doğum haritanı 2 şekilde kullanırsın yararına veya zararına.

Genellikle zararına tercih edilir çünkü tembellik, hiç bir şey yapmamak, okumamak, gelişmeye çaba harcamamak kolaydır. Kendine acımak prim yapar, ilgi çekersin. Yüzüm ne zaman gülecek diyerek zaman geçirmek en primat yaşam biçimidir.

Kişisel gelişimine önem verenler, yaşadığı her anın kıymetini bilenler, her şeyi sorarak öğrenmenin matah bir şey olmadığını, araştırmacı kişiliğin yüksek bir değer olduğunu bilenler için doğum haritasını pozitif yönde kullanmayı garantileyen bir kaç yöntem anlatacağım.

Doğum haritanızdaki sert açılar hayatınızı bloke eder ve bazen bu blokaj uzun yıllar sürer. Doğum haritanızdaki retro gezegenler, hayatın akışını engeller. Olması için çabaladığın herşey ucuna kadar gelir ve olamaz. Bu o kadar çok tekrarlanır ki sonunda kendinize inancınızı kaybedersiniz.

Doğum haritanızı aktive etmenin ilk yolu Kozmik Sihirlerdir. Retroların olumsuz etkisini hızlıca yok eder, yerine şans, bereket, mutluluk koyar. Ancak Kozmik sihirler tıpkı regresyon gibi, belli bir eğitim seviyesine ulaşmış, okuyan, araştıran kişiler içindir. Çocuklar veya gelişim basamaklarının henüz başında olanlar için değildir.

Her yaş, her kesimden kişiler için bir diğer yöntem Shamballa şifa sanatıdır. Shamballa seansla yapılmaz, Uyumlama ve eğitimle öğrenilir bir masterdan el alınarak başlanır. Doğum haritanızın tüm negatif etkilerini pozitife çevirmeye niyet etmeniz ve düzenli şifa çalışması yapmanız, düzelme için yeterlidir. Bu çalışmayı uyumlama yaptırmamış kişiler  yapamaz, mutlaka uyumlama ve eğitim almalısınız. Shamballa sadece doğum haritanızın etkilerini düzletmez, transitlerin yani şu anki gökyüzü etkilerinin sert olanlarını da yumuşatır. Sadece yumuşatmakla kalmaz, düzenli emek harcarsanız doğrum haritanızı en yararlı şekilde kullanmanızı sağlar. Gelecekteki olumsuz açıları şimdiden fark etmenizi ve önlem almanızı da sağlar. Shamballa geçmiş travmaları temizler, bilinçaltını temizler, şimdiki zamanda kurtarıcıdır ve gelecekteki tüm olumsuzlukları engeller. Tüm zamanlar için etkisini gösteren bu muhteşem şifayı ihtiyaç duymadığınızı düşünseniz bile denemelisiniz.

Kozmik Sihirlerde tek amaç yaşamınızı düzeltmek ve doğum haritanızı aktive etmektir. Doğum haritanızı pozitif yönde kullanmak için önce ÖNÇALIŞMA dediğimiz bir rapor hazırlanır. Bu raporda hangi kozmik sihire neden ihtiyacınız var direnç sayılarınız nedir özetlenir. Hedeflediğiniz konu örneğin evlilikse , evlilik başlığı altındaki çalışmalar yapılır. Hedefiniz işe başlamaksa iş başlığı altındaki çalışmalar yapılır. Dolayısıyla gerçekleşme süresi direnç sayılarınıza ve içtenlikle, saygıyla çabalamanıza bağlıdır. Kozmik Sihirlerin belli kuralları vardır. Pijama terlik modunda yapılamaz, şık giyinmeli, kimseciklere bildirmeden tek başınıza yapmalısınız.

Her iki çalışma da doğum haritanızı pozitif yönde kullanmanızı sağlar.

Tutulmaların, sert dolunayalrın ve yeniayların etkisinden korunacağınız güzel günleriniz olsun.

SU KARAKUŞ