Bakın bana neler getirdi tılsımlar!

Merhaba Su hanım

Sayesinizde hayatı değişen, dilekleri gerçekleşenlerden biriyim. Tılsım geri bildirimlerini hep okurum ama nazar gibi negatif duygulardan korktuğum için yazamadım…Üzgünüm. Jüpiter ve Merkür dvdlerini aldım, Jüpiterin ev dışında yapılması gerekiyordu bu nedenle bekledim hemen yapamadım sonunda önerilen tarihte, açık havada ve dolunayda yaptım…Ardından merkür yaptım. Bakın bana neler getirdiler…

15 yıl sonra yüksek lisansımı Merkür sayesinde bitirdim. Çalışmamın büyük bir beğeni de aldığını eklemeliyim. (Yurt dışında yayınlanacak).

2009 yılının Eylülünde bana bir iş teklifi geldi, görüşmem olumlu geçti ama bir türlü sonuçlanmadı ve ben bu arada acaba hayırlı bir iş mi diye size sordum. Tarot kağıtları size o kadar güzel şeyler söylemiş ki, okuduğumda heyecandan ölmek üzereydim. Ve işim gerçekleşti, devlet işi, mesleğimle ilgili, yurt dışı bağlantılı…hayal bile edemezdim. Severek çalışıyorum, mutluyum, (yazmaktan korkuyorum ama )

Mayıs 2010 da tekrar Jüpiter tılsımı yaptım, eşim çok güzel bir iş aldı ve ekonomik açıdan rahatladık…

Satürn Tılsımını sizinle beraber yaptık , hayırlı olanı, ihtiyacım olanı versin diye…

Yine sizden Reiki öğrendim, yalnızca 1. seviyedeyim ama oğlumun minik parmağındaki yarayı, arkadaşımın kolundaki sızıyı iyileştirebildim. Zaman zaman kullanıyorum ve Tanrının mucizelerine hayran kalıyorum.
Su hanım adınız gibi duru birisiniz, sizi tanıdığım için çok mutluyum. Benim yaşamıma dokundunuz, olmayacakları oldurdunuz, mucizelere inanmazdım artık yaşıyorum…çok ama çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.
PS