Yazmasam Çatlardım ! Işık falan göremedim..

Su hanım merhaba,

Mart ayında almıstım tam ta 2 seneden sonra maas almaya basladıgım ay ılk maasımla aldım Venus ve Jupıter dvd lerini. Siz Venus demiştiniz, ben birde Jupıter istemiştim. Mart sonu gıbı evimden uzakta jupıter ve sonra evimde Venus yaptım. Önceleri galiba işe yaramadı dedim cunku ben ısık falan görmedım.

Son Venus uygulamasını verdıgınız tarıhte tam hatırlamıyorum 15-20 gun önce yaptım hemde acele acele tam bıtırısım kapının calması ve esımın gelmesı oldu gizli kalmalı demistiniz o sebepten nasıl toparladım ortalıgı bilmiyorum. Birsey olmuyo galıba derken bı suru sey oluyor ve ben yenı fark edıyormusum; gittiğim heryerde dikkat cekıyorum yenı basladıgım işimde herkesi etkiliyorum. Önemli bir yöneticiyle iş konusmaya benı gönderiyor amirim kapılarda karsılanıyorum. Ya da bir gün hep birlikte self servis lokantaya gidiyoruz, siparişi verip oturuyorum garson sadece benımkını masaya getiriyo..

Geçen bir bayan arkadasım ‘sen özgüveninle karsındakini eziyosun’dedi..

Çok zor bır alanda master yapıyorum danısmanıma vaktim yok bu dersten bırakın beni diyorum diğer öğrencilerden yardım al gecersin diyo.
Belki size küçük olaylar gibi gelebilir ama bence cok guzel cünkü tamda bunu dilemistim popüler biri olmayı herkesin yanında olmak istediği kişi olmayı dilemiştim. Oldu simdi Jüpiteri daha dogru yapabilmeyi istiyorum herne kadar bu kadar beceriksizlikle yaptıgım halde trafiğin ortasında bana super park yeri hazırlasada daha iyi yapmak istiyorum hatta sizinle bir kez uyumlama için seminere katılmak istiyorum ama uzaktayım umarım katılırım.

COK TESEKKUR EDERİM HERSEY İÇİN
SEVGİLERİMLE

(İSMİMİ YAZMADAN YAYINLAMAYA DEGER BULURSANIZ YAYINLAYABILIRSINIZ)