Ay Sihiri Tılsımların ve Eski Zaman Büyülerinin Atasıdır.

Hangi tılsımı yaparsanız yapın en az 1 kez Ay Tılsımını (sihir çalışmasını) yapmalısınız.

Bu kadar net ve keskin bir cümle ile anlatılmak istenen doğrunun ta kendisi.

Ay tılsımı: pek çok insanın farklı nedenlerle, farklı beklentilerle yaptığı ve aynı sonuca ulaştığı tek tılsımdır.

Algı açılır. Düşünceler, sezgiler netleşir. Tepkiler değişir. Olan değil, olmak istenen noktaya birkaç gün içinde varılır. Her şey Alis’in Harikalar Diyarındaki harika yolculuğu gibidir. Yaşamanın keyfine varmaktan varış yolunun manzarası anlatılamaz, anlatılmak istenmez.

Yeniden doğmuş ve şimdiki bilinç düzeyinde doğmuş taptaze bir yürek ve beden birleşir. Yaşamda aksayan, baskılanan, ses çıkarılamayan ne varsa bir anda fark edilir, dillendirilir, sakin çözümler bulunur, kısa zamanda sonuç alınır. O sevgiliye ne kadar haksızlık yaptığımızı anlarız. Annemizin yıllarca bizi suistimal eden davranışlarına bir anda noktayı koyarız. En yakın arkadaşımızın bir dahi değil aslında bir zavallı olduğunu ilk Ay Tılsım uygulamasından hemen sonra fark ederiz.

“Şu adamın beynini bir okuyayım bakalım ne varmış” diye başlayan Alis’in Harikalar Diyarı yolculuğu “görülecek, anlayacak, kavrayacak ne çok şey varmış aman yarabbi bu ne zengin bir dünyaymış” diye devam eder. Ve Alis gördüklerini yaşamaktan, hissetmeye doyamamaktan konuşamaz, anlatmaz. Dile dökmek yerine onu tam kalbinde hissetmek, o tarifsiz mutluluğu özümsemek her şeyden daha çarpıcı ve çekicidir.

İşte tam anlatılamayan ama tarif edilebilen Ay Tılsımı ve sonuçları uygulama sonrasında aynen böyle bir tad bırakır katılımcıda. Bir daha bir daha yapmak istenir. Bir dahalar Jüpiter’i sollar ama kimse dillendirmez.

Mutluluğun ne soyut resmi çizilebilmiştir ne de tarifi vardır. Ama uğrunda her gün kilometrelerce yol aldığımız tek amaç mutluluktur.

Ay Tılsımı mutluluğa giden yolun özüdür. Yaşamı gerçek bir gözle algılamanızı sağlayacak tek tılsımdır.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59