Ankara’da Öyle Bir Mucize Gerçekleşti ki!

Ankara’da Öyle Bir Mucize Gerçekleşti ki!

Merhabalar Su Hanım,

Bir ay önce 6-7 Şubat tarihlerinde ANKARA’da birlikte olduk. Hemen 3 gün sonra size yazmak istedim ama hakikaten bunlar ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ nden mi oldu, karar verememiştim. Jüpiter tılsım seminerine katıldım. Ve daha öncesi tabii ki tılsım uyumlaması yapıldı. En çok istediğim güçlü bir enerji olan ALTIN ÜÇGEN UYUMLAMASINA ve çalışmasına katıldım. O gün büroda bulunan köpeğiniz hastaydı. Çok üzülmüştünüz. İnşallah iyi olmuştur. Benim köpeğim de kötüydü. Size söylemiştim. 2 gün sonra köpeğim gece saat 11,00’de çok fena oldu. Yerde kıvranıyordu ve nöbet geçiriyordu. Hemen veteriner hekimi aradım ve acısına son vermesini istedim. Yanına bile yanaşamadım çok korktum. O saatte gelemeyeceğini söyleyince çok üzüldüm. Ağlayarak yattım. Yatmadan önce ona ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ gönderdim. Öylece uyumuşum. Sonra eşim beni gece saat 1’de uyandırdı. Bi bakalım nasıl olmuş diye. İnanırmısınız Su hanım gözlerime inanamadım. Sanki hiç bir şey olmamış gibi sevgili köpeğim yemeğini yiyor. Mucizevi bi şekilde iyileşmişti. Oğlumdan sonra gönderdiğim 2 nci göndermemdi. Müthiş bi şeydi. Daha sonraki günlerde ayakta bile duramayan köpeğim şimdi yattığı yerden kalkabiliyor. Çünkü çok yaşlandı. Bu olayı gördükten sonra ve oğlumun ayağındaki ağrı geçtikten sonra bi kez daha çok güçlü bi enerji olduğuna inandım. Ama oğlum diyor ki; anne gönderdiğin zaman ağrım geçiyor, onun için sık sık gönder.

Ben de artık çok pozitif düşünüyorum. Sinirlenmiyorum. Eşimle parasal sıkıntılarımız yüzünden olan diyaloglarımız düzeldi. O da pozitif düşünmeye başladı. Kredi kartlarımı biraz da olsa rahat bi şekilde ödeyebiliyorum. Elimize bu ay zarfında 7-8 bin lira gibi bi para geçti. Ama daha da lazım. Sıkıldım ama son anda yine hallettim.

Daha başka neler oldu. Mesela sezgi yeteneğim çok arttı. Aramayı düşündüğüm 3 kişi daha telefonu elime almadan beni aradılar. Halledilmesi gereken işleri hallettim. Bazen yine daralıyorum ben nasıl bu kadar parayı ödeyeceğim diye ama bi şekilde oluyor. İnşallah hep böyle devam eder. Bu arada kedilerime de gönderiyorum. Çok yaramaz olan kedim artık daha sakin ve uslu. Sokakta, parkta gördüğüm zor durumda olan çocuklara, hayvanlara, yaşlılara ve o an, o enerjiye ihtiyacı olanlara sık sık gönderiyorum.
Piramidi her akşam yatmadan önce gözlerimi kapatıp yapıyorum. Sessizlikte daha ii oluyor. Çok rahat görebiliyorum. Geçen akşam yine yaptığımda o kadar güçlü beyaz bi ışık parladı ki ne oluyor diye gözlerimi açtım. Yapmam gereken başka şeyler varsa iletirseniz sevinirim.
Enerji gönderdiğim zaman avuçlarım yanıyor ve karıncalanıyor. Geçen hafta gece yarısı Fransa’daki oğluma gönderdim. Ellerini tuttum. Öyle güçlü bi enerji oluştu ki anlatamam. Şimdi oğlum sabırsızlıkla bekliyor. Benim de onu uyumlamamı. Eskiden elinde var olan enerjiyi artık hissetmiyormuş. Ona tekrar kavuşmak istiyor.

Ben de sizi tekrar ANKARA’da görmek istiyorum. ALTIN ÜÇGEN EĞİTİMLERİNE devam etmek için. Size ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Yaşadığım deneyimlerimi size aktarmaya devam edeceğim.

Sevgiyle ve mutlulukla kalın. Can dostlarımıza da sağlıklar diliyorum.

AYFER