MAYIS 2024 KOZMİK SİHİR AJANDASI

MAYIS 2024 KOZMİK SİHİR AJANDASI

-KOZMİK SİHİR NEDİR?

DOĞUM HARİTANIZDA bir veya birkaç gezegen sert açı yapıyorsa, retro ise (geri gidiyorsa) veya hem retro, hem sert açılar varsa hayatınız bloke olabilir.

Yaşamınız ilerlemiyormuş hissi, mutsuzluk, engeller, sonuca ulaşamadığınız duygusal yıkımlar, travmatik olaylar, başarısızlıklar, sağlıksız ilişkiler, zararlı alışkanlıklarla sarmalanır. Yarım kalan her şey yara da açar. Ucuna kadar gelen işler olmaz. Siz de bu tür engelleyemediğiniz olayları tekrar tekrar yaşıyorsanız doğum haritası kader değildir. Dezavantajlar avantaja çevrilebilir.

(Bu çalışmaların; büyü ya da vefkle veya olumlama çalışmalarıyla, mantralarla, meditasyon veya esmalarla ilgisi yoktur. bir başkasının adına yapamazsınız sadece kendi gelişiminiz ve değişiminiz için yapabilirsiniz.)

 

-KOZMİK SİHİRLERİ NASIL YAPARIM? NASIL KATILIRIM?

Birinci adım: Su Karakuş tarafından ön çalışma yapılması. Ön çalışmada direnç sayılarınız doğum haritanız üzerinden belirlenir.  Sorun kaynaklarınız ve çözüm önerileri ile direnç saylarınız bir rapor halinde iletilir. Ön çalışmaya doğum haritası analizi/danışmanlığı dahil değildir. Önçalışmayı almayabilirsiniz kendiniz istediğiniz her hangi bir gezegen çalışmasını yapabilirsiniz.

İkinci Adım: Kozmik sihirleri uygulamak :  ödemenizi yaptıktan sonra size gönderilen metinlerle kolayca yapabilirsiniz. Veya Su Karakuş’la özel kozmik sihir çalışması tercih edebilirsiniz.

Üçüncü adım: Kozmik Sihirler özel çalışmalardır, uyumlama yapılmadan aktive olamaz. Uyumlamalar  Su Karakuş tarafından yapılır. Bu başarınızı arttıran bir çeşit enerji transferidir. Hem konsantrasyon sağlar, hem de istediğiniz sonucu almanızı. Uyumlamanız da ilk kozmik sihir siparişinizden hemen sonra yapılır. Bu uyumlama herhangi bir şifa çalışmasından çok farklıdır. Bir şifa uyumlaması almış olmanız yetmez.

İhtiyacınız olan kozmik sihirler belirlendi şimdi ne yapmalı?

1- Her Gezegen (Kozmik Sihir ) çalışması kendi özel gününde yapılmalıdır. Aşağıda bu özel günlerin olduğu bir takvim ve hangi çalışmanın size ne yarar sağlayacağına dair özet bilgiler bulacaksınız.

2-Size gereken çalışmayı yapabilmek için  yazılı metin siparişi vermelisiniz. Metinleri ve dileklerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Dileklerinizi söylemeniz, kozmik sihir çalışmanız başkasıyla paylaşmanız yaptığınız çalışmanın etkisini yok ediyor. Dürüstlük ve gizlilik ilkelerini unutmayınız.

4-Bir ay içinde farklı tüm kozmik sihir çalışmalarını yapabilirsiniz. Ard arda günlerde aynı çalışma tekrar yapılamaz.

5- Bir gezegen gerilerken doğduysanız  gezegen gerilerken de çalışmayı yapabilirsiniz. Örneğin Jüpiter ilerlerken doğduysanız Jüpiter gerilerken çalışmanızı yapmamalısınız.

6- Çalışmalar için malzemeleri özenle seçmeli, ortamınızı dingin hissedeceğiniz şekilde derli toplu tutmalı ve uygulama gününde olabildiğince iyi giyinmelisiniz.

 

MAYIS  2024 KOZMİK SİHİR TAKVİMİ

URANÜS Kozmik Sihri

 (Değişim ve durağan işleri ilerletmek, ertelemeleri ve beklemeleri sonlandırmak için)

1-2-28-29 MAYIS

Son noktaya kadar gelip de bir türlü sonuçlanmayan, gerçekleşmeyen işlerin, ilişkilerin sorumlusu Uranüs’tür.  Projeleriniz isteniyor ama sonuç da kabul edilmiyorsa, ilişkileriniz başlıyor, hatta uzun sürüyor ama evliliğe dönüşmüyorsa, iş yaşamınızda istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyorsanız, Uranüs değişim yapmanızı engelliyor  demektir.

Doğum anınızda Uranüs sert etkiler almışsa neler olur?

İlişkileriniz ilerlemez, evliliğe adım atılmaz, işler beklenmedik şekilde durgunlaşır, Projelerinize sponsor veya kaynak bulamazsınızı, maaşınız yükselmez, iş  değişikliği, kent değişikliği veya ortam değişikliği yapamazsınız aynı rutine mahkum kalırsınız. Uranüs kozmik sihir çalışmasından sonra durum tam tersine döner.

 

 PLÜTON Kozmik Sihri

(Yaşamınızı kökten değiştirmek, istediğiniz değişiklikleri kolayca yapmak için VE KORUNMAK İÇİN)

21-22-23 MAYIS

Yıllarca aynı iş yerinde, aynı evde veya aynı işte, aynı kişiyle değişmeyen bir ilişkiye tıkılıp kalmış gibi hissederek mi çalıştıysanız! Yaşamınızda gizli ve gizemli olaylar bitmiyorsa, merak ettiğiniz sorular aydınlanmıyorsa, bir çok şeyi kökten değiştirmek isteyip değiştiremiyorsanız, yıllarca katlanarak kendinizi aciz hissederek zaman öldürüyorsanız, etkileyici ve güçlü olamıyorsanız doğduğunuz anda Plüton geri gidiyor veya sert etkiler almış olabilir.

Köklü değişim ve dönüşümü ancak güçlü gezegen Plüton sağlayabilir.

Plüton çalışmasıyla kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. Plüton’un yüce gücüne siz de ulaşabilirsiniz. Plüton sihir çalışması hayatınızdaki sırları perde arkasındaki olayları bir anda açığa çıkarır ve değişmek istediğiniz her konuda hızlı, mucizevi bir değişim yaratır. Bu kozmik sihirlerin en güçlüsüdür.

 

 JÜPİTER Kozmik Sihri

(Şansınızı açmak, evlenmek, her türlü maddi, manevi dileklerinize ulaşmak için)

 3-4-24-25-30-31 MAYIS

 

Şanssızlıklar hep sizi buluyor ve hiçbir işiniz rast gitmiyorsa. Evlenmek istiyor evlenemiyorsanız, iş başvurularınızın hiç birinden sonuç alamıyorsanız, işlerinizden istediğiniz gibi para kazanamıyorsanız bir ev veya araba sahibi olma hayaliniz hep düşlerinizde beklemede kalıyorsa Jüpiter gerilerken veya olumsuz açılar altındayken doğmuş olabilirsiniz.

Jüpiter kozmik sihir çalışmasını evinizden uzakta, direnç sayınız kadar yaptığınızda dileklerinizin kısa sürede gerçekleştiğine tanık olursunuz.  Bu bir çeşit şansınızı yeni baştan yaratma, şans açma çalışmasıdır.

Jüpiter’iniz düzeltildiğinde neler olur?

Evlilik, bol kazanç, işe girmek, araba almak, ev almak, taşınmak, mülk edinmek, istediğiniz okul başvurunuzun kabul edilmesi, eğitim ve seyahat etme dileklerinizin tamamı Jüpiter’in sağlayacaklarıdır.

 

SATÜRN Kozmik Sihri 

(Tüm engellerden ve olumsuzluklardan kurtulmak için)

26-27 MAYIS

Önce engelleri kaldırın sonra diğer her şeyi düzeltirsiniz. Her işiniz engelleniyor ve son ana dek hiçbir çözüm üretemiyorsanız, başınıza olmadık işler geliyor, zorluklarla mücadele ederek hayatınızı geçiriyorsanız, geç yaşınıza kadar evlenemiyor veya doğru bir kişiye rastlayamıyorsanız, para kazanamıyorsanız Satürn sizi bloke etmiş demektir.

Engellerden kurtulmak için en az bir kez Satürn kozmik sihrini uygulamalısınız. 28-30 yaş aralığında iseniz bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Her konuda, her türlü engelden kurtulmanız için Satürn yeterlidir.

Satürn bloke olan alanlarınızı enerjiyle donatır. İşsiz, aşksız geçen yıllara son verebilirsiniz.

 

 

GÜNEŞ Kozmik Sihri (Sağlık, canlılık ve ilişkileri canlandırma çalışması)

(Güneşi gördüğünüz saatlerde yapılabilir.)

13-14 MAYIS

Güneş canlılık, sağlık ve yaşam enerjisi demek. Doğum anınızda Güneşiniz bloke olmuşsa kendinizi ortaya koyamaz, gergin veya endişeli olursunuz. Sağlığınız en küçük üzüntülerde bozulur. Sık sık hastalanırsınız.

Güneş sihir çalışmasını 1 kez yaparak tüm yıl boyunca sağlık sorunlarından korunabilirsiniz.

 

AY KOZMİK SİHİRİ

(Ay Kozmik sihri tılsımların atasıdır ve mutlaka ihtiyacınız yoksa bile en az 1 kez yapılmalıdır. Farkındalığınızı  yükseltmek, başkalarının duygu ve düşüncelerini okumak ve anlaşılmak için)

7 MAYIS ( +/- 5 GÜN) ( Ay burcu BOĞA olanlar mutlaka yapmalı.)

 

 

VENÜS Kozmik Sihri

(Aşk ve çekicilik kazanmak için)

7-8-19-20 MAYIS

Fiziksel olarak kendinizi yeterince güzel veya çekici bulmuyorsunuz. Veya tepkilerinize engel olamadığınız için partnerlerinizden ya ayrılıyor ya da terk ediliyorsunuz. Venüs kozmik sihri sizi daha çekici kılmakla kalmaz, doğru aşka rastlamanıza ve ilişki kurmanıza yardım eder. Aşk, çekicilik ve finansal avantaj kazanmak için mutlaka bir kez yapın.

  

 NEPTÜN Kozmik Sihri

(Hayallerinizi gerçekleştirmek için)

3-4-30-31 MAYIS

Aşırı fedakarsınız hatta belki herkes sizi kullanıyor ve siz bu durumu son ana dek anlayamıyorsunuz, parasızlık, işsizlik, doğru aşkı bulamamak, sıkıntı, sorun yaşamınızın parçasıysa, sanatçı yönünüzün hiç kimse farkına varmıyorsa, Değeriniz bilinmiyorsa! Duda boğulmak gibi korkularınız varsa, hastanelerden veya hapishane benzeri yerlerden yakanızı kurtaramıyorsanız, depresyon ve  ruhsal hastalıklardan kolaylıkla kurtulamıyorsanız Neptün doğum haritanızı bloke etmiş olabilir.

Neptün kozmik sihir çalışması Neptün’ü size yararlı bir hale getirir, gerçekçi bir bakış açısı kazanmanızı, sorunsuz bir yaşama geçmenizi, ruhsal  hastalıklarınızı kendi kendinize tedavi etmenizi, yaratıcılığınızı kullanmanızı, değer kazanmanızı sağlar. Neptün bir hayalinizi yüzde yüz gerçekleştirir.  Ne dilediğinize dikkat edin!

 

MARS Kozmik Sihiri (Kararlı olmak ve güç kazanmak, kilo vermek için)

5-6 MAYIS

Doğum anınızda Mars sert etkiler aldıysa neler olur?

Kilo veremez, güçlü ve kararlı davranamaz, cesur adımlar atamaz, enerjinizi doğru kullanamazsınız. Ya aşırı kararsız  ya da aşırı korkak bir izlenim yaratırsınız. İradeniz üzerinde hakimiyetiniz yoktur. Bu nedenle önce kendi kendinizi küçümsersiniz sonrada başkaları sizi küçümser. Başarmak ve güçlü bir duruş için Mars Kozmik Sihir Çalışması ideal çözümler getirir.

Mars kozmik sihiri ile diyetsiz bir şekilde kilo vermek çok kolay. Çünkü iradenizi ve kararlılığınızı güçlendirir.

Bu kozmik sihir çok güçlüdür. Kazandığınız gücü ve özgüveni size layık bir hedefe aktardığınızda mucizeler yaratır.

İlişkilerde daha cesur ve kararlı davranabilmek için, iş yerinizde daha güçlü görünmek, para kazanmak, biriktirmek ve genel yaşamınızda her alanda güç kazanmak için en az bir kez uygulayın. Ve mucize sonuçları izleyin.

 

MERKÜR Kozmik Sihri

(Başarı kazanmak ve zekayı açmak, derslerde sınavlarda başarılı olmak için)

9-10-16-17 MAYIS

Satış ve başarı grafiğim yükselsin, partnerimle birbirimizi anlayalım, sınavlarda zekam açık olsun/ algılarım açılsın ve başarılı olayım, iyi ilişkiler kurarak başarı/para kazanayım, arabam olsun, cep telefonu gibi iletişim araçlarının istediğim modeline sahip olayım diyorsanız Merkür kozmik sihrine ihtiyacınız var demektir.

Merkür bloke olduğunda düşüncelerinizi toplayamazsınız, başarısız, dilinin kemiği olmayan, sözleri veya yazamadıkları yüzünden sıkıntı çeken biri olursunuz. Sınav, satış, kazanç başarınızı Merkür sağlar. Eşinizle,çevrenizle, ailenizle, üstlerinizle, iletişiminizi Merkür sağlar.  Merkür’ün desteğinden mahrumsanız en az bir kez bu uygulamayı yapmalısınız.

 

 

HER HAKKI SAKLIDIR