eylül burç yorumları

Mayıs 2024 Burç Yorumları

KOÇ

Yöneticiniz Mars, 1 Mayısdan itibaren burcunuza yerleşiyor. Eski canlılığınızı yeniden kazanacaksınız. Enerjik, hevesli hissedecek ve yeniden lider olacağınız alanlara açılacaksınız. Mars 2 ay burcunuza konuk olacak.

7 Mayıs da yeniay Boğa burcunda, para ve özgüven alanınızda doğacak. Para kazanmaya başlayabilir, özgüveninizi yükseltecek takdirler, tebrikler, ya da ödüller alabilirsiniz. Kişisel gelişiminize katkısı olacak ve disiplin, düzen oluşturmanızı sağlayacak kararlar alacak, iradenizi kullanacaksınız.

19 Mayıs da yılın en anlamlı günlerinden birini yaşayacaksınız. Para alanınızda bolluk, bereket yaratacak Jüpiter-Güneş kavuşumu gerçekleşecek. Gelirleriniz artabilir ya da para yerine geçecek hediyelerle ödüllendirilebilirsiniz. Özgüveniniz yeniden yükselebilir.

23 Mayıs dolunayı yay burcunun 2 derecesinde, uzun yolculukları tamamlayıp eve dönmenize, eğitimlerinizi tamamlayıp sertifika almanıza yardım edecek. Bu dönemde ekibinizin ve arkadaşlarınızın güçlü desteği sizinle olacak ancak yine de dikkat etmeniz gereken şey garanti gördüğünüz ve belki de havuç olarak size uzatılan para teklifleri olacak. Büyük kaybetmemek için bolluk gösterilen alanlarda dikkatli olun. Sezgilerinize güvenin. Kötü düşleriniz gerçeği işaret edecek.

26 Mayıs da İkizler burcuna yerleşen Jüpiter burada Venüs’le kucaklaşarak, Plüton’la iş birliği yapacak. Kısa yolculuklara çıkarak macera duygunuzu tatmin edebilir, eğitimler alarak bilgiye açlığınızı giderebilirsiniz. Yakın çevrenizden biriyle duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Tanınırlığınız artacak ve çevrenizde sizi mutlu edecek kişiler oluşmaya başlayacak. İyi bir ekibe, sağlam güçlü dostlara sahip olacaksınız.

 

BOĞA

Mars 1 Mayıs’dan itibaren içe dönmenize, geçmişte bırakmanız gereken kızgınlıkları hatırlamanıza neden olacak. Aynı zamanda spor yapmaya, ruhunuzu dinlendirecek çalışmalara heveslenmenize de sebep olacak.

7 Mayıs yeniayı burcunuzda doğuyor. Sürprizler ve öngörülemeyen olaylar  dostluklarınızı pekiştirecek. Görünüşünüzü sürpriz bir şekilde değiştireceksiniz. İmajınızı tamamen yenileyeceksiniz. Mali konularda risk alacak ve şimdiye dek ilgilenmediğiniz alanlardan para kazanmayı başaracaksınız.

19 Mayıs’da Güneş ve Jüpiter Boğa burcunun son derecesinde kavuşacak. Bu yılda bir kez belediğimiz kavuşumu 12 yılda bir burcunuzda yaşarsınız. Boğa burcunun son bir haftasında doğduysanız hayatın her alanında şanslı olma deneyimini yaşarsınız. Evlenmek, zenginleşmek, dileklerinizin gerçekleşmesi mümkün olacak.

23 Mayıs dolunayı ekstra gelir alanınızı etkileyecek. Mali ihtiyaçlarınız için 2 gelir kapısı açılıyor fırsatı kaçırmayın. Öte yandan bu gelirler kariyerinizin yükselmesi içinde bir fırsata dönüşecek. Terfi alabilirsiniz ve güvenilir biri olarak isim yapabilirsiniz. Güçlü otoritelerin desteğini alacaksınız ayrıca iyi dostlarınız da yardım edecek. Dikkat etmeniz gereken şeyse aşırı iyimserlik  ve bana bir şey olmaz duygusu. Yanıltıcı olabilir. Tuzağa düşmeden ilerlemelisiniz.

26 Mayıs da Venüs-Jüpiter kavuşumu İkizler burcunda, gerçekleşecek. Bu son dereceye yararlı iki gezegenin buluşmasını Plüton da destekleyecek. Mali konularda önemli bir gelişme yaşanabilir ve beklentinizin üstünde kazanmaya başlayabilirsiniz. Kariyerinizde buna doğru oranda gelişecek. Güçlü, tanınan ve etkin biri olma yolunda ilerleyeceksiniz.

 

İKİZLER

Arkadaşlık ve dostluk alanınıza 1 Mayıs da yerleşen Mars, sosyalleşmenize yardım edecek ancak bir yandan da tartışmacı ruh halindeki arkadaşlarla daha sık görüşmeniz ruhen biraz yorulmanıza neden olacak.

7 Mayıs da gerçekleşen yeniay, kişisel gelişiminiz için önemli sürprizler karşınıza çıkaracak. Ruhsal gelişim tekniklerinden biri ilginizi çekebilir. Meditatif çalışmalara başlayabilirsiniz. Kariyerinize büyük yararlı olacak, disiplin kazandıracak ve yöneticilerle ilişkilerinizi geliştirecek bu tekniği seveceksiniz.

Güneş-Jüpiter kavuşumu 19 Mayıs da gerçekleşiyor. Özgürleşmek, baskı ve travmalardan kurtulmak, hastalıklarınızın iyileşmesi, yaşlı yakınlarınızın daha sağlıklı olması ve sezgilerinizin yükselişi bu yılın temaları. Çok fazla şımarmadan avantajlarınızı değerlendirmelisiniz.

Dolunay 23 Mayıs da doğacak: 18-28 Mayıs arasında etkili olacak. Eğer uzun süreli bir ilişkiniz varsa, evlenebilir, evlenmeye karar verebilirsiniz. Ya da bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Uzaklarda yaşasa bile dostlarınızdan destek alacaksınız. Kariyeriniz adına önemli bir basamağı eş zamanlı olarak atlayacaksınız. Mantıklı düşünceler hedefe götürecek ancak sezgisel dürtüler yanıltıcı olacak. Dikkat edin ve mantığı elden bırakmayın. Evliyseniz ve iş ortaklığınız varsa tüm ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.

26 Mayıs son yılların en özel ve anlamlı günlerinden biri. Jüpiter-Venüs kavuşumu burcunuzda gerçekleşecek. Bu aşkın, bereketin hayatınıza akacağı bir dönemin başlangıcı olacak. Uzun zamandır doğru insanı bekliyorsanız bu şansı değerlendirin. Bereketinizin artması konusunda çaresiz hissediyorsanız her fırsatı yakalamaya çalışın. Bu şansın tekrar gelmesi için uzun yıllar bekleyeceksiniz.

 

YENGEÇ

Kariyer alanınız 1 Mayıs da Mars’ın girişiyle hareketlenecek. Daha cesur davranışlar sergileyeceksiniz. İddiacı ve yarışmaya hazır tutumunuz, puan kazanmanızı sağlayacak. Otoriter biriyle yakınlaşabilirsiniz.

Yeniay, 7 Mayıs (+/-5 gün de) yeni dostlar, yeni ekip arkadaşları yaşamınıza katılacak. Uzun yolculuklar, yurt dışında yaşamak, taşınmak, bir eğitime başlamak, akademik kariyer yapmak gibi ihtimalleri iyi değerlendirecek güven kazanacaksınız. Tüm bunlar sayesinde tanıyacağınız insanlar dost olarak yaşamınızda yer alacak.

19 Mayıs da Güneş ve Jüpiter Boğa burcunda kavuşacak. Kavuşum yılda 1 kez başka bir burçta gerçekleşir. 12 yılda bir aynı burçta olur. İyi dostlara ve iyi bir ekibe her zamankinden daha çok ihtiyacınız var. Bu kavuşumun etkisini 1 yıl boyunca hissedeceksiniz. İyi arkadaşlar edinecek, iyi bir ekip kuracak, dileklerinizi gerçekleştirecek, dernek veya vakıflarla çalışacaksınız.

İş yaşamınızda 23 Mayıs (+/- 5 gün) evresinde önemli gelişmeler yaşayacaksınız; iş arıyorsanız bulabilir, memnun olmadığınız işin alternatifini düşünebilirsiniz. Sağlık konusunda kesin çözüme ulaşabilirsiniz. Ameliyatlar söz konusuysa iyi geçecek ve daha sağlıklı hissedeceksiniz. Mali konularda ekstra gelir kazanmanız da mümkün. Uzun bir yolculuk hayaliniz gerçekleşecek. Dost görünenlere dikkat edin, sahte sevgi gösterileriniz gerçeğinden ayırt edebileceksiniz.

26 Mayıs da sezgileriniz zirve yapacak. Yakınlarınızla veya partnerinizle aranızda telepatik bir bağ olduğunu fark edeceksiniz. Mali konularda ya da başkalarının kaynaklarını elde etmek, referans bulmak açısından şanslı bir dönemdesiniz. Gücünüzü git gide fark edeceksiniz. Başkalarını etkiniz altına alıyorsunuz. Ruhsal gelişim teknikleriyle çalışıyorsanız gelirleriniz artabilir.

 

ASLAN

Uzun yolculuklarda dikkatli olmanız gereken dönem 1 Mayıs da başlıyor. Kazalara açık olacaksınız. Eğitim alanlarında daha mücadeleci, seyahatlerde tartışmacı davranabilirsiniz. Ne olursa olsun kazanan taraf olacaksınız.

Kariyer alanınızda doğan yeniay, yeni ve sürpriz teklifler almanızı sağlayabilir. Prim gibi ekstra gelir kazanmanızı sağlayan bu tekliflerle düzenli prim de kazanacaksınız. Yeni bir iş kurmak için gereken finansı sağlayabileceksiniz. Yeniay 7 Mayıs civarında(+/-5 gün) etkili olacak.

Kariyer alanınız yılın en şanslı gününde Güneş-Jüpiter kavuşumuna tanıklık edecek. 1 Yıl boyunca yükselişinizi garantileyecek, ödül veya terfi alacak, statü kazanacaksınız. Otoritelerinizin yararını göreceksiniz. Şansınız yeniden güncelleniyor. Tadını çıkarın: 12 Yıllık kariyer planınızı bu yıl yapacaksınız.

23 Mayıs da aşk ve projeler alanınızda dolunay doğacak. Aradığınızı bulmanızı veya sizi bıktıran şeylerden uzaklaşmanızı sağlayacak. Eğer aradığınız kişiye rastlarsanız evlilik ihtimaliniz güçlü. Veya bir işe birlikte başlayabilirsiniz. Ortaklık kurabilirsiniz. Hayal ettiğiniz düzeyde gelir kazanacaksınız. Ancak dikkatli olmanız gereken alan kariyer imajınız ve kendinizi aşırı beğenmeniz. Yanılabilir, şımarabilirsiniz. Venüs-Jüpiter kavuşumu dolunaya karşı duracak.

26 Mayıs da arkadaşlıklarınızdan faydalanmanızı sağlayacak Jüpiter-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Bir dostunuzla ortak iş kurabilir ya da yakınlaşabilir, hatta ciddi düşünebilirsiniz. Bunun anlamı oldukça şanslı bir dönemde olacaksınız demek. İlişkiler evrilirken, partnerinizin gücünün tadını çıkaracaksınız.

 

 

BAŞAK

Aşırı harcama eğiliminiz, riskli yatırımlara girme eğiliminiz 1 Mayısdan itibaren Mars’ın Koç burcuna geçişiyle yükselecek. Burada 2 ay kalacak olan Mars zaman zaman para kaybetmenize neden olacak.

Yeniay 7 Mayıs da, dostunuz boğa burcunda doğacak. Uzun yolculuklara çıkabilir, akademik kariyer yapmaya başlayabilirsiniz. Dünya görüşünüzü değiştirecek seyahatlere de çıkabilirsiniz. Bu yolculuklar tekrarlanabilir ve evlilikle ilişkinizi taçlandırmanızı sağlayabilir. Ortaklıklara da sıcak bakacaksınız.

Seyahatler sizi endişelendiriyorsa, tüm kaygılarınızdan kurtulacağınız özel bir yıldasınız. 19 Mayıs da, yurtdışına çıkış olanağı sunacak, yeni eğitimler almanızı sağlayacak ya da akademik kariyer yapmayı düşündürecek yepyeni bir etkiye açılacaksınız. Güneş-Jüpiter kavuşumu gelecek 1 yıl boyunca bu konularda şans dağıtacak.

23 Mayıs dolunayı, Yay burcunun 2.derecesinde doğuyor. Eviniz, mülkleriniz veya ailenizle ilgili bir tamamlanma veya sonlanma yaşayabilirsiniz. Ayrılık mı yoksa alım/satıma mı odaklandığınıza göre sonuç değişebilir. Mülk alabilir, iş alanında güçlenebilirsiniz. Hayal ettiğiniz gibi bir düğün yapabilir ya da iş ortaklığı kurabilirsiniz. İlişkilerin hareketli olduğu bir dönemdesiniz. Uzun yolculuklar, yurt dışı ilişkiler ya da almayı düşündüğünüz eğitimler hakkında dikkatli olmalısınız.

26 Mayıs da kariyer alanınızda Jüpiter ve Venüs kavuşacak. Bu iki yararlı planet bereketi arttırır ve şans dağıtır. Teklif alabilir, sponsorlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. İş yaşamınızda büyük bir güç kazanmaya başlıyorsunuz. Başkaları etkinizde kalabilir ve namınız uzun yıllar anılabilir. Daha sağlıklı ve güçlü olmayı da başaracaksınız. Öte yandan otoritelerle ilişkinizde kolaylıklar yaşamaya başlayacaksınız.

 

TERAZİ

 

1 Mayıs da evlilik, ortaklık ve yakınlarla ilişkiler alanınız Mars’ı ağırlayacak. Bu transit bir çok kavgayı ateşleyecek güce sahip. Ancak ilişkinizi iyileştirmek için mücadele etmek isterseniz bu gücü de size verebilir. Tercihi siz yapacaksınız.

7 Mayıs da yeniay ekstra gelir alanınızı şenlendirecek. Yeni gelirler elde edebilir, kredi alabilir, miras ya da nafaka elde edebilirsiniz. Her koşulda parayla ilişkiniz tazelenecek. Yatırımlarınızı düzenli işinizle büyütecek, gelirlerinizi arttıracaksınız. Primle çalışıyorsanız prim payınız yükseliyor.

19 Mayıs da Güneş ve Jüpiter miras, nafaka, prim gibi ekstra gelirleri anlatan alanınızda gerçekleşecek ve 1 yıl boyunca bolluk bereketinizi çoğaltmaya çalışacak. Şans dağıtan bu kavuşumdan yararlanmak için gözünüzü dört açmalı, her fırsatı değerlendirmelisiniz. Aksi halde izleyici olarak kalırsınız.

23 Mayıs da yakın çevrenizle ilişkilerinizi değiştirecek bir dolunay oluşuyor. Hayrınıza gelişeceğini bilmelisiniz. Bu yeni bir çevrede var olmak anlamına gelebilir. Ya da sadece otomobilinizi satmak. Ve sonucunda aşka veya yeni projelere yelken açacaksınız. İş yaşamınızda düşlerinizi nihayet gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Dolunaydan çoklu alanlarda yararlanacaksınız. Bir alanda var ki dikkatli olmanız gerekiyor: aşırı harcama yapmak veya kazanmak için harcamak tam bir tuzak.

26 Mayıs da dostunuz İkizler burcunda yılın göksel fenomenlerinden biri yaşanacak. Jüpiter ve Venüs ikizler burcunda kavuşacak. Bu son derece yararlı ve önemli bir etki. Uzun yolculuklara çıkabilir, ülke değiştirebilir ve aradığınız aşka rastlayabilirsiniz. Hepsini aynı dönemde de yaşayabilirsiniz. Akademik kariyer ya da Dünya seyahati konusunda şanslısınız.

 

AKREP

Mars’ın iş ve sağlık alanınıza yerleşmesiyle, 1 Mayısdan itibaren enerjiniz yükselecek. Yılmaz bir çalışkan, yorulmaz bir mücadeleci gibi hissederken, daha sağlıklı görüneceksiniz. Spor yapmaya başlayabilir yada spor yaşamınızda başarılar elde edebilirsiniz.

Evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek yeniay, 7 Mayıs da zirve yapacak. 2-12 Mayıs aralığında evlenmek, iş ortaklığı kurmak gibi şanslar sunacak. Te yandan hemen bebek sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Bu bir iş ortaklığıysa düzenli şekilde yeni projeler üretebilirsiniz.

12 yıl sonra yeniden şenlenen evlilik alanınızda Güneş ve Jüpiter kucaklaşacak. Evlenebilir ya da iş ortaklığı kurabilirsiniz üstelik bu şans veren etki yıl boyunca devam edecek. Ancak zirve yaptığı gün 19 Mayıs. Evlenmek için en şanslı yılınızdasınız. Aynı şansı yakınlarınızla ilişkinizde ve iş ortaklığı kurmakta da elde edeceksiniz.

Mali konularda önemli kararları 23 Mayıs (+/-5 gün) da almalısınız. Para kazanmaya başlayabilir ya da daha iyi kazanç elde edeceğiniz bir pozisyona geçebilirsiniz. Bu gelirler mülk sahibi olmanıza yardım edebilir. Aile şirketinizde de çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu ortam için yeni projeler üretecek yine aynı ortamda ruh eşinizle tanışacaksınız. Ancak hemen evlilik ya da iş ortaklığı düşünmeyin. Önce tanışmayı denemelisiniz. Ortamı iyice çözmeli, özümsemelisiniz.

Başkalarının kaynaklarından yıl boyunca yararlanmanızı sağlayacak gökyüzü olayı 26 Mayıs da gerçekleşiyor. Jüpiter-Venüs kavuşumu riskli yatırımlarda kazanç, ek gelirler veya miras yolcuyla zenginleşmek gibi ihtimallerle sevindirecek. Aynı zamanda kredi almanız kolaylaşacak. Primle çalışıyorsanız primleriniz ya da prim oranları tatmin edici olacak. Alacağınız hediyelerle para kazanmış gibi olacaksınız.

 

 

 

 

YAY

Mars dostunuz koç burcuna yani doğal alanına 1. Mayıs dan itibaren yerleşecek. Bu geçiş yaklaşık 2 ay sürecek ve burcunuzdaki tüm gezegenleri pozitif şekilde etkileyecek. Aşk hayatınız bir anda canlanacak. Daha yaratıcı ve keyifli hissedeceksiniz. Çekiciliğinizle parlayacaksınız.

Yeniay, 7 Mayıs da Boğa burcunda doğacak. İş yaşamınızda sürpriz bir başlangıç yapacaksınız. Daha sağlıklı yaşamaya karar vereceksiniz. Ayrıca evinizde yeni bir düzen oluşturacak, yatırımlarınızı toprak ya da emlakla değerlendireceksiniz. Bu kesinlikle sizin açınızdan verimli bir dönem olacak.

19 Mayıs yılın en şanslı günlerinden biri. Jüpiter-Güneş kavuşumu Boğa burcundan şans dağıtacak. Bu da iş hayatınıza bereketin yağmur gibi yağması anlamına geliyor. İşinizin iyi yönlerini fark edeceksiniz ve takdir göreceksiniz. Bununla birlikte sağlığınızda iyiye gidecek.

Dolunay 23 Mayıs da burcunuzda gerçekleşecek. Görünüşünüz ve kişisel imajınız tamamen değişiyor. Yakın çevrenizde etkin biri olmaya başlayacaksınız. Ayrıca ailenizin büyük desteğini alacak, onların hayalleriniz gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Sağlık konusunda çok dikkatli olun. Bana bir şey olmaz, iyi düşünelim iyi olsun gibi cümleler tuzaklarınız! Venüs-Jüpiter kavuşumu bu kez abartılı pozitif düşüncelerin zararını görmenize neden olabilir.

26 Mayıs da yine nadir rastlanan bir etkiyle evlilik, ortaklık alanınızda iyileşmeler, şans ve fırsatlar yaşanacak. Yalnızsanız evlenmeyi düşünebilirsiniz. İş ortaklığı kurmaya karar verebilirsiniz. Ya da çok iyi danışmanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatlar hakikaten yaşam kalitenizi arttıracak. Jüpiter-Venüs kavuşumu aşkı da davet edecek.

 

OĞLAK

Evle ilgili tamiratlara enerjinizi yöneltebileceğiniz, istediğiniz değişiklikleri yapacağınız bir dönem 1 Mayıs da başlıyor. Ancak Mars’ın Koç transiti sizi bir miktar agresif yapacaktır. Aile bireyleriyle tartışabilirsiniz, dikkatli olun. Yangına körükle gitme eğiliminde olacaksınız.

7 Mayıs da Boğa burcunda yeniay doğuyor. 2-12 Mayıs arasında, aşk yaşamınızda bir yenilik yapacak ya da bebek sahibi olacaksınız. Veya bu dönemde yeni projelere imza atacaksınız. Bu gelişmeler tamamen sürpriz bir şekilde oluşacak. Öte yandan düzenli seyahatler projelerinizin veya aşk yaşamınızın yanısıra hayatınızda olacak.

19 Mayıs da aşk yaşamınızda uzun yıllardır beklediğiniz şanslı etki yaşanacak. Güneş ve Jüpiter kavuşacak. Ruh eşinize rastlamak, bebek sahibi olmak, projelerinizi hayata geçirmek ve beğenilmesi 19 Mayıs da başlayıp 1 yıl sürecek şanslı dönemde mümkün olacak.

Dolunay 23 Mayıs da, kişisel gelişim, yakınların sağlığı, ruh sağlığınız, özgürlükleriniz gibi konulara dokunacak. 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili. Ruhsal olarak rahatlamak, terapi almak, ruhsal gelişim teknikleri öğrenmek ve bunların sonucunda gelirlerinizin artması olasılıklar. Git gide güçleneceksiniz. Üstelik yakın çevreniz de hayallerinizin gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapacak. Ancak projeler, çocuklarınızla ilişkiler, partnerinizle ilişkiniz bıçak sırtı alanlar. Dikkatli olun. Değerinizi abartmayın.

26 Mayıs da Venüs ve Jüpiter ikizler burcunda kucaklaşacak. İş yaşamınızda uzun zamandır beklediğiniz bolluk bereket gerçekleşmeye başlıyor. Üstelik mali kazancınızda yükselecek. Daha sağlıklı ve özgüvenli hissedeceksiniz. Bu olumlu ruh halini yıl boyunca sık sık deneyimleyeceksiniz.

KOVA

Yakın çevrenizle ilişkilerinizde daha cesur ve iddiacı görüneceksiniz zira Mars, 1 Mayısdan itibaren yakın çevre alanınıza yerleşecek. Bu aynı zamanda kazalara açık olmak demek. Dikkatli olun. Ayrıca çevrenizdeki insanlar direkt ifadelerinizden ve  tepkilerinizden incinebilirler. İleri gitmemeye çalışın.

Yeniay 7 Mayıs da Boğa burcunda, ev ve yuva alanınızda doğuyor. Sürpriz bir şekilde ev alabilir, evinizi yenileyebilir veya yuva kurabilirsiniz. Gelişmeler spontan ve şaşırtıcı olacak Yatırım için alacağınız emlak kısa zamanda düzenli gelir getirebilir. Kira gelirinizde olabilir. Yeniliklere açıksınız.

19 Mayıs da yuva, aile ve ev alanınızda Güneş’le, Jüpiter kucaklaşacak. Yılın en değerli, en şanslı günü evinize bolluk bereket saçacak. Mülk edinme, aile ilişkilerinizi iyileştirme, ihtiyacınız olan eşyaları kelepir şekilde bulmak gibi avantajlar yaşayacaksınız. Bu şans 1 yıl boyunca devam edecek.

Arkadaşlıklar, dostluklar, ekip ve dilekleriniz. Birbirinden bağımsız görünen tüm bu alanlar 19-29 Mayıs civarında en çok da 23 Mayıs da tetiklenecek. Dolunay bir dileğinizin gerçekleşmesi, ekiple ilişkilerinizi yeniden koordine etmek, dostlukları gözden geçirmek gibi olanaklar sunacak. Büyük bir gün ve yetkinlik kazanacaksınız. Mali konularda büyük adımlar atacak, düşlerinizi gerçekleştireceksiniz. Aile ilişkilerine dikkat edin. Şımarıklık beklenmedik sonuçlar doğurabilir.

26 Mayıs da burcunuzda yol alan Plüton’un da destekleyeceği bir kavuşum dostunuz ikizler burcunda gerçekleşecek. Jüpiter ve Venüs kucaklaşacak. Aşk hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz sevilesi insana rastlayabilirsiniz. Güçlü duruşunuz onu etkileyecek. Aynı zamanda önemli projelere davet edilebilirsiniz. Bu da görünürlüğünüzü arttıracak.

BALIK

1 Mayıs da Mars burcunuzdan çıkıp para alanınıza yerleşecek. Bu da, aşırı harcama ve kazanma eğiliminin yükselmesi demek. Harcamalarınızı hesaplı yapmaya çalışın. Belenmedik masraflar da çıkabilir. Hırslarınızı bileyleyecek ve kazancınıza kazanç ekleyeceksiniz.

7 Mayıs yeniayı yeni bir çevre edinmenizi sağlayabilir. İletişim araçlarınızdan ya da elektroniklerinizden birini yenileyebilirsiniz. Yeni bir otomobil de alabilirsiniz. Hayatınız daha fazla konforlu hale gelecek. Üstelik ihtiyacınız olan disiplini kazanacak belli bir düzen oluşturacaksınız.

19 Mayıs da yakın çevrenizi genişletecek ve çevrenizden size şans akıtacak bir etki başlıyor, 1 yıl boyunca da devam edecek. Elektronik araçlar, otomobil, iletişim, sosyal medya ve daha bir çok alanda şanslı olacaksınız. Hediyeler veya ucuz alışverişler sevindirecek.

Kariyerinizle ilgili planlarınızı 23 Mayısa dek netleştirin zira 23 Mayıs (+/-5 günde)  nemli bir adım atacaksınız. Sezgileriniz tam zamanında uyaracak. Ve düşlerinize doğru koşacaksınız. Yükselebilir, yeni görevler alabilirsiniz. Şimdiye kadarki düzeni değiştirmek, yeni bir alana geçmek de isteyebilirsiniz. Her anlamda kendinize yararlı seçimler yapacaksınız. Yalnız yakın çevrenizde, yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Abartılı iyimserliğin ve sevecenliğin zararını görebilirsiniz.

26 Mayıs yılın bir başka özel günü. Jüpiter ve Venüs kucaklaşması, mülk edinmenizi, yuva kurmanızı, aile birliğini hissetmenizi sağlayabilir. Evle ilgili gelişmeler ve domestik konular sevindirecek. Sezgilerinize ve rüyalarınıza güvenmelisiniz. Geleceğinizi yeniden inşaa ediyorsunuz. Yıl boyunca ev ve yuva konusunda şanslısınız.

 

,