Kozmik Sihir Nedir ? Bu Mucize Nasıl Gerçekleşiyor

Hayat herkese gülüyor ama seni pas geçiyor değil mi? Amaçlarına zorlanarak ulaşıyorsun, ilişkilerin yarım kalıyor hatta ilişki durumun hep yalnızlar rıhtımı. Nasıl yapıyorlarsa arkadaşların, para biriktiriyor aynı zamanda güzel giyilebiliyorlar. Tabii biraz da aile desteği alıyorlar. Seni destekleyen yok ve bir türlü bitiremiyorsun borçları. İşyeri açsan kapatmak zorunda kalıyorsun. Nazar mı, büyü mü, lanet mi bilemiyorsun. Sonunda bir şekilde doğum haritana baktırıyorsun ki o ne!

Bir çok gezegenin retro ve sert açıların da tahmin etmediğin kadar çok.

Hayat sana doğum gününde kötü davranmaya başlamış.

Peki ne olacak hayat hep böyle üç geri bir ileri, sorluklarla mı devam edecek?

Bir çözümü yok mu?

Olmaz mı? Derdi veren dermanı da veriyor.

2008 yılından bu yana yaptığımız ve binlerce insanın yararlandığı Kozmik Sihirler tamda bu tür retro ve sert açıları olan gezegenletin negatif etkilerini pozitife dönüştürmek için tasarlandı. Öyle hızlı etki ediyor ki binlerce insana 18 yıldır hayat verdi, mutluluk verdi. Kozmik Sihirler deyince aklınıza büyü gelmesin hiç alakası yok. Kaderi değiştirmekle de hiç alakası yok yaşam kalitenizi iyileştirmek, kabullendiğiniz tersliklere kolayca müdahale edip, doğru zamanlama, doğru davranışlarla şansınızı dönüştürmek nihayi hedefiniz. Mucize gibi bir şey ve aadece size özel kaldığı sürece ömür boyu kullanabilir, bir çok dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu çalışmayı 2 aşamalı yapıyoruz. Önce doğum haritanızı inceleyip direnç sayılarınızı buluyoruz. Bu kısım bir doğum haritası yorumu değil. Sirenç sayılarını bulmak ayrı, doğum haritası yorumu ayrı çalışmalar birini talep edince diğerine sahip olamazsınız. İkisi ayrı teknikler. Direnç sayılarınızı bulduktan sonra size uygun ve gerekli çalışmaları listeliyoruz. Hangi yaşam alanınız sorunluysa sorunlar ortadan kalkıyor. En önemli detay şu: bu çalışmaları birinin sizi sevmesini sağlamak için yapamazsınız, daha çekici olmak için yapabilirsiniz. O birinin sizi sevmesi için en etkili çalışma “Shamballa” dır bu arada.

Özel sorularınız  varsa  İnstagram Su Karakus DM den yazabilirsiniz,  İsterseniz whatsapp dan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hayata gecikmeyin

 

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos