Doğum Haritası Nedir ? Ne işe Yarar

Uzman Astrolog Su Karakuş

Doğum haritasının potansiyellerinin farkında olmayan insanlar tanıdım. Kendini hiç tanımayanlar, yanlış tanıyanlar, yüksek yeteneklerine rağmen özgüvensizlik kurbanı olanlar kadar, acımasız bir astrologun hayatını kararttığı kurbanlar da tanıdım. Oysa doğum haritamız doğru bir yorumcunun gözlerinden bakıldığında mükemmel bir rehberdir.

Bitmeyecekmiş gibi görünen kötü dönemlerin, depremlerin, içsel savaşların, fırtınaların, gözyaşların, yoklukların bitişi, sevinçli ve şanslı dönemler, aşka açıldığın huzuru, mutluluğu yakaladığın dönemler, hepsi doğum haritasının rehberliğinde karşına gelir. Doğduğun an kaderin değildir ama kullanmak gereken iyi açılar ve kaçınman gereken riskli şeyler hakkında net bilgi verir. Kader nasıl bir aileye doğduğumuzdur ve ölümümüzdür. Gerisini seçimlerimizle kendimize çekeriz.

Kendinize nasıl bir hayatı layık görüyorsunuz? Kendinizi başarısız, anlaşılmaz, yalnız, korkak mı buluyorsunuz? Belki de hiç biri değilsiniz. Gerçeği öğrenmek için yaşam boyu 1 kez edineceğiniz doğum haritanızın incelenmesi gerekir. Sağlık yaşamınız, aşk yaşamınız, kariyer planlarınız, çocuklarınızla ilgili mutluluklar, doğru kişiyi seçmek, doğru okula gitmek, doğru zamanda doğru adımlar atmak için danışmanlık kişiye özel ve online verilmektedir.

 

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos