eylül burç yorumları

AGUSTOS-EYLÜL 2023 KOZMİK SİHRİ AJANDASI

eylül burç yorumları

 

 

 

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram:

https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos,bulacaksınız.

 

 

-KOZMİK SİHİR NEDİR?

Doğduğunuz anda, DOĞUM HARİTANIZDA bir veya birkaç gezegen sert açı yapıyorsa, retro ise (geri gidiyorsa) veya hem retro, hem sert açılar varsa hayatınız bloke olabilir.

Yaşamınız ilerlemiyormuş hissi, mutsuzluk, engeller, sonuca ulaşamadığınız duygusal yıkımlar, travmatik olaylar, başarısızlıklar, sağlıksız ilişkiler, zararlı ilişkilerle sarmalanır. Yarım kalan her şey yara da açar. Ucuna kadar gelen işler olmaz. Siz de bu tür engelleyemediğiniz olayları tekrar tekrar yaşıyorsanız doğum haritası kader değildir. Dezavantajlar avantaja çevrilebilir.

(Bu çalışmaların; büyü ya da vefkle veya olumlama çalışmalarıyla, mantralarla, meditasyon veya esmalarla ilgisi yoktur.)

 

-KOZMİK SİHİRLERİ NASIL YAPARIM? NASIL KATILIRIM?

Birinci adım: Su Karakuş tarafından ön çalışma yapılması. Ön çalışmada direnç sayılarınız doğum haritanız üzerinden belirlenir.  Sorun kaynaklarınız ve çözüm önerileri ile direnç saylarınız bir rapor halinde iletilir. Ön çalışmaya doğum haritası analizi/danışmanlığı dahil değildir.

İkinci Adım: Kozmik sihirleri uygulamak :  ödemenizi yaptıktan sonra size gönderilen metinlerle kolayca yapabilirsiniz. Veya Su Karakuş’la özel kozmik sihir çalışması tercih edebilirsiniz.

Üçüncü adım: Kozmik Sihirler özel çalışmalardır, uyumlama yapılmadan aktive olamaz. Uyumlamalar  Su Karakuş tarafından yapılır. Bu başarınızı arttıran bir çeşit enerji transferidir. Hem konsantrasyon sağlar, hem de istediğiniz sonucu almanızı. Uyumlamanız da ilk kozmik sihir siparişinizden hemen sonra yapılır. Bu uyumlama herhangi bir şifa çalışmasından çok farklıdır. Bir şifa uyumlaması almış olmanız yetmez.

İhtiyacınız olan kozmik sihirler belirlendi şimdi ne yapmalı?

1- Her Gezegen (Kozmik Sihir ) çalışması kendi özel gününde yapılmalıdır. Aşağıda bu özel günlerin olduğu bir takvim ve hangi çalışmanın size ne yarar sağlayacağına dair özet bilgiler bulacaksınız.

2-Size gereken çalışmayı yapabilmek için  yazılı metin siparişi vermelisiniz. Metinleri ve dileklerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Dileklerinizi söylemeniz, kozmik sihir çalışmanız başkasıyla paylaşmanız yaptığınız çalışmanın etkisini yok ediyor. Dürüstlük ve gizlilik ilkelerini unutmayınız.

4-Bir ay içinde farklı tüm kozmik sihir çalışmalarını yapabilirsiniz. Ard arda günlerde aynı çalışma tekrar yapılamaz.

5- Bir gezegen gerilerken doğduysanız  gezegen gerilerken de çalışmayı yapabilirsiniz. Örneğin Jüpiter ilerlerken doğduysanız Jüpiter gerilerken çalışmanızı yapmamalısınız.

6- Çalışmalar için malzemeleri özenle seçmeli, ortamınızı dingin hissedeceğiniz şekilde derli toplu tutmalı ve uygulama gününde olabildiğince iyi giyinmelisiniz.

 

AGUSTOS-EYLÜL 2023 KOZMİK SİHİR TAKVİMİ

1-2-29-30 AGUSTOS

25-26 EYLÜL

(Değişim ve durağan işleri ilerletmek, ertelemeleri ve beklemeleri sonlandırmak için)

Son noktaya kadar gelip de bir türlü sonuçlanmayan, gerçekleşmeyen işlerin, ilişkilerin sorumlusu Uranüs’tür.  Projeleriniz isteniyor ama sonuç da kabul edilmiyorsa, ilişkileriniz başlıyor, hatta uzun sürüyor ama evliliğe dönüşmüyorsa, iş yaşamınızda istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyorsanız, Uranüs değişim yapmanızı engelliyor  demektir.

Doğum anınızda Uranüs sert etkiler almışsa neler olur?

İlişkileriniz ilerlemez, evliliğe adım atılmaz, işler beklenmedik şekilde durgunlaşır, Projelerinize sponsor veya kaynak bulamazsınızı, maaşınız yükselmez, iş  değişikliği, kent değişikliği veya ortam değişikliği yapamazsınız aynı rutine mahkum kalırsınız. Uranüs kozmik sihir çalışmasından sonra durum tam tersine döner.

GERİ BİLDİRİM: Uranüs Çalışmasını yapmayı düşünmüyordum Önçalışma sonucunda haritamın yöneticisi olduğunu ve öncelikle yapmam gerektiğini öğrendim. Çalışmanın direnç sayım 3 olarak bildirdiniz. Tam 3. Kez yaptığımda tüm hayatımı değiştiren bir teklif aldım. Açıkçası bu kadarını da beklemiyordum. Hayatımı değiştirdiniz. Minnet duyuyorum. A.K

 

 

PLÜTON Kozmik Sihri

(Yaşamınızı kökten değiştirmek, istediğiniz değişiklikleri kolayca yapmak için VE KORUNMAK İÇİN)

22-23 AGUSTOS ( sadece Pluton retroda doğanlar yapmalı)

19-20 EYLÜL ( sadece PlutonRx doğanlar yapmalı)

Yıllarca aynı iş yerinde, aynı evde veya aynı işte, aynı kişiyle değişmeyen bir ilişkiye tıkılıp kalmış gibi hissederek mi çalıştıysanız! Yaşamınızda gizli ve gizemli olaylar bitmiyorsa, merak ettiğiniz sorular aydınlanmıyorsa, bir çok şeyi kökten değiştirmek isteyip değiştiremiyorsanız, yıllarca katlanarak kendinizi aciz hissederek zaman öldürüyorsanız, etkileyici ve güçlü olamıyorsanız doğduğunuz anda Plüton geri gidiyor veya sert etkiler almış olabilir.

Köklü değişim ve dönüşümü ancak güçlü gezegen Plüton sağlayabilir.

Plüton çalışmasıyla kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. Plüton’un yüce gücüne siz de ulaşabilirsiniz. Plüton sihir çalışması hayatınızdaki sırları perde arkasındaki olayları bir anda açığa çıkarır ve değişmek istediğiniz her konuda hızlı, mucizevi bir değişim yaratır. Bu kozmik sihirlerin en güçlüsüdür.

GERİ BİLDİRİM: Hayatımı değiştiren, dönüştüren Plüton çalışmasını hatırlarsanız birlikte yapmıştık. Kendimle ve gerçeklerle yüzleşmek yarım saatimizi aldı. O sihirli dokunuşla değişmek ne kadar kolaydı inanamadım. Daha rahat ve sevgi doluyum. Uzun zamandır ne kendimle ne başkalarıyla sorunum yok. Bu güzel ruh hali daha çok para kazanmamı da sağladı. Pozitif enerji pozitifi çekiyor. Minnettar olduğumu yazmak istedim. A.A

 

 JÜPİTER Kozmik Sihri

(Şansınızı açmak, evlenmek, her türlü maddi, manevi dileklerinize ulaşmak için)

24-25-31 AGUSTOS

1 EYLÜL

21-22 EYLÜL (sadece Jüpiter retroda doğanlar yapmalı)

 

Şanssızlıklar hep sizi buluyor ve hiçbir işiniz rast gitmiyorsa. Evlenmek istiyor evlenemiyorsanız, iş başvurularınızın hiç birinden sonuç alamıyorsanız, işlerinizden istediğiniz gibi para kazanamıyorsanız bir ev veya araba sahibi olma hayaliniz hep düşlerinizde beklemede kalıyorsa Jüpiter gerilerken veya olumsuz açılar altındayken doğmuş olabilirsiniz.

Jüpiter kozmik sihir çalışmasını evinizden uzakta, direnç sayınız kadar yaptığınızda dileklerinizin kısa sürede gerçekleştiğine tanık olursunuz.  Bu bir çeşit şansınızı yeni baştan yaratma, şans açma çalışmasıdır.

Jüpiter’iniz düzeltildiğinde neler olur?

Evlilik, bol kazanç, işe girmek, araba almak, ev almak, taşınmak, mülk edinmek, istediğiniz okul başvurunuzun kabul edilmesi, eğitim ve seyahat etme dileklerinizin tamamı Jüpiter’in sağlayacaklarıdır.

GERİ BİLDİRİM: Gerçekçi olmak gerekirse bir beklentim yoktu ve çok da inanarak yapmadım. Ama hemen o hafta sonu banka hesabıma gelen rakamı görünce neler oluyor dedim. Bereket arttırdığı kesin. U.Ş.

 

GÜNEŞ Kozmik Sihri (Sağlık, canlılık ve ilişkileri canlandırma çalışması)

(Güneşi gördüğünüz saatlerde yapılabilir.)

14-15-16 AGUSTOS

11-12 EYLÜL

Güneş canlılık, sağlık ve yaşam enerjisi demek. Doğum anınızda Güneşiniz bloke olmuşsa kendinizi ortaya koyamaz, gergin veya endişeli olursunuz. Sağlığınız en küçük üzüntülerde bozulur. Sık sık hastalanırsınız.

Güneş sihir çalışmasını 1 kez yaparak tüm yıl boyunca sağlık sorunlarından korunabilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: Sağlığı bozan en önemli şeyin negatif düşünceler olduğunu keşfettim. Pozitif düşünmeye kendimi zorlamıyorum ama negatif düşünmemek için zorluyorum. Her şey değişti. Bedenim rahatladı. Ruhum dinginleşti. Çok teşekkürler Su hn. V.E

 

 

AY KOZMİK SİHİRİ

(Ay Kozmik sihri tılsımların atasıdır ve mutlaka ihtiyacınız yoksa bile en az 1 kez yapılmalıdır. Farkındalığınızı  yükseltmek, başkalarının duygu ve düşüncelerini okumak ve anlaşılmak için)

16 AGUSTOS  ( +/- 5 GÜN)

15 EYLÜL ( +/- 5 GÜN)

 

GERİ BİLDİRİM: ..Bu benim farkındalığım için muhteşem bir çalışma oldu. Beynimi durduramıyordum. Düşünceler bir geri bir ileri sarıyordu. İlişkilerimde ki başarısızlık yüzünden kendimi suçluyordum. Şimdi anladım ki sevgi başarıyla ilişkilendirilmemeli….L.Y

 

SATÜRN Kozmik Sihri 

(Tüm engellerden ve olumsuzluklardan kurtulmak için)

27-28 AĞUSTOS ( sadece Satürn retrosunda doğanlar yapabilir)

23-24 EYLÜL

Önce engelleri kaldırın sonra diğer her şeyi düzeltirsiniz. Her işiniz engelleniyor ve son ana dek hiçbir çözüm üretemiyorsanız, başınıza olmadık işler geliyor, zorluklarla mücadele ederek hayatınızı geçiriyorsanız, geç yaşınıza kadar evlenemiyor veya doğru bir kişiye rastlayamıyorsanız, para kazanamıyorsanız Satürn sizi bloke etmiş demektir.

Engellerden kurtulmak için en az bir kez Satürn kozmik sihrini uygulamalısınız. 28-30 yaş aralığında iseniz bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Her konuda, her türlü engelden kurtulmanız için Satürn yeterlidir.

Satürn bloke olan alanlarınızı enerjiyle donatır. İşsiz, aşksız geçen yıllara son verebilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: …Kozmik sihirlerin mucize olduğunu biliyordum. Benim hayatımdaki en önemli engelleri kaldırdı. Sizden kaynaklanan engeller ne demek yaşayınca anladım. Kendi kurallarım, yasaklarım meğer beni geriye götürüyormuş. …D.S

 

 

 NEPTÜN Kozmik Sihri

(Hayallerinizi gerçekleştirmek için)

3-4-31 AGUSTOS

1-27-28 EYLUL  ( sadece Neptün Retrosunda doğanlar yapabilir)

Aşırı fedakarsınız hatta belki herkes sizi kullanıyor ve siz bu durumu son ana dek anlayamıyorsunuz, parasızlık, işsizlik, doğru aşkı bulamamak, sıkıntı, sorun yaşamınızın parçasıysa, sanatçı yönünüzün hiç kimse farkına varmıyorsa, Değeriniz bilinmiyorsa! Duda boğulmak gibi korkularınız varsa, hastanelerden veya hapishane benzeri yerlerden yakanızı kurtaramıyorsanız, depresyon ve  ruhsal hastalıklardan kolaylıkla kurtulamıyorsanız Neptün doğum haritanızı bloke etmiş olabilir.

Neptün kozmik sihir çalışması Neptün’ü size yararlı bir hale getirir, gerçekçi bir bakış açısı kazanmanızı, sorunsuz bir yaşama geçmenizi, ruhsal  hastalıklarınızı kendi kendinize tedavi etmenizi, yaratıcılığınızı kullanmanızı, değer kazanmanızı sağlar. Neptün bir hayalinizi yüzde yüz gerçekleştirir.  Ne dilediğinize dikkat edin!

GERİ BİLDİRİM: Neptün çalışmasından sonra dileklerimi gerçekleştirmeyi öğrendim. Yöntem çok basit; Neptün Kozmik Sihirini yapmak. Ş.Ş

 

 VENÜS Kozmik Sihri

(Aşk ve çekicilik kazanmak için)

7-8-9-20-21 AGUSTOS ( Venüs retroda doğanlar yapabilir)

5-16-17 EYLÜL

Fiziksel olarak kendinizi yeterince güzel veya çekici bulmuyorsunuz. Veya tepkilerinize engel olamadığınız için partnerlerinizden ya ayrılıyor ya da terk ediliyorsunuz. Venüs kozmik sihri sizi daha çekici kılmakla kalmaz, doğru aşka rastlamanıza ve ilişki kurmanıza yardım eder. Aşk, çekicilik ve finansal avantaj kazanmak için mutlaka bir kez yapın.

GERİ BİLDİRİM: Güzelliğim konusunda kuşkum yok Su hanım ama Venüs sert açılarla sizi engelleyince ağzınızla kuş tutsanız ilişki ilerlemiyormuş bunu anladım nihayet.  30 yaşını aşmış biri olarak artık umudum kalmamıştı ama şimdiye kadar yaşadıklarım aşk değilmiş diye düşündürecek biriyle tanıştım. Tam Kozmik Sihirlerimin hepsinin direnç sayısını tamamladığım gün. Nişanlanmak güzel ama ailelerin bizden daha iyi anlaşıyor olması en güzeli. Gözünüzle görmek isterseniz bekliyorum. D.V

 

 

MARS Kozmik Sihiri (Kararlı olmak ve güç kazanmak, kilo vermek için)

5-6 AGUSTOS

2-3-30 EYLÜL

Doğum anınızda Mars sert etkiler aldıysa neler olur?

Kilo veremez, güçlü ve kararlı davranamaz, cesur adımlar atamaz, enerjinizi doğru kullanamazsınız. Ya aşırı kararsız  ya da aşırı korkak bir izlenim yaratırsınız. İradeniz üzerinde hakimiyetiniz yoktur. Bu nedenle önce kendi kendinizi küçümsersiniz sonrada başkaları sizi küçümser. Başarmak ve güçlü bir duruş için Mars Kozmik Sihir Çalışması ideal çözümler getirir.

Mars kozmik sihiri ile diyetsiz bir şekilde kilo vermek çok kolay. Çünkü iradenizi ve kararlılığınızı güçlendirir.

Bu kozmik sihir çok güçlüdür. Kazandığınız gücü ve özgüveni size layık bir hedefe aktardığınızda mucizeler yaratır.

İlişkilerde daha cesur ve kararlı davranabilmek için, iş yerinizde daha güçlü görünmek, para kazanmak, biriktirmek ve genel yaşamınızda her alanda güç kazanmak için en az bir kez uygulayın. Ve mucize sonuçları izleyin.

GERİ BİLDİRİM: Kilo vermek için değil güçlü hissetmek için yaptığım Mars Kozmik Sihiri kilo vermemi de sağladı. Biraz daha fit görünüyorum Su hanım. Gerçekten daha güçlü ve kararlı hissediyorum.

 

MERKÜR Kozmik Sihri

(Başarı kazanmak ve zekayı açmak, derslerde sınavlarda başarılı olmak için)

17-18 AGUSTOS

6-7-14-15 EYLÜL ( MERKÜR RETRODA DOĞANLAR YAPABILIR)

Satış ve başarı grafiğim yükselsin, partnerimle birbirimizi anlayalım, sınavlarda zekam açık olsun/ algılarım açılsın ve başarılı olayım, iyi ilişkiler kurarak başarı/para kazanayım, arabam olsun, cep telefonu gibi iletişim araçlarının istediğim modeline sahip olayım diyorsanız Merkür kozmik sihrine ihtiyacınız var demektir.

Merkür bloke olduğunda düşüncelerinizi toplayamazsınız, başarısız, dilinin kemiği olmayan, sözleri veya yazamadıkları yüzünden sıkıntı çeken biri olursunuz. Sınav, satış, kazanç başarınızı Merkür sağlar. Eşinizle,çevrenizle, ailenizle, üstlerinizle, iletişiminizi Merkür sağlar.  Merkür’ün desteğinden mahrumsanız en az bir kez bu uygulamayı yapmalısınız.

GERİ BİLDİRİM: Yıllar önce ünüversite sınavına girmeden önce yaptığım muhteşem çalışmayı KPSS öncesinde de yaptım. İnanılmaz bir sihir her seferinde işe yaradı. A.K

 

 

HER HAKKI SAKLIDIR