Gördüğün, duyduğun, hissettiğin her şey yanıltıcı. Okuduğunu tekrar oku, arızalanın kendiliğinden düzelme ihtimali var bekle, yanlış anlamalar sıklaşacak hemen önyargıya kapılma, tartışmalar başlarsa kişilerden biri elinde olmadan yanılıyordur anlayışlı ol.

AĞUSTOS BURÇ YORUMLARI

AĞUSTOS BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ: 

1 Ağustos da gerçekleşen dolunay arkadaşlıkları ve ekibinizi gözden geçirmenize neden olacak. Mali kayıplar yaşamamak için dikkatli, özenli olmalısınız. İyimserlik ve aşırı güvenmek risk getirir. Ekibinizi değiştirmek ya da arkadaşlarınızın kimine veda etmek isteyebilirsiniz. Kendi benimseme ve özgüven kavramlarınızın üstünde duracaksınız.

16 Ağustos da Aslan burcunun 23. Derecesinde bir yeniay oluşacak. Aşk, çocuklarınız ve yaratıcı projelerinizle ilgili bir yenilik yapmalısınız. Yapacağınız yenilik geleceğinize çiçek bahçesine çevirecek. Öncü siz olacaksınız. Eski ilişkileriniz de bu sayede canlanacak. Öte yandan bazı kötü sürprizler ve şok haberler alabilir, mali konularda endişe duyabilirsiniz. Oysa esnek olur, anlık değişikliklere uyum sağlarsanız büyük balığı kapabilirsiniz.

17 Ağustos da yöneticiniz Mars ve Uranüs arasında muhteşem bir açı oluşuyor. İş yaşamınızdaki çabaların ödüllerini alacak, özgüveninizi yükselteceksiniz. Odaklandığınız konularda başarı elde etmek için öncesinde hazırlanmayı unutmayın.

23 Ağustos da Merkür yöneticisi olduğu Başak burcunda durağan konuma geçecek ve tam olarak 24 Ağustos da Retro harekete başlayacak. 5 Gün boyunca sağlık, iş yaşamı ve eleştiri konularında hata yapılmasına neden olacak. Merkür 15 Eylülde durağanlaşıp 16 Eylülde ileri harekete başlayacak.

29 Ağustos da Uranüs durağanlaşacak, 4 Eylül’e dek durağan konumda kalacak. Bu süreçte Merkür x, Neptün Rx, PlütonRx ile olumlu bağlantı içinde olacağından bir zarar vermeyecek ancak ilişkilerde ve mali konularda belirsizlik yaşanabilir. Bu evrede mali konularda karar almamak, büyük beklentide olmamak gerekiyor. Uranüs retrosu 2024 Şubat ayına dek sürecek.

 

BOĞA:

Kova burcunda 1 Ağustos’da gerçekleşen dolunaydan direkt etkileneceksiniz çünkü burcunuzda yolculuk yapan Jüpiter bu dolunayın tetikleyicisi. İyimserlik ve abartı bu kez zarar verebilir. Gerçekçi alanda kalmaya çalışın, olayları özellikle mali konuları egzajere etmeyin. Yatırımları yeniden planlamak ve benimsediğiniz kişilerin sorunlarına aşırı ilgi göstermek için doğru zaman değil. Kariyerinizi bir basamak yükselteceksiniz.

16 Ağustos da, ev ve yuva alanınızda yeniay oluşacak ve 11-21 Ağustos aralığında etkisini hissettirecek. Evinizi, eşyalarınızı ya da eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Veya yeni bir ev eşyası satın alabilirsiniz. Bu yenilik hem konforunuz hem geleceğinizi planlamak açısından önemli. Sezgilerinize göre seçiminizi yapın. Eski eşyaları yenilemek, eski semtinize taşınmak da seçeneklerden olabilir. Ve başkalarına yapacağınız sürprizler ters tepebilir aman dikkat!

Kişisel gelişim alanınızın yöneticisi Mars ve kariyer alanınızın yöneticisi Uranüs arasında 17 Ağustos da oluşan güzel açıyı kaçırmayın. Kendi gelişiminizin kariyerinize ve yöneticilerinizin de size büyük katkısı olacak. Ve bu katkı yaratıcılığınızı yükseltecek. Aşk yaşamınızda her şey yoluna giriyor.

23 Ağustos da Merkür durağan konuma geçecek ve 24 Ağustosa dek durağan kalacak. Durağan konumdayken Retro konumda olduğundan daha zararlı ve sevimsiz olabilir. Özellikle duygusal ilişkilerde alınganlık, yanlış anlama, yanlış düşünce ihtimallerine karşı dikkatli olun.

29 Ağustos da Uranüs burcunuzda durağan harekete başlayacak. 4 Eylül’e dek durağan kalacak. Genel olarak her alanda belirsizlik hakim olabilir ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını alamayabilirsiniz. 4 Eylülden itibaren Retro konuma geçen Uranüs ilişkilerin ve işlerin ilerlemesini engelleyebilir. Konforu unutmak durumunda kalabilirsiniz.

 

İKİZLER:

Dostunuz Kova burcunda 1 Ağustos da gerçekleşen dolunay 6 Ağustos’a dek etkili olacak. Uzun yolculuklara çıkabilir ya da eve dönebilirsiniz. Eğitim almaya başlayabilir, eğitiminizi tamamlayıp sertifikanızı alabilirsiniz. Yurtdışına taşınma kararı alabilirsiniz. Kent değiştirebilirsiniz. Ancak sezgileriniz sizi bir yandan da durdurmaya çalışacak. Yaşlı yakınlarla ilgilenmek, ruhsal gerçekliğinizi keşfetmek de düşündürücü olacak. Hedefinize odaklanın.

Yakın çevrenizi değiştirmek istiyorsanız ve şirketinizin reklamları hakkında epeydir düşünüyorsanız, iyi dostların ve şahane ekibinizin katkılarıyla yeniay dönemini değerlendirebilirsiniz. 11-21 Ağustos arasında yeniliklerinizi yapın. Hatta eski reklam firmanızla çalışmanız söz konusuysa özellikle deneyiminizin olduğu ekipleri ve çevreyi seçin. Yeni bilgilere ulaşacak ve nerde hata yaptığınızı anlayacaksınız.

16 Ağustos da Aslan burcunda bir yeniay gerçekleşecek. 11-21 Ağustos arasında yakın çevrenizi yenileyecek, yeni bilgilere ulaşacak, hayatınızı kısmen değiştireceksiniz. Bu sayede iyi dostlar edinecek ve iyi bir ekibe sahip olacaksınız. Uzun zamandır arzu ettiğiniz o çevrede var olmak bilgi kaynaklarınızı arttıracak. Öte yandan inançlarınızdaki büyük değişiklik ya da yaşlı yakınlarınızın sağlığındaki değişiklikler şaşırtabilir. Alternatif tedavileri önemseyin.

Mars ve Uranüs 17 Ağustos da yüzgüldüren bir anlaşma yapacaklar. Ekip arkadaşlarınızla ortak çabalarınız, inandığınız etik değerler ve yardımseverliğiniz, yaratıcılık ve duygusal yaşamınız hep birlikte kalkınacak ve hayatımda her şey yolunda diye düşünmenizi sağlayacaklar.

23 Ağustos da Merkür Başak burcunda durağan konumda kalacak ve 24 Ağustos da gerilemeye başlayacak. Ev alım/satımı pişmanlık yaratabilir. Ev eşyalarınızı bu tarihten önce yenilemiş olmalısınız. Aile içinde yanlış anlamalar tartışmalara neden olabilir.

29 Ağustos da Uranüs durağanlaşıp Retro konuma 4 Eylülde geçecek. Bu ara tarihde müthiş bir belirsizlik yaşayabilirsiniz. Olayları netleştirmeye çalışmayın. Sezgileriniz yanıltıcı olabilir ve yurt dışı planlarınız askıya alınabilir. Retro 2024 Şubata dek sürecek. Sabırlı olun, araştırmada kalın.

YENGEÇ:

Başkalarının kaynaklarından yararlanabilir, aradığınız ekstra işi bulabilir, yeni gelirler elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu tür fırsatları mutlaka değerlendirin. Ancak arkadaşlarınız ya da ekibinizin sorunları asıl konudan uzaklaşmanıza neden olabilir. Kimi şanssızlıklar yardım etme duygunuzu harekete geçirebilir. Önceliğiniz, dolunayın size sağladığı fırsatları değerlendirmek olmalı.

11-21 Ağustos arasında  para ve yatırımlarınızla özgüveninizin yükselmesini sağlayacak bir yeniay gerçekleşecek. Kariyerinizde bir yükseliş de söz konusu olacak. Gelirleriniz bir anda artmaya başlıyor. Mali konularda eskiden olduğu gibi kaygısız ve bereketli bir dönem yaşanacak. Ancak bazı arkadaşlarınızdan gelen sıradışı haberler şaşkınlık yaratabilir. Olumlu da olabilir gelişmeler. Sabırla sürprizleri bekleyin.

11-21 Ağustos aralığında mali bir yenilik yapacaksınız. Aslan burcu yeniayı doğacak ve yeni gelirler kazanmanızı sağlayacak. Bu gelirler ilerde gerçekten markalaşmanızı da sağlayabilir. Arzu ettiğiniz miktarları kazanabilirsiniz. Öte yandan bu sevinciniz karşısında arkadaşlarınızın tutumu şaşırtabilir. Anlayışlı olmanız gerekmiyor esnek ve umursamaz olmanız yeterli. Keyfinizi kaçırmalarına izin vermeyin.

17 Ağustos Mars ve Uranüs arasındaki güzel açının ürünlerini toplama günü. Yakın çevrenizle birlikte ortak bir hedefe yol alabilir, bir dileğinizin gerçekleşmesi için evrensel bir amaca hizmet etmenin gururunu yaşayabilirsiniz. İyilikle ve başkalarını gözeterek geçecek bir dönem.

23 Ağustos da Başak burcunda Merkür durağan konumda kalacak ve 24 Ağustos da gerilemeye başlayacak. 15 Eylülde yeniden durağanlaşıp 16 Eylülde ileri harekete dönecek. Bu süreçte iletişim araçlarınız, otomobiliniz arızalanabilir. Evraklarınız kaybolabilir. Dikkatli olmalı ve dolandırılmaya karşı tetikte kalmalısınız. Arızalar kendiliğinden düzelebilir bir süre beklemekte yarar var.

29 Ağustos da Uranüs durağan konuma geçecek ve durağanlık 4 Eylül’e dek devam edecek. Bu dönemde arkadaşlarınızdan beklediğiniz haberleri alamayabilirsiniz. Ekibiniz dağılabilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. 4 Eylülden sonra duruma alışabilirsiniz. Ancak ilerleyişin hayli yavaş olacağını bilmelisiniz.

 

ASLAN:

Evlilik teklifi alabilir, evliliğinizi gözden geçirebilir, iş ortaklığı kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. Tüm gelişmeler Ağustos’un ilk haftasında gündeminizde olacak ve hızlı kararlar alacaksınız. Kariyerinizi ilgilendiren konularda talihsizliklere hazır olmalı, sorunları gözünüzde büyütmeden çözüme odaklanmalısınız. Olanları vazgeçmek için bir işaret olarak görmeyin.

16 Ağustos da burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek. Etkisi 11-21 Ağustos arasında devam edecek. 23.derece Aslan burcunda oluşan yeniayda mutlaka görünüşünüzü veya kişisel stilinizi yenilemelisiniz. En azından gelecekte daha rahat edeceğiniz bir stil yaratmalısınız. Bunun için şans sizinle olacak. Deneyimleriniz yadsınamaz. Uzun yolculuklar çok anlamlı bir hediyeye dönüşebilir. Ancak kariyer alanından gelen haberler şok etkisi de yaratabilir. Esnek olun.

17 Ağustos da Mars ve Uranüs arasında oluşan değerli açı, mali konularda uzaklardan gelecek haberlerin hedefe ulaşmanızı sağlayacağınızı müjdeliyor. Kariyer yaşamınızı destekleyen aile bireyleri ya da partneriniz parayı iyi değerlendirmenize yardım edecek.

23 Ağustos da Merkür Başak burcunda durağanlaşıp 24 Ağustos da Retro harekete başlıyor. Bu dönemde mali konularda büyük adımlar atılmamalı, büyük harcamalar yapılmamalı pişmanlık yaratabilir. Özgüveninizi yeniden kontrol etmek üzere iç gözlem yapacaksınız.

29 Ağustos da Uranüs kariyer alanınızda durağanlaşacak. 4 Eylül’ê dek Durağanlık sürecek ve sonra gerileme hareketi başlayacak. Retro dönemde kısmen rahatlasanız bile hemen sonuç almayı beklemeyin. Terfiler, ödüller veya istediğiniz konuma geçiş için beklemeniz gerekebilir. Retro Şubat 2024’de sona erecek.

 

BAŞAK:

İş yaşamınızı yeniden dizayn etmenizi sağlayacak dolunay 1 Ağustos da Kova burcunda doğacak. 6 Ağustos’a kadar etkisini hissedeceksiniz. Ofisinizi taşımaktan, eşya ya da reklam değişikliğine bir çok olasılığı değerlendireceksiniz. Eğer asıl sorun yurt dışına ya da başka bir kente taşınmaksa, dikkatli olun. Şanssızlıklar yaşanabilir ve mücadele etmeniz gerekebilir. Şansınıza güvenmeden harekete geçin.

16 Ağustos da kişisel gelişim alanınızda bir yeniay doğuyor. Etkisini 11-21 Ağustos boyunca hissedeceksiniz. Kişisel gelişim hazinelerinize birini daha ekleyin. Yoga veya sadece anda kalmayı öğrenebilir, zihninizi boşaltabilir, bilinçaltınızı temizletebilirsiniz. Bunun için geçmişte deneyimlediğiniz bir fırsat yeniden cazip hale gelecek. Bu kez daha bilinçlisiniz. Öte yandan uzak bir yoldan alacağınız haber şaşırtabilir. Mali konularda çok şanslı bir dönemece giriyorsunuz.

17 Ağustos da burcunuzda yol alan Mars ve dostunuz Boğa burcundaki Uranüs birbirine gülümseyecek. Ve çabalarınızın sonucunu alacaksınız. Medyadan bir teklif alabilir ya da sürpriz bir eğitim fırsatını değerlendirebilirsiniz. Mali konular ve iş yaşamınız olumlu etkiler altında.

23 Ağustosa ve 15 Eylül’e dikkat edin zira yöneticiniz Merkür burcunuzda durağanlaşacak. 24 Ağustos da retroya başlayacak ve 16 Eylül de ileri harekete geçecek. Bu evrede hayatınızı etkileyen her konuda yanlışlıklar, hatalar yapabilirsiniz. Ve algılarınız düşebilir. O nedenle kendiniziz zorlamayın ve dikkatli olun.

29 Ağustos da Uranüs durağanlaşacak. Yurtdışı veya medyayla bağlantılı işleriniz askıya alınabilir. 4 Eylül’e dek sabırla bekleyin ve araştırmada kalın. Sağlık sorunlarınız kısa bir süre üzebilir ve teşhis alamayabilirsiniz. Her koşulda Şubat 2024’e dek tam bir çözüm beklemeyin. Fakat araştırmak sizi bir çok yeni bilgiye ulaştıracak.

 

 

TERAZİ:

Aşk alanınızda 1 Ağustos da gerçekleşen dolunay, aradığınız aşkın kalbinizde yerleşmesini sağlayabilir. Bir ilişkiniz varsa, yolunda gitmeyen şeyleri düzeltme eğiliminde olabilirsiniz. Kendinizle yüzleşmeniz, partnerinizin sağlık sorunları veya mali sorunlar ilişkinizin gelişimini bir süre erteletebilir. Yaratıcı projelerinizin satışı güç de olabilir. İşi şansa bırakmayın ve tüm kapıları zorlayın.

16 Ağustos da Aslan burcunda gerçekleşen yeniay yeni dostlar kazandıracak. Ekibinizi yeniden oluşturacaksınız. Bu yeniay süresince yaratıcılığınız yükselişte olacak, dileklerinizi gerçekleştirecek yeni kişilere ulaşacaksınız. Öte yandan ani ödemeler konudan uzaklaşmanıza neden olabilir oysa ekstra gelir kazanmak için ödemelerin sağlayacağı motivasyondan yararlanabilirsiniz. Ani ve şok eden ödemeler veya ameliyat ihtimali planlarınızı da değiştiriyor görünebilir ancak kimi yeni dostları da bu sürpriz olaylar sayesinde tanıyacaksınız.

17 Ağustos da Mars ve Uranüs arasında nefis bir açı oluşuyor. Bütün hafta etkili olan bu açıyla iç dünyanızda önemli bir değişiklik yaratacak ve artık evlilik ya da ortaklık konusunda harekete geçeceksiniz. Mali konularda çocuklarınızın ya da partnerinizin sayesinde yaşayacağınız değişiklik geleceği çizmenizi sağlayacak.

23 Ağustos da Merkür Başak burcunda yani kişisel gelişim alanınızda durağanlaşacak. Bir de 15 Eylül de. 24 Ağustos da retroya başlayacak ve 16 Eylülde sona erecek. Bu süreçte yaşlı yakınlarınızla ilgili kararları bırakın başkaları alsın yanılma ihtimaliniz yüksek. Endişe seviyeniz yükselebilir. Panik yapmayın.

Ekstra gelirler, kredi talebiniz ve borç alacak meseleleri 29 Agustos-4 Eylül arasında belirsiz bir durumda kalabilir. 4 Eylüle dek durağan kalan Uranüs, sonrasında retroya başlayacak ve Şubat 2024^de ileri harekete dönecek. Bu süreçte mali konularda netleşemeyeceksiniz ancak araştırıp soruşturun. En iyi çözümü bulacaksınız.

 

AKREP:

Aile içi ilişkileri sorgulamak isteyeceğiniz evre 1-6 Ağustos. Yine bu dönemde ev almak/satmak ya da mülklerinizi değerlendirmek isteyeceksiniz. Partnerinizin sorularıyla da bir yandan ilgileneceksiniz. Zaman planlamasını iyi yapar ve odağınızdan ayrılmazsanız sonuç istediğiniz gibi olur. Şansınıza güvenmeyin bu günlerde. Her şey çabanızla gelişecek.

16 Ağustos da yeniay, kariyer alanınızda yenilik yapmaya sevk edecek. Yükseliş için bir teklif alabilir veya yeniden iş hayatında varlık gösterebilirsiniz. Bir ihtimal de yeni yöneticilerin hayatınıza dahil olması. İş yaşamınızın geleceğine ışık tutacak insanlar ve kararlarla doğru adımlar atacaksınız. Eski yöneticilerinizle yeniden çalışma şansı da bulabilirsiniz. Partnerinizin başına gelecek ani ve zorlayıcı olaylar bir miktar konsantrasyonunuzu da bozabilir. Kariyeriniz önceliğiniz olmalı.

Mars-Uranüs arasındaki güzel açı 17 Ağustos ve civarında mutluluk getirecek. İş yaşamınızda yer alan yakın arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz arasındaki iş birliğinin güzel sonuçları size de yansıyacak. Öte yandan hem iş yaşamınız hem de mülklerinizle ilgili yeni kararlar alacaksınız.

23 Ağustos da Merkür başak burcunda durağan konuma geçiyor. 24 Ağustos da retrosuna başlayacak. Durağan olduğunda daha çok zorlayacak. Eski arkadaşlarınıza rastlamak, yeniden kavuşmak mümkün tabii ama arkadaşların birbirini yanlış anlaması ve dargınlıklarda olası. Aman dikkat!

29 Ağustos da Uranüs, Retro öncesi durağanlaşacak. 4 Eylül de durağanlık sona erecek. Evle ilgili işleriniz beklemeye alınabilir. Partnerinizin karar vermesi zaman alabilir. Şubat 2024’e kadar sürecek bu dönem hayli etkileyici ancak araştırmalı ve en iyiyi bulmalısınız. Uranüs bunu istiyor.

 

 

YAY:

Yakın çevrenizi değiştirmek ya da geliştirmek için 1-6 Ağustos arasında etkili olan Kova burcu dolunayından yararlanabilirsiniz. Sunumlar, şirket tanıtımları ve reklamlar ve yeni bilgilere ulaşmak da bu evrede odaklanacağınız konular. Ancak iş alanınızdaki sorunlar ya da iş arkadaşlarınızın özel problemleri dikkatinizi dağıtabilir. Konudan uzaklaşmadan yardım etmeli, önceliklerinizi doğru belirlemelisiniz. Böylece sonuç sevindirecek.

Aslan burcunun 23. Derecesinde 16 Ağustos da gerçekleşen yeniay yurt dışına çıkmanız/taşınmanız veya kent değiştirmeni ya da yeni bir eğitim yaşamına başlamanız gibi seçeneklerle ufkunuzu genişletecek. Muhtemelen daha önce gidip sevdiğiniz bir yere yerleşiyor olacaksınız. Burada yalnızsanız ruh eşinize rastlayabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa bebek sahibi olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir evredesiniz. Ancak iş alanından gelen haberler şaşırtacak. Beklentileriniz yerine gelmeyebilir.

Kariyerinizle ilgili netleşmek ve doğru zamanda adım atmak istiyorsanız 17 Ağustos da Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açıyı değerlendirmelisiniz. Çocuklarınızın kariyeri söz konusuysa güzel haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizin sürprizi iş yaşamınızda yenilikler sağlayabilir. Konforunuz artacak.

23 Ağustos ve 15 Eylülde Merkür başak burcunda durağan konumda olacak. 24-14 Ağustos arasında Retro konumda kalacak. Kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar almayın, yöneticilerinizle aranızda sevimsiz konuşmalar geçebilir, yanlış anlama ihtimalini düşünün. Ve ayrılık kararı almayın.

29 Ağustos da Uranüs durağanlaşacak, 24 Eylül de Retro konuma geçecek. Bu dönemde çevre değişikliği, sunumlar, otomobil alımı/satımı gibi konularda beklemede kalmanız gerekecek. Bu bekleyiş iş yaşamınızı da olumsuz etkileyebilir. Araştırın, soruşturun ve en iyi çözüme ulaşmak üzere kendinize uzun bir süre tanıyın.

 

OĞLAK:

Mali konular öne çıkıyor. Çocuklarınız için ekstra harcama yapmak ya da partnerinize mali destek vermek gibi konular zorlayabilir ama toparlamanız için çeşitli fırsatlar karşınıza çıkacak. Değerlendirin zira 1 Ağustos da size yararı olacak bir dolunay oluşuyor. 6 Ağustos’a dek etkisi sürecek. Şanssızlık gibi görünen olayların büyük şans olduğunu sonradan anlayacaksınız.

16 Ağustos yeniayı Aslan burcunda doğacak ve etkisi 21 Ağustosa dek devam edecek. Ekstra gelir kazanabilir, ameliyatlarınızı yaptırabilir ve sizi yenileyecek bir krediye sahip olabilirsiniz. Bu gelir ya da kredi mülk sahibi olmanızı sağlayacak. Üstünde durduğunuz, beğendiğiniz bir mülk gelecekte sizin olabilir. Diğer yandan çocuklarınızla ilgili bir haber çok şaşırtabilir. Veya projeleriniz hakkındaki haberler şok edebilir. Büyük ihtimalle olumlu haberler alacaksınız ya da sonrası olumlu gelişecek.

17 Ağustos da Mars ve Uranüs arasındaki olumlu açı dostlarınız Boğa ve Başak burçlarında gerçekleşiyor. Oğlak burcunun ortalarında bir gezegeniniz varsa, büyük üçgen kurulabilir ve büyük getirisi olan kararlar alabilirsiniz. Uzun yolculuklar ya da taşınmalar, ani aşklara veya projelere yelken açmanıza yardım edecek. Beklenen mali kaynaklar bulunacak.

23 Ağustos da dostunuz Başak burcunda Merkür Retro harekete hazırlanacak. Önce durağan ertesi gün Retro olacak. 15 Eylülde yeniden durağan pozisyona geçip 16 Eylül de ilerleyecek. Bu süreçte uzun yolculuklarda can sıkıcı şeyler yaşanabilir. Eğitim hayatınız varsa algılarınıza yavaşlayabilir. Kendinize yüklenmeyin.

Mali konularda kararlarınızı 29 Ağustos öncesinde verin zira Uranüs durağanlaşacak ve 4 Eylül’de Retro konuma geçecek. Bu büyük belirsizlik dönemi boyunca gelirleriniz, yatırımlarınız veya taşınma ya da eğitim hayatınızla ilgili seçenekler askıda kalabilir. Beklentiye girmeden iyinin iyisini bulmaya çalışın.

 

KOVA:

Burcunuzun 9.derecesinde, 1 Ağustos da bir dolunay gerçekleşiyor. Görünüşünüz, kişiliğiniz, kişisel stiliniz ya da sosyal konumunuzla ilgili bir değişiklik yapabilirsiniz. Evlenme kararı alabilir ya da bambaşka bir tarz benimseyebilirsiniz. Evinizle ya da mülkler veya aileyle ilgili kimi şanssızlıklar bu değişime engel olabilir. Dikkatiniz ve kararlılığınız kurtarıcı olacak. Değişim fırsatını kaçırmayın.

Karşıt burcunuz Aslan da 16 Ağustos da oluşan yeniay, evlilik veya ortalık kurmaya sıcak bakacağınızı bildiriyor. Ya da yeni danışmanlarla çalışmaya başlamanız gerekiyor. Bu başlangıçlar tamamen çevrenizi değiştirmenizi, tanınmanızı sağlayacak. Zamana bırakarak şöhretin tadını çıkartmalısınız. Evinizle veya ailenizle ilgili haberler bir miktar şaşırtabilir. Esnek olabilirsiniz çünkü bu şaşkınlığı yaratan iyi tanıdığınız yöneticiniz olan gezegen: Uranüs.

17 Ağustos ikincil gelirler elde etmeniz açısından çok değerli. Yakın çevrenizin katkılarıyla bir iş daha yaratabilir, evinizin konforunda büyük değişiklik yapabilirsiniz. Aniden gelişen spontan ve sıra dışı fikirleriniz işe yaracak. Mülk edinmeniz de bir başka ihtimal.

23 Ağustos da Merkür başak burcunda durağanlaşıyor, 24 Ağustos da retroya başlıyor. Kredi borçlarınız, vergileriniz veya cezalarınız unutulursa başınıza dert açılabilir. Dikkatli olun. 16 Eylüle dek olan süreçte yeni borçlar yaratmayın, ameliyatlarınız zorunlu değilse erteleyin.

Yöneticiniz Uranüs 29 Ağustos da durağanlaşacak. Aileniz, eviniz, yuvanızla ilgili konular netleşmeden bir çözüm bekleyecek. Bu süreçte işleri hızlandırmaya çalışmayın imkansız olabilir. Elinizdeki seçenek ortalama ve daha iyi bir seçenek var gibi düşünüp araştırın. Süreç Şubat 2024’de sona erecek.

BALIK:

Kişisel gelişim alanınızda değerli bir dolunay gerçekleşecek. Olgunlaşma basamaklarında bir adım daha atacaksınız. Gelecek dolunay için önemli olan bu fırsatı iyi değerlendirin. Bir şifa tekniği, bilinçaltı temizleme veya terapi ya da yoga gibi ruhsal gelişiminize katkı koyacak teknikleri öğrenin. Hayata bakış açınız biraz daha pozitife kaymalı. Rüyalarınızı izleyin. Yakın çevreniz veya hakkınızdaki olumsuz yorumlar sizi yolunuzdan alıkoymamalı.

Aslan burcunun 23. Derecesinde 16 Ağustos da bir yeniay doğacak. Yeniay iş yaşamınızda bir Güneş gibi doğacak ve parlamanızı sağlayacak. İlerde gelire dönüşecek veya gelirlerinizi çoğaltacak bu yeni başlangıç, daha sağlıklı olmak üzere yeni kararlar almanızı da sağlayacak. Sağlıklı beslenme, bir evcil can dost sahibi olmak, spor yapmaya başlamak da olasılıklar.

17 Ağustos da yakın çevrenizden biriyle ortaklık yapma veya ev arkadaşlığı deneyimlemeniz olası. Yalnız bu kez hem mali anlamda kazancınız olacak hem de iç dünyanızı değiştirecek bilgilere ulaşacaksınız. Bakış açınız değiştikçe hayat daha kolay ve anlamlı gelecek. Yakın çevrenizden gelen bir haber olumsuzluklar içerse de, beklentileriniz karşılanmasa da zamanla olumlu bir durum yaşandığınız gözlemleyeceksiniz.

23 Ağustos da Merkür durağan ve 24 Ağustos da Retro konuma geçiyor. Evlilik ve ortaklık alanında oluşan bu durumda eşinizle ve yakınlarınızla birbirinizi yanlış anlamanız, gereksiz nedenlerle ayrılık kararı almanız çok olası. Retro tam olarak 16 Eylülde bitecek. 15 Eylülde durağan konumda olan Merkür, büyük tartışmalara neden olabilir dikkat.

29 Ağustos da Uranüs durağanlaşacak. 4 Eylüle dek durağan kalacak ve sezgilerinizi güvenilmez bulacaksınız. Üstelik yakın çevre ilişkileri, yolculuklar, sunumlar, tanıtımlar beklemek zorunda kalacak. Bu bekleyiş sizi yormasın çünkü süreç sonunda en iyi seçeneği ve çözümü bulmuş olacaksınız. Uranüs retrosu Şubat 2024de bitecek.