Supermoon Hangi Burca Ne Getirecek?

Supermoon Hangi Burca Ne Getirecek?

Supermoon Hangi Burca Ne Getirecek?DOLUNAY HANGİ BURCA NE GETİRECEK?

KOÇ: Dolunay karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Yakınlarla ilişkilerinizi ve partnerinizle ya da iş ortağınızla ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Başkalarını elleştirirken, özeleştiri yapmayı da unutmamalı. Hafta boyunca içe dönmüş ve hafta sonu yaklaşırken kabuğunuzdan dışarı fırlamış gibi hissedebilirsiniz. Enerjinizi kontrol altında tutarak ve sağduyunuzu kaybetmeden ilerlemelisiniz. Yeni bir aşk açısından hafta başında şansınız yüksek. Mali konularda dolunay sonrası şanslı hissedeceksiniz.

BOĞA: Dolunay iç dünyanızı ve iş dünyanızı gözden geçirmenizi sağlayacak. Adalet duygunuzu yeniden teraziye koymalısınız. Hafta sonu yaklaşırken enerjiniz yükselecek ve arkadaşlarınıza yardım ederek geçen haftayı kendiniz için yardıma dönüştüreceksiniz. Yeni bir aşk açısından Salı mükemmel. Mali konularda ani ve sürpriz gelişmeler hafta boyunca mümkün.

İKİZLER: Dolunay aşk yaşamınızı bir kez daha gözden geçirmenizi istiyor. Geçen ay aynı dönemlerde yaşanan krizi çözdüyseniz şimdi tekrar soru işaretleri oluşabilir. Çözümsüz kalan ve ayrılıkla sonuçlanan bir ilişki yaşadıysanız tekrar birleşme şansı doğabilir. Gezegenler bir yenilik yapmanız ve içinizdeki gerilimi atmanızı istiyor. Özeleştiri kendinize yapacağınız en büyük iyilik.

YENGEÇ: Eviniz ve yuvanızla ilgili tamamlanmalar rahatlatacak ama süreç kolay değil. Biraz güç toplamalı ve kendinizi “drama quenn” olarak görmekten vazgeçmelisiniz! Aksi halde dolunay sarsabilir. Her zorluk bizi hayata tutunmak için güçlendirir ve her mutlu son yapılan iyilikten gelir. Yeni evinizin güzelliklerini önce hayal edin sonra gerçekleşmesini bekleyin.

ASLAN: Yakın çevreniz değiştirmek, zarar verenleri hayatından çıkartmak, reklam çalışmalarını yenilemek veya sürpriz sorunlar karşısında güç geliştirmek üzere dolunay destekleyecek. Yorgunluklara değil, yeniliklere odaklanmalı. Ve ne olursa olsun vazgeçişe değil bağımsızlığa koşmalı. Çevre değişikliği ve strateji değişikliği iyi gelecek. İyilik yapmak da iyi gelecek.

BAŞAK: Mali konularda yeni bir planı aktive etmelisiniz. Sürpriz harcamalar veya sürpriz gelir kaynakları ortaya çıkabilir, değerlendirin. Yıl içindeki büyük zorlukların büyük avantaja dönüştüğü günlerden birini yaşayacaksınız. Hafta sonundan itibaren seyahatleriniz ve dünyaya bakışınız değişiyor. Rahatlıyorsunuz. Kendinize gereken özeni göstermeye hemen başlayın.

TERAZİ: Dolunay bir kez daha fırsatlarla ve zorluklarla geliyor. Dezavantajı avantaja çevirmek için önce bakış açınızı değiştirmelisiniz. Korkular, endişeler ve ne yapacağını bilemez haller dolunayla gidebilir. Görünüşünüzü ve kişiliğinizi yenilemelisiniz. Her yeniliğe bir iyilik eklemeli, mutluluğun ne kolay bir şey olduğunu keşfetmelisiniz. Birde duygularınızı savrulmaktan korudunuz mu herşey eskisinden daha iyi olur. Dolunay bu desteği verecek.

AKREP: İç dünyanızda yeterince adil misiniz? Yaşlı yakınlarınızın sorumluluğunu almaya hazır mısınız? Ya kendi yarattığınız hapishanenin esiri olduğunuzu fark ederseniz ne yaparsınız? Deli sorular dolunayın hediyesi. Artık değişmeli, bağımlılıklardan kurtulmalı ve kendinize bir iyilik yapmalısınız. Başkalarına iyilik yapmanın mutluluğunu hiç fark ettiniz mi?

YAY: Dostlukları gözden geçirmeli. Grup arkadaşlarını elemeli. Yalnız kalmamalı ama eski dostları yeniden hatırlamalı. Dolunay hafta boyunca arkadaşlık konusunu gündemde tutacak. Yanısıra hayat amacınızı bulmanız gerektiğini de hatırlatacak. Sizi mutlu eden şeyleri hatırlayın. Sadece para, aşk ve dostlarla güzel sohbet değil, evrene yaptığınız hangi katkı sizi mutlu etmişti? Hangi iyilik? Hayat amacınız orada saklı.

OĞLAK: Geçmişten gelen acılar şimdiki zamanın acılarına karıştı. Ve dolunay bir karar almanıza, acılara son vermenize yardım etmeye hazır. Kariyer planınızı yeniden yapacak, sürpriz bir şekilde çalışma hayatınızda format değişikliğine gideceksiniz. Evinizin, ailenizin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlayacak, aşka daha fazla önem verecek, çocuklarınızla daha çok vakit geçireceksiniz. Yeni yaşamınız uğurlu olsun.

KOVA: Kent veya ülke değişikliği, eğitim yaşamınız, inançlarınız ve akademik çalışmalarınız, basılacak kitabınız ne varsa Dünyaya sunacağınız katkı hepsi için dolunay özel bir destek veriyor. Terazi burcundan size gülümsüyor. Yakın çevrenin desteğini de alacak, dolunayı olumlu kullanacaksınız. Gözden geçirmeler ve tamamlamalar açısından mutlu bir haftadasınız. Aşk uzaklardan gelecek.

BALIK: Mali konularda eski hesaplar günyüzüne çıkabilir, harcamalar yapılabilir ve ek gelirler hayatınıza dahil olabilir. Para, para, para bu haftanın 3 temel konusu. Sadece bu değil, başkalarının duygularını tahmin etmek, duygusal derinlikleri keşfetmek, ameliyatları planlamak da mümkün. Zorluklara değil, getirileri olabileceğine odaklanın ve korkmayın. İyilikleriniz sizi koruyacaktır.

HER HAKKI SAKLIDIR.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos