Dolunay Haftasında Gökyüzü

Dolunay Haftasında Gökyüzü

Dolunay Haftasında Gökyüzü15-21  Nisan Haftası

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Pazartesi: Güneş, Jüpiter, Ay arasında büyük üçgen, Venüs, Plüton arasında altmışlık açı oluşacak. Sürpriz tanışmalar aşka dönüşürken, tutku, mutlu haberler, geçmişten gelen şeylerin şans getirmesi, mali gelişmelerde oldukça sevindirici.

Salı: Ay, Mars, B.M( Ayın karanlık yüzü) arasında T Kare oluşuyor. Öfkenin ardından açılan kapıda bilinmezler, sırlar ve mağdur edebilecek gerçekler yatıyor. Bugünü çok dikkatli geçirmeli. Bilgiyi aramak, eleştiriden uzak durmak, sırlar ortaya çıktığında ani bir planı uygulamak yerine bir sonraki günü beklemek kurtarıcı olacak. Düşünceleri kontrol etmek için meditasyon ve ruhsal gelişim tekniklerine bugün ihtiyacımız çok.

Çarşamba: Merkür Koç burcuna, düşünmeden konuşma ve yanlış bir yere toslama alanına geçiş yaptı. Çocuksu ve direkt bir ifade biçimini seçmek isteyeceğiz. Ay’la karşıt açı oluşacak. Bu seçime eleştiride eklenirse ortaya gerilimli bir şey çıkacak. Kaybetmemek için direkt anlatmaya değil, dolaylı ve karşımızdakinin anlayabileceği bir iletişime önem vermeliyiz. Ve unutmayın yapılan iyilikler gerilimli açılar için koruyucudur.

Perşembe: Güneş, Uranüs’e hızla yaklaşıyor. Hedeflediğimiz konularda harekete geçmek üzere itici bir güç oluşturuyor. Sürprizler ve birşeyler yapma gereksinimi yükselirken, dolunayın ayak sesleri duyulabilir ve beklenmeyen sonlanmalar yaşanabilir. İlişkiler açısından kritik bir evre. Geçen dolunayda verilen kararların sonuçları şimdilerde ortaya çıkacak. Bir iyilik yap ve mutlu olmaya devam et.

Cuma: Dolunay geçen ay Terazi burcunun ilk derecesinde, bugun son derecesinde gerçekleşiyor. Bu nedenle supermoon adını alıyor. 5 gün öncesinden etkili olmaya başladı. İlişkiler ve ortaklıklar risk altında çünkü dolunay ilişkini gözden geçirmeye davet ediyor. Ayrılmak veya ilişkini iyileştirmek senin elinde. İyilik yapmak koruyucudur unutma.

Cumartesi: Dolunay gerçekleşti ama etkisi 5 gün daha sürecek. İlişkini koru, iyilik yap ve bugün öğreneceğin gerçekleri hazmetmeye hazır ol. Ay Akrep burcundan geçiş yaparken Balık burcunda BM’e (Ayın karanlık yüzü) gülümseyecek ve sürprizler kutusu açılacak. Şaşıracaksın.

Pazar: Venüs Koç burcuna, Güneş Boğa burcuna geçti. Aniden büyük değişiklikler hissetmeye başladın kendinde. Biraz rahatlık, biraz avcı ruhu aşk hayatına yerleşti. Ay, Plüton arasındaki güçlü bağlantı tutkulara hazırlıyor ve görünenin ardındaki gerçeği hissediyorsun. İyilik yapmak için bir neden bul ve dolunayın etkisi sürerken, korun.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos