Kova Burcunda Yeniay Haftası Burç Yorumları

Kova Burcunda Yeniay Haftası Burç Yorumları

Kova Burcunda Yeniay Haftası Burç YorumlarıInstagram da kimi akşamlar canlı yayın yapıyor sokak hayvanlarımız için mama gönderenlere ücretsiz doğum haritası analizi hediye ediyoruz. Sizi de bekleriz.

Instagram.com/sukarakus

Youtube.com/sukarakus

Twitter.com/sukarakus

4 Şubat da Kova burcunun 15.derecesinde oluşan yeniay hem Merkür’le kavuşumu hem Jüpiter’le altmışlık açısı sayesinde yüz güldürecek. Yeni dostlar, yeni idealler yaşamımıza katılabilir. Ancak Merkür’le yeniay arasındaki B.M dikkat çekici. B.M( Ay’ın karanlık yüzü) her zaman bir kör nokta oluşturur ve gerçekleri görmemize engel olur. Sözleşmelerde, anlaşmalarda, vaatlerde alt yazıyı iyi okumak gerekir. Yeniayın etkisi 9 Şubata dek devam ediyor.

Hafta boyunca gitgide yakınlaşan Mars ve Uranüs yıkıcı yüzlerini göstermeye başlayacak. İki gezegenin güçlerini birleştirmesinde ne yazık ki sevimli bir sonuç beklenemiyor. Patlamalar, kesici aletli saldırılar, uçak kazaları veya uçaklarda yolcuların yarattığı taşkınlıklar, savaş tehditleri haftanın haberleri olabilir. 9 ve 10 Şubat da bu yakınlaşmaya Ay’da eklenecek ve hem gerilim yükselecek hem de tetiklenme hepimiz açısından pişmanlık yaratabilecek bir sonuca dönüşebilecek. Oğlak burcunda Güney ay düğümü ve Plüton’la sert açı kuran Ay ölümlü olaylara, otoriteye başkaldırılara veya otoritenin vereceği cezalara dikkat çekiyor. Tüm Dünya’da karşıt gösterilerin artacağı, yankı uyandıracağı bir evre olabilir. Özellikle 10 Şubat tehlikeli bir gün. 11 Şubat tehlikenin devam ettiği ama son çözülmelerinde yaşanacağı bir güne dönüşecek.

İyi bir hafta olması için yeniayı değerlendirmenizi tehlikeli günlerde daha dikkatli ve sakin kalmanızı öneririm.

YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMAYI UNUTMAYIN…

KOÇ: Yeni idealler ve arkadaşlar yaşamınıza ekleniyor. Belki bir gruba dahil olmak isteyecek sözleşme yapacaksınız. Medya çalışmaları, akademik çalışmalar veya Dünya turu yine bu bağlantınız sayesinde yaşanacak avantajlar olacak. Öte yandan öfke kontrolünüzün gitgide zorlaştığı bir hafta yaşanabilir. Sakin ve dikkatli olabilirseniz kazasız geçirebilirsiniz. Aksi halde faciayı da davet edebilirsiniz.

BOĞA: Kariyeriniz için önemli bir bağlantı yapabilir, adım atabilirsiniz. Sözleşmelerdeki kör noktaları kaçırmazsanız bu bağlantılar size ekstra gelirde kazandırabilir. Verimli bir dönem teklifleri kaçırmayın. Öte yandan suçluluk duygularınızın yükseleceği bir evreye giriyorsunuz. Hafta sonuna doğru sakinlikle kendinizi şımartmalısınız. Aksi halde hem kendinize ağır cezalar veri hem mutsuzluğu davet edersiniz.

İKİZLER: Seyahatler, eğitim planları, medya çalışmaları ve dünyayı başka açıdan tanımak gibi yeniliklerle dolu bir haftaya başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlar heyecan verecek bu nedenle bazı detayları gözden kaçırabilirsiniz. Heyecanınızı kaybetmeden detayları incelemelisiniz. Yenilikler sizi yeni ortaklıklara veya evleneceğiniz kişiye götürebilir. Öte yandan arkadaşlarınıza karşı öfke biriktiriyorsanız gitgide artan gerilim hafta sonuna doğru ciddi bir soruna dönüşebilir. Sakin kalan avantajlı olacaktır.

YENGEÇ: Ekstra gelirler kazanacağınız bir dönem başlıyor. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz ve ruhsal düzeyinizi geliştirebilirsiniz. Bu verimli bir dönem. Değerlendirirseniz iş yaşamınızdaki bolluk ve aktif olma hali sizi ayrıca memnun eder. Ancak otoritelerinizin gergin tavrına karşı tahammül gücünüz zayıf olabilir. Kızgınlıkları dile getirme şekli canınızı yakabilir. Hemen tepki vermezseniz haftayı sakin geçirirseniz sorunları daha rahat çözersiniz.

ASLAN: Evlilik ve ortaklık alanınız şenleniyor. Yeni iş ortaklıkları kurmak, yakınlarla ilişkilere başka bir pencereden bakmak, gelişmek, ilişkileri yenilemek, oldukça sevindirici bir geleceği getirecek. Yeni aşk veya bir bebek sahibi olmak da ihtimaller arasında. Hafta boyunca seyahatlerde dikkatli olmalısınız kazaya çok açıksınız ve iş yaşamınızı bloke edecek şekilde yaralanabilirsiniz. Ya da iş alanınızdaki bir kaza sizi de etkileyebilir. Hafta sonu yaklaşırken öfkeden uzak kalmalısınız.

BAŞAK: İş alanınıza yeni elemanlar, yenilikler ve düzenlemeler ekleniyor. Daha konforlu olmak üzere elektronik araçlarınızı yenileyebilirsiniz. Küçük detayları unutmazsanız yeni bağlantılar ev sahibi olmanızı da sağlayabilir. Çocuklarınız ve partnerinizle ilişkiniz risk altında. Bu nedenle hafta boyunca dikkatli olmalısınız. Üzücü deneyimler yaşanabilir. Öfkenizin kurbanı olmamaya çalışın.

TERAZİ: Yeni aşk veya yeni bir bebek ya da orijinal bir proje haftanın güzellikleri. Üstelik size yeni ve geniş bir çevre de sağlayabilecek bu yeniliklerden doya doya yararlanmak için detayları atlamamalısınız. Öte yandan partneriniz, aile yaşamınız,  eviniz de sabrınızı talep ediyor. Gerilim yükselecek ve sakin olan kazanacak.  Odağınız yenilikler olmalı ve heyecanınızı kaybetmemelisiniz.

AKREP: Ev düzeniniz değişiyor. Yeni dekorasyonlar, evde çalışacak elemanlar veya mülk edinmek açısından harika bir dönemdesiniz. Yuva kurmak da ihtimallerinizden biri. Konforunuzu yükseltecek elektronik ev aletleri, mali açından da yeni gelirlere ulaşmanızı sağlayacak ya da en azından harcamalarınızı azaltacak. Öte yandan yakın çevrenizle ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Çevrenizle yaşadığınız sorunlar iş alanınızı da etkileyebilir. Çalışmak önceliğiniz olmalı.

YAY: Yeni bir çevre, sunum yapabileceğiniz ortamlara katılmak, şöhrete biraz daha yaklaşmak her açından keyfinizi yükseltiyor. Ne kadar şanslı olduğunuzu bir kez daha fark edecek, üstünüzdeki depresif modu silkeleyip atacaksınız. Yeniden ümitli ve neşeli görünecek, çevrenizi de motive edeceksiniz. Mali konularda dikkatli olmalısınız. Çocuklarınız için aşırı harcama yapmanız gerekebilir. Uzun yolculuklar en riskli alanınız.

OĞLAK: Yeni gelirler kazanacağınız veya özgüveninizi yükseltecek bilgilere, donanımlara sahip olacağınız özel bir dönemdesiniz. Sözleşmeleri dikkatle incelediğiniz takdirde başarınızla gurur duyacaksınız. Öte yandan ruhsal gelişim teknikleriyle çalışmak da ruhunuzu aydınlatacak, dinginleştirecek. Ev, yuva aile alanınızda dikkatli olmalı, geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmemelisiniz.

KOVA: Yeniay burcunuzda doğuyor. Görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenilemeniz, orijinal şeyler yaratmanız, teknolojik araçlarla hayatınızı kolaylaştırmanız gerekiyor. Hepsini yapmak için iyi dostlarınız var ve onların desteği sizinle olacak. Kalabalık arkadaş gruplarında veya aynı ideali paylaşacağınız ekiplerde yer alacaksınız. Kısa yolculuklar veya yakın çevre ilişkileri en önemli sorun alanı. Suçluluk duyacağınız hatalar yapabilirsiniz. Öfkenizi iyi kontrol etmelisiniz.

BALIK: Ruhsal gelişiminiz için bir adım daha atmanız gerekiyor. Bu adım sizi huzura, rahatlığa, iyi bir kariyer yönetimine götürecek. Yeni şifa teknikleri öğrenecek, hem kendi yaralarınızı saracak hem yakınlarınız için bir çare bulacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkinizde aynı hataları yapmamaya özen göstermelisiniz. Mali konularda ayrıca dikkatli olun. Büyük kayıplar yaşanabilir. Ve bu kayıp sizi çok öfkelendirip, özgüveninizi sarsabilir.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ BAŞKA İSİMLE YAYINLANAMAZ