10-17 Şubat Haftasında Gökyüzü Etkileri

10-17 Şubat Haftasında Gökyüzü Etkileri

Hafta boyunca gökyüzünde neler olacak ve yeryüzüne nasıl yansıyacak. Her burcu etkileyecek öngörüler gün gün aşağıda.

Su Karakuş

Her hakkı saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.

Youtube: Su Karakus

Instagram: Su Karakus

PAZARTESİ: Ay Boğa burcunda ve Venüs’le arasında mutlu bir açı var. Gün boyunca aşka, sevmeye, duygu alışverişine açık, kendimizden hoşnut hissedebiliriz. Merkür’de bu ikiliye 60’lık açıyla eşlik ediyor. Küçük fikirler büyük mutluluklar yaratabilir.

SALI: Güneş ve Ay arasında bir savaş, Plüton ve Ay arasında bir güç birliği var. Duygusal kararlarda ve mali konularda destek bulacak, ancak evrensel değerler söz konusu olduğunda objektif kalamayacağız.

ÇARŞAMBA: Mars-Uranüs Koç burcunda kavuşuyor. Bu kavuşum haftalardır etkisini gösteriyordu nihayet zirve yapacağı bu gün son derece dikkatli olmakta fayda var. Ay düğümleriyle TKare yapan kavuşum uçak kazalarını, terör saldırılarını, savaş çığlıklarını, doğal afetleri çağrıştırıyor. Bireysel anlamda içsel depremler yaşamak, kişisel savaşlara girmek, beklenmedik kazalarla şok olmak da olası. Dikkatin zirve olması gereken bir gün.

PERŞEMBE: Mars Boğa burcunda. Artık varlıkları ve benimsediğimiz kişileri korumanın zamanı geldi. Ancak Mars-Uranüs kavuşum açısı henüz çözülmedi. Hala dikkatli olmalıyız. Üstelik Ay-Jüpiter-Neptün arasında bir TKare oluşuyor. Gökyüzündeki 2 Tkare hem fırtınalı bir havayı, hem de duygusal fırtınaları tetikleyebilir. Şanssızlıklar medyayı da etkileyecektir. Su baskınları açısından riskli bir gün. Doğal afetlerle baş etmek oldukça güç gelebilir.

CUMA: Ay-Mars olumlu açısı önceden sezinlemenin, aileyi ve vatanı korumanın önemini bir kez daha vurguluyor. Daha güçlü ve temkinli olmak mümkün. Korunmak için aşırı bir dürtü hissedebiliriz.

CUMARTESİ: Ay-Satürn karşıtlığı engelleri ve sorumlulukları hatırlatsa da, yük ve angaryalar artsa da, Güneş artık Uranüs ve Mars’la el ele çalışacak ve sorunları çözecek fikirlerle canlanmamızı sağlayacak. Düşler, sezgiler her zamankinden daha çok işimize yarayacak.

PAZAR: Ay Aslan burcuna geçişiyle yeni bir TKare tetiklenmesi oluşturuyor ve Ay düğümlerini, Uranüs-Mars kavuşumunu tetikleyerek çözümleri bulunan konulara yeni sorunlar ekliyor. Büyük bir sınavdan geçeceğimiz muhakkak. Öte yandan daha güçlü hissetmek ve mücadele etmek de mümkün. Benliği korumak herşeyden daha önemli görünürken, esnek ve değişikliklere uymaya hazır olmalıyız.