İkizler Yeniayı Etkisinde Burç Yorumları

Instagram: su karakuş

Youtube: su karakuş

KOÇ: Pazartesi ve perşembe Mars’ın kuvvetini iliklerinizde hissedeceksiniz. Bu bir savaşsa kazananda yenilmiş sayılacak. Sakin kalıp avantajı elde tutmalı ve yenilikleri yaratmak için hafta ortasından itibaren harekete geçmeli. Bir iletişim aracı satın almakta ve konforu arttırmakta sakınca yok.

BOĞA: Haftanın en mutlu günü Pazar çünkü aşkın 2 unsuru Venüs ve Ay burcunuzda buluşuyor. Pazara kadar hazırlıklar nasıl olmalı derseniz, Salı düşleri gerçekleştirmek üzere atak davranmalı, Perşembe kendine kızmaktan, suçluluk duygularından kaçınmalı. Yeni gelirler hafta ortasından itibaren hesap hanene yerleşecek.

İKİZLER: Merkür burcunuzda ve gitgide gezegenlerin markajından kurtulup, özgürleşmekte yararlı hale gelmekte. Hafta ortasından itibaren yeniayın etkisi yenilik yapma arzusunu pekiştirecek. İletişim tarzınızdan iletişim ve ulaşım araçlarınıza kadar pek çok şey aynı dönemde değişebilir. Yeniay 10 gün süre veriyor. Doya doya kullanın.

YENGEÇ: Pazartesi hırslı ve kararlı, Çarşamba emeklerin karşılığını almaya hazır görüneceksiniz. Düşler hafta ortasından itibaren gerçekleşirken, doğru yolda olduğunuzu anlayacaksınız. Pazar romans ve iyi dostlarla birlikte sosyalleşmek için mükemmel. Hafta içi çok çalışıp hafta sonunda eğlenebilirsiniz.

ASLAN: Arkadaşlar, ekip çalışmaları bu haftanın en önemli konuları. Hafta başından itibaren yeni ortamlara akmaya başlayacak, hafta ortasında kendinizi kabul ettirecek ve yepyeni bir çevrede parlayacaksınız. Hafta sonunda çalışıyor olmak yormayacak. Mali konularda düşlerinizin gerçekleştiği bir hafta yaşanabilir.

BAŞAK: Kariyeriniz hakkında zekanızın ışıldadığı bir evredesiniz iyi değerlendirin. Ve yenilikler hafta ortasından itibaren hızlanmaya başlayacak. Kariyerinizi imajınızla ve iletişim aletlerinizle birlikte değiştirmelisiniz. Perşembe ve Cuma huzursuz hissedebilirsiniz. Hafta sonunda tam bir moral depolayacak, fikirlerin karşılığını alacaksınız.

TERAZİ: Mali konularda iyi bir gelişme yakalamak için hafta sonunu, seyahatler ve reklam tanıtımları için hafta ortasını, kaosu düzenlemek için Cumayı gözardı etmeyin. Hafta boyunca seyahatler, etkinlikler, yeni şeyler öğrenmek en önemli konularınız. Bir başka kente veya ülkeye taşınmak da ihtimallerinizden. Heyecan dorukta olacak.

AKREP: Yakın çevre alanınızdan aşk sinyalleri gelmeye başlıyor. Bir düşün gerçekleşmesiyle birlikte bu sinyallerde gerçek bir ilişkiye dönüşecek. Kalıcı, uzun  vadeli, içinde mutlaka şefkat ve merhamet barındıran bir ilişki için yılın en güzel zamanlarından birindesiniz. Değerlendirin.

YAY: Evlilik veya iş ortaklığı ya da bir danışmanla çalışmak gibi fikirler hafta başından itibaren aklınızı kurcalayacak ve hafta ortasında artık kararınızı vermiş olacaksınız. Aile olmak, yuva kurmak veya ev almak ya da evle ilgili düşleri gerçekleştirmek gibi olasılıklarda şansınız hayli yüksek. Yine de gerçekçi bir bakışı koruyacaksınız.

OĞLAK: Başkalarına destek vererek geçireceğiniz bir haftadasınız. Özellikle yakın çevrenizde kurban durumuna düşen kişilerle ilgilenecek, mantıklı ve realist bakış açısını aşılayacaksınız. İş alanında önemli bir yenilik hafta ortasından itibaren yapılabilir.

KOVA: Erosun okları tam kalbinize gelmek üzere. Hafta başından itibaren niyete girecek, hafta ortasında şaşkınlıkla tüm arzularınızın gerçekleşmeye başladığını gözlemleyeceksiniz. Evle ilgili yenilikler konforunuzu arttırırken, Perşembe, Cuma yakın çevrenize karşı dikkatli olun. Zarar görmemek için sakin kalmalısınız.

BALIK: Haftanın en dominant ve yararlı gezegeni Neptün burcunuzda yol alıyor. Bol bol düş kurmanızı, bol bol iyilik yapmanızı ve dokunduğunuz her şeyi iyileştirmenizi sağlayacak. Yakın çevrenizle birlikte eğlenceli bir hafta sonu geçirecek, evle ilgili yenilikleri ise hafta ortasından itibaren gerçekleştireceksiniz.

Her Hakkı Saklıdır.